Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 04.01.2021. – 10.01.2021.a. (järg)


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 04.01.2021. – 10.01.2021.a.

KAALUD

Sauad Paaþ
Võimalused avanevad väljaspoolt ja sõnumeid on tulemas mitmeid. Sõnumitooja on heatahtlik Kaalude suhtes. Õhus on midagi põnevat ja peibutavat, isegi kirglikku. Kaalud võivad saada vaimustava ettepaneku, sest mingi uus võimalus omandada ülipõnev kogemus on avanemas. Võivad tekkida õnnetoovad suhted, siiski peaksid Kaalud iga ettepanekut enne hoolikalt kaaluma ja varasemaid kogemusi meenutama. Elurõõm annab Kaaludele värsket jõudu ja uut optimismi, aga tuleks hoiduda sellistest petlikest lõbudest ja energiatest, mida on raske või võimatu ohjata. Vaja läheb Kaalude tõelist suhtlemisosavust ning suurt vaimustust ja teotahet.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SKORPION

Karikad 9
Skorpion on omas elemendis ja pöörab rohkem tähelepanu oma hingelistele vajadustele. Ta tunnetab kõike, mis temas peidus on, aga ei too kõike nähtavale. Ta võtab partneriga midagi ilusat ette ning periood on hea ka äriasjade jaoks. Skorpion tunneb rahulolu nii heast tööst kui toimivatest armusuhetest. Tal jätkub nii ainelisi mugavusi kui meelelisi naudinguid. Just praegu on õige aeg uurida oma tegelikke eesmärke ja soove, sest Skorpion on pingevabam ja seltskondlikum. Ta võib kutsuda sõpru külla, kui üldine olukord seda lubab ja võimaldab.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »AMBUR

IV – Keiser (tagurpidi)
Nädal juhib kavatsuste teostumiseni, aga Ambur peaks mõtlema, kas ta on valmis vastutust enda kanda võtma soovitud määral. Tal puudub selge ülevaade eesmärkidest, mistõttu jõupingutused võivad luhtuda, on ka mittetunnustamise võimalus. Ambur võib minna konflikti seaduse, võimu, korra või jõupositsioonil olevate inimestega. Amburi plaane takistab keegi, kel on selleks võimalus ja kes on temast mõjuvõimsam. Raha võib saada samuti takistuseks. Ambur peaks kasutama oma teerajaja vaimu ja uurima olukorda paremini. Ta ei saa sel nädalal lihtsalt niisama “mütsiga lööma minna”.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALJUKITS

Sauad 3 (tagurpidi)
Kaljukitse jaoks on perspektiivid rõõmustavad, aga ta alles kompab neid. Ta aimab, et on õigel teel, aga pole selles veel päris kindel. Ta asub oma kavatsusi teostama, tunnetab eesmärke, et saavutada kindlustunne ka reaalses elus. Ta peab võtma kindlalt omaks teadmise, mida teha ja kuidas teha. Kaljukits peaks selgitama välja, mida tegelikult saavutada tahab ja kuhu välja jõudma peab. Ta peaks ka selgusele jõudma, mida tema otsused ja teod kaasa toovad. See nädal sobib häälestumiseks, läbirääkimiste pidamiseks, seisukohtade selgitamiseks, mille kordaminekul võib ta pälvida teiste lugupidamist ja austust.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VEEVALAJA

Karikad 3
Veevalaja võib arvestada küllusliku „saagiga” ja peaks olema saavutatu eest tänulik. Ta ongi rõõmsam ja heatujulisem. Veevalaja võib kogeda õnnelikku aega ja laseb tänulikult ka teistel oma õnnes osaleda. Veevalaja lõikab mineviku ettevõtmiste “vilju”, paraneb finantsseis, ta võib saada ametikõrgenduse või laiendab haaret mõnes muus valdkonnas, mis talle huvi pakub. Isegi tervis paraneb ja perekonnaga seotud probleemid lahenevad. Veevalaja peaks võtma aega selle kõige nautimiseks ning seda õnnelikku aega on vaja ka teadvustada. Õige sõna õiges kohas võib mägesid liigutada.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALAD

XVII – Kuu (tagurpidi)
Kaladel võib olla ahistatuse tunne, vaenlased eksisteerivad reaalselt, aga võivad olla ka kujutluspiltide loodud. Kalad võivad sattuda hädaohtlikku situatsiooni, kui tegutsevad huupi ega taipa, milline on tegelik seis nende elus. Nad võivad avastada iseenda varjupoole, mis hirmutab. Olukord on riskantne, aga riske tuleb võtta. Kõige parem oleks aeg maha võtta ning oma elu üle järele mõelda. Nad peaksid mõtlema, kas kõik ikka väärib jõupingutust ja kui väärib, siis tuleks ka riskida ja oma hirmud ületada. Liigselt kõheldes kaotavad Kalad vaid väärtuslikku aega.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused