Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 01.03.2021. – 07.03.2021.a. (järg)


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 01.03.2021. – 07.03.2021.a.

KAALUD

III – Keisrinna (tagurpidi)
Kaalude elu toob armastust juurde ja võtab seda ka ära. Kaalusid valitsevad instinktid, mida on vaja vaos hoida, suunata ja alistada. Kaalud on mõjutatud uuel nädalal alateadvusest, nad on tundlikud ja emotsionaalsed. Kaalud leiavad harmoonia läbi emotsioonide ja tunnete konflikti. Just loomulik käitumine ja aval ning aus olek toovad lähemaid sidemeid, aga see kõik muudab ka haavatavamaks. Kaalud peaksid eelkõige hoolitsema oma loomingulise potentsiaali eest. Nad peaksid ise andma armastust, tuge ja rahu teistele ja võtma seda avatult teistelt ka vastu. Kaardi tagurpidi asend viitab sellele, et Kaaludel võib tekkida probleeme, mis tasakaalust välja viivad.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SKORPION

Mündid 4 (tagurpidi)
Tagasilöögid ootavad Skorpionit materiaalses elus ja on peamiselt omandiga seotud. Skorpion kogeb vastuseisu, raskusi ja takistusi oma teel. Eriti siis, kui kipub otsuste langetamisel viivitama, on kahevahel või lükkab neid edasi. Ta kipub ka rohkem raha raiskama, aga samas on võimetu midagi teistega jagama. Skorpion peaks analüüsima oma motiive, eriti kui püüab iga hinna eest oma turvatunnet rahuldada ja vaesusehirmu maha suruda. Materiaalsed püüdlused valedel eeldustel toovad talle vaid ebaõnne. Uus nädal armusuhteid ei soosi ja pole ka õige aeg oma mõjuvõimu laiendada.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »AMBUR

Sauad 5

Amburi elus on uuel nädalal võistlust ja võitlust, ehtsat üritamist, aga see ei ole vaenulik ega suunatud kellegi vastu. See on nagu mäng, mida Ambur ise naudib. Amburi energia otsib väljumiskanaleid, ta hangib kogemusi ja naudib vaidlemist. Tegutsetakse rühmas ja koos, otsitakse ühiseid nägemusi ja eesmärke. Ambur peabki oma “kuhjunud” energia liikvele saama, mingil moel loov tegevus on selleks kõige parem. Ka aktiivne füüsiline tegevus mõjub hästi. Amburile tuleb kasuks, kui ta saab olla tema ise, võib väljendada ka pahameelt ja pettumusi vabalt. Vältima peaks vaid viha ja agressiivsust.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALJUKITS

XIV – Mõõdukus
Uuel nädalal on Kaljukitsele vajalik mõõdutunne. Kui ta püüab vastandlikke pooli endas ühendada, peab ta tunnustama nii head kui halba. Ta peaks püüdlema “kuldse kesktee” poole. Kui Kaljukits elab ise mõõdukalt, kaotavad vastandid tähenduse, need otsekui “sulanduvad”. Lepituse ja kannatlikkuse abil saavutab Kaljukits palju, olukorrad saavad nii parimad võimalikud lahendused. Mõõdutunde puudumine tekitab asjatuid vastuolusid. Kaljukits peaks olema kannatlik, kuulama elu loomulikku rütmi ja elama siin ning praegu, aga ikka mõõdutundega. See pole ju tema jaoks eriti raske.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VEEVALAJA

Sauad Kuningas
Veevalaja on uuel nädalal täis positiivset mehist jõudu. Ta on ilmselgelt võitnud oma hirmud, mistõttu on jälle elujaatav, loov ja huumorimeelne. Ta ju tegelikult teab, kuidas on õige tegutseda raskuste või takistuste korral. Võib ilmneda isegi auahnust, kirglikku armastust või “tulist” viha, mis tema puhul pole päris tavapärased reaktsioonid. Need on Veevalaja väljaelamised toimuvale. Kui Veevalaja tunneb, et ta energia muutub liiga “tuliseks” või agressiivseks, siis peaks ta hoolikalt jälgima, et ei suunaks seda teiste inimeste peale. Seda energiat ei tohiks ka lämmatada ja endasse hoida, selle võiks suunata mingisse kasulikku tegevusse, loomingusse või lihtsalt füüsilisse liikumisse. Õigesti suunatuna garanteerib see Veevalajale edu.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALAD

Mõõgad 7 (tagurpidi)
Kalad võivad oma eesmärkide nimel kavaldama hakata ja “trikke” teha. Manipuleerimise, „näitlemise”, intrigeerimise põhjuseks on kahtlused ja selge orientiiri puudumine. Võib vaevata isegi mingit laadi tõrjutuse tunne, sest Kalad ei julge välja näidata oma tegelikku olemust. Ekstsentrilised seisukohad sunnivad oma teed minema, aga Kalad vajavad selle “tee” valikul head nõuandjat. Kalad peaksid oma kahtlustest hoolimata rohkem pingutama, nad ei tohiks oma elu ja iseennast “käest lasta”.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused