Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 01.02.2021. – 07.02.2021.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 01.02.2021. – 07.02.2021.a.

JÄÄR

Mõõgad Emand
Domineerib jahe ja sõltumatu naisenergia, mõistus ja kriitiline suhtumine. Pole kindel, kas selline energia mõjutab teda või võtab Jäär ise sellise mõistuspärase hoiaku. Konkurendi puhul on tegemist intelligentse ja targa vastasega, kes viib tulise Jäära endast välja. Jäär peaks toimima sel perioodil rahulikult ja kannatlikult ning olema väga valvas. Jahe õhuelement tähistab eriti selget pead ja head manööverdamisoskust. Jäär peaks otsima tõelise ja näilise vahelist tasakaalu, püüdma oma impulsiivsust ohjeldada. Sõidud maale või mereranda on raviva toimega. See nädal võib tuua üksindusperioode, aga see on vajalik, et ergutada Jäära mõtteid ja ideid.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SÕNN

Sauad Rüütel (tagurpidi)
Kuum atmosfäär mõjutab, aga pisut äraspidises võtmes. Sõnni vaevavad seiklushimu, elamusiha, taltsutamatus ja temperamendipuhangud. See võib olla isegi lõbus faas elus, aga vaimustus on lühiajaline. Tööolud on soodsad, Sõnn peaks vaid tõestama, et suudab ka kiirelt tegutseda. Oleks mõistlik oma spontaansed vajadused välja elada, võimaldada mingit meelelahutust. On vaja kindlasti jälgida, et “saaki” ennatlikult koristama ei hakkaks. Nädala mõjud ei soosi pikaajalisi ja püsivust nõudvaid tegevusi.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

Mõõgad Paaþ
Kaksikud tunnetavad väljaspoolt lähtuvaid võimalusi, aga need ei meeldi eriti. Võivad kogeda ka rünnakuid, avalikku kriitikat, isegi konflikte. See annab võimaluse midagi mõista ja mõelda, kas kriitika on läbinisti õigustamata või on sellel ikka õpetlik “iva” olemas. Kaksikud peaksid olema valmis tähelepanelikult kriitikat kuulama. Kui see pole väär ega “õhust” võetud, siis saab sellele ka õigesti ja konstruktiivselt reageerida. Kaksikuid ohustavad haigused, nad peaksid toituma tervislikult ja puhkama piisavalt. Senitundmatu tuleb ilmsiks, mis võib olla nii hea kui halb, sunnib Kaksikud reageerima.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VÄHK

Sauad 6
Vähki ootavad mitmed head väljavaated ja meeldivad sõnumid. Tasu ja tunnustus on reaalselt tabatavad. Pärast mõningast raskuste ületamist on eesmärk juba käeulatuses. Suhted on õitsele puhkemas ja töö pakub vaimustust piisavalt. Vähk võib arvestada heade sõnumite ja tulemustega, aga ta peaks toimima kindlameelselt, tegema panuse kohe alguses võidule. Vähk peaks nautima oma triumfi ning jagama seda teistega. Olukorrad lahenevad tema enda kasuks. Vähk peaks mõtlema, mida ta tegelikult saavutada püüab ja mida “võiduloorberid” tegelikult tema jaoks tähendavad.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

Mõõgad 5
Lõvi puutub kokku kurjuse ja alatusega. Polegi määratletud, kas ta on ise kannataja või kannatuste tekitaja. Plaanid ja projektid võivad nurjuda, atmosfäär on pahatahtlik. Kui seda olukorda vältida ei saa, siis võib ta ennast maksma panna vahendeid valimata. Võit, mis saavutatakse sellisel viisil, ei valmista kellelegi rõõmu. Lõvi peab arvestama problemaatiliste suhetega, olgu tegemist töö, sõpruse või armastusega. Ta peaks jõudma arusaamiseni, et viltuvedamise põhjused on osaliselt temas endas. Seda Lõvi aga tunnistada ei taha. Lõvi peaks vältima riskantseid tehingud, impulsiivsus võib olla ohtlik. Lõvi ei peaks pimesi impulsse järgima, aga oma mainet peaks siiski kaitsma.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »NEITSI

Karikad Emand
Neitsit mõjutab tundeline ja ohvrimeelne naiselik energia. Ta võib tunda suuremat hingelist lähedust oma partneriga. Neitsi on tundlik keskkonna mõjude suhtes, tajub ka teiste inimeste vajadusi paremini ja on haavatav hingeliselt. Hea intuitsioon säästab raskustest, kui Neitsi suudab seda usaldada. Võib-olla vajab ta terapeudi nõuandeid. Ta tajub elu mõistatuslikke aspekte, tema ratsionaalsus on väiksem kui tavaliselt. Vee-elemendis ülekaalukalt naiseliku energiaga inimene võib saada oluliseks. Neitsi peaks jälgima oma unenägude ja intuitsiooni sõnumeid.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused