Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 07.12.2020. – 13.12.2020.a. (järg)


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 07.12.2020. – 13.12.2020.a.

KAALUD

Karikad 7
Need on enamasti petlikud illusioonid, aga võivad olla ka visioonid, millega Kaalud tegelevad. Kaalud põgenevad reaalsuse eest soovunelmate ja petlike lootuste juurde. Kui on tarkust keskenduda vaid ühele visioonile, siis ilmselt aidatakse selle elluviimisel. Kaalud võivad lasta end kiusatusse viia, nad annavad oma fantaasiale voli. Kaaludel on suur kirgede ja sõltuvuste oht, sest nad põgenevad tõelisuse eest omaenese soovunelmate juurde. Valitsevad kummalised hingeseisundid, tunded ja emotsioonid, Kaalud on nõrgad ja kõik kipub allapoole veerema. Mõjutavaid tegureid võib olla liiga palju, et on raske neis orienteeruda ja selgust saada.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

SKORPION

XVII – Lootus (tagurpidi)
Skorpion teeb tulevikuplaane, mis on lootusrikkad, aga ta võib aktuaalset asja edasi lükata. Ta soovib kõrvaldada kõik välised mõjud, mis on liigsed ja koormavad ning püüab selle “tuumani” jõuda, mis on oluline tema jaoks. Isegi kui väljavaated on lootusrikkad, on Skorpion kahtlev. Et kahtlustest vabaneda, peaks ta püüdma jõuda pindmistest ärritajatest sügavama sisuni. Skorpion soovib tagasi saada motivatsiooni, taastada meelerahu. Liigne tähelepanu läheb tühistele muredele, ta võib otsida midagi endalegi tundmatut, mis ei lase meelerahul taastuda.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »AMBUR

Mõõgad 3 (tagurpid)
Mõistuse türannia tunnete üle mõjutab Amburi nädalat. Ambur jõuab valulike, aga siiski õigete arusaamadeni. Ta tunneb meelehärmi või kurvastust, on pettunud või südamepõhjani solvunud. Ta peaks arvestama ebameeldiva tõdemusega, see aitab tal langetada tarka, aga siiski rasket otsust. Südame ja mõistuse konflikt suunab ta oluliste arusaamade juurde. Selle juurde, mis südames on. Need võivad olla ka Amori nooled, mis haiget teevad sel nädalal. Ambur tegeleb õigluse, tõe ja eetiliste põhimõtetega, väljakutsed tekitavad peataolekut ja segadust tema ellu.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

KALJUKITS

II – Ülempreestrinna (tagurpidi)
Nädala mõjud tähistavad kannatlikku ootamist ja passiivset elustiili. Kaljukits on ilmutanud kannatlikkust ja mõistmist, on end tagasi hoidnud, õiget hetke oodanud, juhindunud sisehäälest. Ta on jõudmas sügavama sissevaate ja suurema arusaamani. Ta on valmis laskma teatud asjadel lihtsalt juhtuda. Ta ootab vaid sisehääle märguannet, kuidas ja millal peaks toimima. Ta ju teab, et vägivaldselt, ettevalmistamatult, diletantlikult ja valel ajal tegutsedes läheb kõik “rappa”. Kaljukits ei oska kõrvaltvaatajaks jääda, aga sel nädalal tuleks see kasuks. Ta võib langetada ebaõigeid otsuseid puuduliku informatsiooni tõttu. On suur oht, et ta hindab olukordi ja inimesi valesti.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VEEVALAJA

Sauad 10 (tagurpidi)
Veevalaja õlgadel rusub otsekui ike. See on kasvukriis, mis ei ole aga mingi lõplik seisund. Nõudmised käivad üle jõu ja perspektiiv näib puudulik. See kogemus on karm, aga püsivuse saavutamiseks vajalik. Veevalaja avaldab nii endale kui teistele survet. Veevalajat rõhuvad mured, kõik püüdlused näivad lootusetud, vastutamine tundub raske. Ka probleemi käsitlemine näib ülimalt raske. Ta peaks jätma endale uute ülesannetega kohanemiseks piisavalt aega ja võiks kontrollida, kas ta tõepoolest peab kõigega üksi toime tulema. Uued ülesanded tunduvad esialgu liiga rasked. On palju sellist, millele ta soovib paremat väljundit leida. See on kulminatsiooniperiood.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

KALAD

Mündid Emand(tagurpidi)
Kalad on praktilised, paiksed ja kannatlikud sel nädalal, käituvad kaalutletult ja äraootavalt. Nad ilmutavad tavapärasest rohkem realistlikku ellusuhtumist, elavad kooskõlas loodusega, pööravad tähelepanu tervisele ja toitumisele. Kalad peaksid võtma endale piisavalt aega, et saaksid tõestada oma praktilisi võimeid. Igapäevaste ülesannetega on lihtsam toime tulla. Kalad on sensuaalselt “õitsele” puhkemas, neil on sisukas ja turvaline nädal, nad on läbinud “viljatu” lõigu elus.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused