Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 07.12.2020. – 13.12.2020.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 07.12.2020. – 13.12.2020.a.

JÄÄR

I – Maag (tagurpidi)
Ta ei peaks oma mõju maksma panema ega jõudu ning südikust tõestama. “Laia lehte” mängides võib küll erilist osavust ilmutada, aga tõelise mõjuvõimu saavutamiseks on vaja rafineeritud “malekäiku”. Jäär kipub tagajärgedest hoolimata ikka samale rajale jääma, laseb liigselt oma impulsiivsusel Saatust juhtida. Ta peaks avardama oma silmapiiri ja kasutama kõiki olemasolevaid vahendeid eesmärgi saavutamiseks, “jäärapäisus” on neist kõige kehvem abimees. Jääral on oht kasutamata jätta oma loovat potentsiaali, ta võib tunda end “peata” olekus või püüab kõike korraga saavutada. Tegelikult võiks plaanide teostamise ka edasi lükata, kuni hingeline seis stabiilsem on.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

SÕNN

Mündid 4
Sõnn peaks arendama sel nädalal neid andeid, mis talle südamelähedased on. Ei liigne kuulekus ega ka pahatahtlikkus aita teda edasi. Ta ajab täiesti sõnnilikul viisil “oma asja”, aga sellel on omad tagajärjed, kui ta liiga omandihimuliseks muutub või “kaitsemüüre” enda ümber ehitama hakkab. Sõnni tähelepanu on materiaalsetel asjadel, aga tema materiaalsed püüdlused võivad anda ka tagasilööke, kui ta liiga omandihimuliselt käituma hakkab. On mingeid allakäigu märke tunda. Kui Sõnn ei suuda oma loomusega kompromisse leida, asendub tema tõeline soojus ja sõbralikkus jäiga viisakusega. Ta on valmis oma põhimõtete eest ka “ristisõtta” minema, aga kas see on ka mõistlik?

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

Mündid 4 (tagurpidi)
Kaksikud peaksid oma motiive hoolikalt analüüsima, kui sel nädalal materiaalseid tagasilööke ja kaotusi on. Kasulik oleks oma rahaasjad üle vaadata. Neil on oht mingi kinnisidee külge klammerduda. Kaksikud “keerlevad ringis”, millest ei suuda välja tulla. Nad peaksid otsima teed selgete ja korrastatud olude juurde. Neid ohustab tõeline paigalseis, mis Kaksikute jaoks on üks halvemaid olukordi. Standarditele vastamine võib muutuda tähtsamaks, kui inimlikuks ja vitaalseks jäämine. Kaksikud suruvad oma loomulikud impulsid liigselt alla, mis ei ole hea nende jaoks.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

VÄHK

XX – Otsustamine, taassünd, kohtupäev (tagurpidi)
Vähk peab jääma sel nädalal kohanemisvõimeliseks, kasutama oma tervet mõistust ja tegema loogilisi järeldusi. Tema jaoks on “kasvuperiood”, kus midagi uut on “idanemas”, aga see nõuab ümberkorraldusi või meeleparandust. Ta ei saa loota imede peale, et kõik iseenesest laheneb, vaid peab endale selgeks tegema, mis on talle tõeliselt oluline ja tähendusrikas. Ta vajab ehk rohkem toetust sel nädalal. Abi on asjade selgeksrääkimisest, mingid vanad süütunded võivad teda vaevata. Sageli on just minevikust pärinevad pettumused need, mis ei lase Vähil tõelist edu saavutada.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

Mõõgad Paaþ (tagurpidi)
Lõvil tuleb tegeleda sel nädalal konkurentide ja vaenlastega, sest talle puhub näkku üsna “külm tuul”. Aga tänu kriitikale ning vaidlustele võib ta jõuda selgusele ja arusaamisele, mis aitab parema otsuse langetada. Kaart hoiatab liigse heausklikkuse ja teadmatuse eest, aga “mõõk” on tema enda käes, ta peab olema vaid südikas. Sõnad, mõtted, hinnangud on need, millega tuleb tegelda. Kui ta suudab olla mängulisem ega vihasta iga vastuseisu puhul, saavutab ta paremaid tulemusi. Oskuslik tegutsemine on tema jaoks eesmärk omaette. Ta võib üllatada teisi välkkiire tegutsemisega, mis võib olla aga liiga ennatlik.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

NEITSI

Mündid Kuningas (tagurpidi)
Teda võidakse “raamidesse” suruda, ta peab teadlik olema oma väärtusest ning väljendama enda vajadusi. Neitsil on oht nõrkemiseni tööd rabada või varandust kokku kraapida, ta püüab oma virkusega saavutada tulemusi. Oluline on sel nädalal kellegi realistliku ja positsioonika inimese arvamus, võib-olla on see tema enda sisemine Mina, kelle soove peaks arvestama. Ta peaks püüdma orienteeruda selles, mis on vajalik ja mis mitte. Ta tahaks igast hetkest maksimumi välja pigistada, aga “kõik müügiks” suhtumine annab tagasilööke. Mateeriaga ümberkäimine nõuab meisterlikkust.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused