Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 04.01.2021. – 10.01.2021.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 04.01.2021. – 10.01.2021.a.

JÄÄR

Karikad Kuningas
Jääral domineerib tema mehelik ja samas ka väärikam pool. Jäär arendab endas võimsat oskust oma hingejõududega ümber käia. Jäär tegeleb kõige sellega, mida ta tegelikult elult ja inimsuhetelt ootab. Ta võib kohata sel nädalal sellist inimest, kes vastab tema ideaalile, vähemalt esimesel pilgul tundub nii. Jäära ootab ees ka mitmeid kiusatusi, tunge ja soove, millega ta samuti peab silmitsi seisma. Ka sellega on vaja tegelda. Kuna Jäär on uuel nädalal külalislahkem, tavalisest tundelisem ja meeldivam, siis on ta ka vähem isekas. Ta saab abi ja toetust ka oma suhtlusringi ning lähedaste kaudu. Armastusevibratsioonid mõjutavad Jäära elu tugevalt.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SÕNN

III – Keisrinna (tagurpidi)
Sõnni elus on harmooniat vähevõitu, sest tal on raskusi oma tunnete väljendamisega. Ta võib käituda kummaliselt, lähedaste suhtes isegi pisut võõristavalt. Mingid psüühilised pinged ei lase Sõnnil elu nautida. Tema sisemaailmas on mingid ebakõlad. Võib tunduda küll, et väliselt valitseb Sõnni elus selgus ja kord, aga see on vaid väliselt nii. Sõnn on loomulikust looduslikust harmooniast eemaldunud, tema sisemine tasakaal on paigast ära, millest tulenevad ka tema hingelised ebakõlad. Ta püüab leida lähedastes suhetes liiga ratsionaalseid lahendusi, aga need ei toimi. Kuigi Sõnni tunde- ja hingeelu on tasakaaluseisundist väljas, edenevad tal hästi kõik kainet arvestust nõudvad asjad.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

Mündid Emand (tagurpidi)
Kaksikud on uuel nädalal praktilised ja maalähedased, tavapärasest konservatiivsemad. Neil õnnestub üht-teist organiseerida, aga nad kipuvad tegema valearvestusi, sest hindavad tavapärasest rohkem turvalisust ja on hoolivamad teiste suhtes. Kaksikute elus on rõhk rahalistel ja varalistel asjadel, mõistus töötab neil vilkalt. Kaksikud peaksid tõsiselt püüdma, et mingite konkreetsete tulemusteni saaksid jõuda ja materiaalseid riske on vaja õigesti hinnata. Kaksikud vajavad oma elus vabadust, kiirustavad sageli ja riskivad liigselt, aga sel nädalal on nad tasakaalukamad. Nad peaksid andma endale piisavalt aega otsustamiseks ja tegutsemiseks, siis on nad edukad.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VÄHK

Mõõgad 8
Vähile võib tunduda, et tema tegevusvabadus on piiratud, tal pole end võimalik mingil moel väljendada. Raskused sugulastega võivad kasvada üle pea, millest võib isegi tervisehädasid juurde tulla. Pole võimatu, et Vähk avastab kellegi isekad motiivid, keda seni oma sõbraks on pidanud ja keda on täielikult usaldanud. Samas võib nädal talle tuua ka teenitud au ja tunnustust, aga seda hoopis ootamatust kohast. Vähk peaks sel nädalal usaldama oma loogikat ja püüdma vabaneda takistavatest piirangutest. Ta on mingil viisil “käsist-jalust” seotud. Ta ei saa enne asju korda, kui on oma mõtetest täielikult aru saanud.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

Tühi kaart
Lõvi elus on mingite loogiliste arenguprotsesside jätkumine, mis võib kaasa tuua midagi täiesti ettearvamatut. On millegi lõpp, mis on ühtlasi millegi uue algus. Lõvi ei soovi sel nädalal, et teised tema ellu sekkuvad ja temast liiga palju teada saavad, sest ta pole ise veel selgusele jõudnud. Ta peaks olema sel nädalal tavapärasest ettevaatlikum ja tagasihoidlikum, see tuleks vaid kasuks ja laseks asjadel õiges suunas areneda. Lõvi on varitsemas sel nädalal mitmeid ohte ja arengud on nähtamatud. Need võivad olla täielikus algusfaasis, sest mingeid selgeid ja arusaadavaid märke ei näita.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »NEITSI

I – Maag (tagurpidi)
Neitsil on kasutada kõik vahendid, aga kas ta neid ka kasutab? Ta võib oma loova potentsiaali kasutamata jätta ja head võimalused mööda lasta, sest meelekindlus puudub. Elujõud ja loovus on vähene, ta ei mõista toimuvat kuigi adekvaatselt, eesmärgid on ähmased ja eneselegi arusaamatud. Neitsi justkui ei teagi, mida tahta. Väljapoole jäävad mõjud on aga Neitsile soodsad, vaid veidike tahtepingutust ja nädal oleks edukas. Neitsi raskused on peamiselt hingelist laadi. Ta võiks plaanide teostamise üldse edasi lükata, kui hingeline seis ratsionaalset mõtlemist enam ei sega.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused