Suur tervisehoroskoop (järg)


Foto: nixxphotography / FreeDigitalPhotos.net

Kui hea või halb on Sinu tervis? Millised tervisehädad Sind kõige enam kimbutada võivad? Mida Sul annaks teha tervise parandamiseks? Siit võiksid vastuse leida…VÄHK

Oled väga emotsionaalne inimene. Kuna elad kõiki elusituatsioone väga läbi, võib see kergesti Sinu jaoks kaasa tuua probleeme seedesüsteemiga. Seepärast tuleks Sinu organismi toimimisele kasuks see, kui püüaksid tarvitada selliseid toite ja jooke, mis Sinu mõttemaailmal rahuneda aitaksid.

Oled oma igapäevaste ettevõtmiste juures üsnagi aktiivne, mistõttu võib see kergesti kaasa tuua selle, et satud õnnetustesse. Õnnetuste käigus tekkivad haavad ei pruugi Sul eriti kergesti paraneda, mistõttu tuleb Sul olla väga tähelepanelik mustuse sattumisega haavadesse ja paistetustega.Sul tuleb väga suurt tähelepanu pöörata oma toiduvalikult. Hoia oma toiduvalik võimalikult mitmekesisena, sest see võimaldaks Sul oma organismi oluliselt paremini töös hoida. Liialdamisest toitumisel tuleks Sul hoiduda, kuna kehakaaluga seonduvad probleemid on Sul kerged tekkima. Kehakaalu hilisem langetamine ei ole Sinu jaoks aga sugugi kerge ülesanne.

Ole füüsiliselt aktiivsem. Vee-elemendina tuleks Sulle kasuks ujumine.

Kõige tundlikumad kehaosad ja organid: söögitoru, magu, pankreas, emakas, roided ja seedeelundkond.

Haigused: aneemia, mao probleemid ja suur kehakaal.LÕVI

Oled inimene, kelle elu on alati tempokas ja tundeküllane. See aga tekitab Sinus ka mitmesuguseid pingeid ja ärevust. Armastad väga külluslikku eluviisi, mis tähendab ka rikkalikku toidulauda. Samas on selline liialdamine halb Sinu südamele.

Sinu suurimaks probleemiks võivadki elu jooksul olla mitmesugused südame või veresoonkonna probleemid. Pead väga tähelepanelikult jälgima oma tervist ning koheselt tuleks Sul tähelepanu pöörata valudele rindkeres.Ka seljaprobleemid ning habras luustik on Sinu jaoks probleemiks. Seepärast on oluline see, et Sinu toidulaual oleks kindel koht kaltsiumirikkal toidul. Väga ettevaatlik tuleks Sul olla raskusi tõstes, et seeläbi hoiduda oma selja vigastamisest. Ehkki Sa ei pruugi koheselt mingeid probleeme näha, võivad need ilmneda alles aastate pärast.

Oluline on see, et oleksid füüsiliselt aktiivsem, sest see aitaks Sul oma südant tugevdada ning organismi vastupanuvõimet säilitada.

Kõige tundlikumad kehaosad ja organid: süda, selgroog, põrn ja vereringe.

Haigused: südamehaigused, seljavalud ja peapööritus.NEITSI

Sinu tervis on väga kompleksne. Seepärast võivad olla Sinu haigused tihtilugu sellised, mida on raske diagnoosida. Sulle tuleks kasuks see, kui küsiksid ka teiste spetsialistide arvamusi, kui Sulle diagnoos pandud on.

Pöörad oma tervisele väga suurt tähelepanu. Tihtilugu võib see Sulle hulganisti pingeid tekitada. See on teatud määral nõiaring, kuna tervise pärast muretsemisega tekitad endale ise uusi probleeme juurde.

Sul tuleks oma immuunsussüsteemi eest enam hoolt kanda. Oluline on see, et toituksid korralikult ning puhkaksid ennast igapäevaselt välja. See aitab Sul mitmeid terviseprobleeme vältida.

Sind võib tihtilugu vaevata depressiivsus. Seepärast tuleks Sulle kasuks see, kui ümbritseksid ennast enam selliste inimestega, kelle läheduses ennast hästi tunda saaksid. See võimaldaks Sul paremini kõikvõimalikud argimured unustada.Kõhuvalud võivad Sulle olla sagedaseks probleemiks. Seepärast tuleks Sul tähelepanelikult jälgida seda, mida sööd. Kindlasti hoidu ka ületoitumisest.

Ehkki töö tegemine on Sinu jaoks oluline, tuleb Sul jälgida ka seda, et ennast korralikult välja puhkaksid. See võimaldaks Sul oma energiavarud paremini tasakaalus hoida.

Ole füüsiliselt aktiivsem. See võimaldaks Sul ennast paremas vormis hoida. Ujumine, jooksmine ja jalgrattasõit sobiksid Sulle ehk kõige paremini.

Sul tuleks hoiduda teravatest toiduainetest ja alkoholist.

Kõige tundlikumad kehaosad ja organid: organid kõhus, seedesüsteem ja soolestik.

Haigused: soolestiku haigused, kõhuvalu, kõhulahtisus, seedimatus.

Artikkel jätkub:

Seotud postitused