Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 08.03.2021. – 14.03.2021.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 08.03.2021. – 14.03.2021.a.

JÄÄR

Tühi kaart
Jäära elus võib ette tulla midagi enneolematut ja ootamatut. Jäär peaks olema valmis kohtuma “suure tundmatuga” uuel nädalal. Ta peaks olema valmis minema sinna, kuhu elu teda suunab. Mingid loomulikud arengud jätkuvad omasoodu, aga toimuv sõltub Jäära varasematest otsustest. Uuel nädalal toimuvat ei saa kirjeldada arusaadavate mõistetega, võib toimuda midagi täiesti etteprognoosimatut. Jäär ei saa toimuvat ise kuigivõrd mõjutada, see on tema kontrolli alt väljas. Oleks mõistlik ohjeldada oma jäärapäisust enne “pea ees” tundmatusse tormamist. Tühi kaart viitab alati ka ohule.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SÕNN

XII – Surm (tagurpidi)
Minevik peab “surema”, et uus tulevik saaks “sündida”. Miski uus rajab Sõnni elus endale teed. Sõnn peaks vabatahtlikult lahti laskma minevikust, muidu sunnib selleks elu ise. Võib-olla peab ta hindama uueks oma inimsuhted, muutma oma töö- või elukohta, võtma omaks mingi uue elustiili. Vanasse takerduv eluhoiak võib lämmatada tema elu. Tagurpidi asend viitab Sõnni hirmule muutuste ja eriti läbikukkumiste ees. Miski on jõudnud oma orgaanilise lõpuni, Sõnnil on vajadus uute elukogemuste järele, mis tekitaksid uue ja viljaka arengu. Sõnni jaoks on selline seis alati väga raske. Kui ta ise ei ole valmis muutusteks, siis püüab ta “surnud seisust” vägisi kinni hoida.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

Sauad Äss
Kaksikute valdav potentsiaal on kasutamiseks vabanemas. See pakub tohutult uusi võimalusi. Sauade Ässa energia aitab kasvada ja avarduda, tegevusvälja laiendada. Kaksikute loovus võib “voolata” täiesti enneolematul moel. Asjad arenevad ja kannavad vilja, inimsuhted õilmitsevad. Kaksikud võivad välja tulla mingi loova algatusega, selleks on just õige aeg ja see saab hoo sisse. Kaksikute positiivne suhtumine on nakkav. Asetleidvad sündmused toovad lähemale igatsetud eesmärke. Esiplaanil on riske pooldav aspekt, Kaksikud võivad riske võtta ennast teostades. Nad peaksid igal juhul initsiatiivi näitama, sest üksnes kindla peale välja minnes ei saa Sauade Ässalt mingit võimalust.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VÄHK

VIII – Jõud (tagurpidi)
Vähil on vaja jõudu ja vastupidavust, aga just nüüd kipub nii üht kui teist nappima. Vähk võib alla vanduda juba esimeste raskuste puhul, sest hingejõudu napib. Mõni Vähk võib olla ka tavapärasest kalgim või kalkuleerivam. Teine võib oma jõuvarusid asjatult raisata ja on rahulolematu just seetõttu. Suurem võitlus seisab ilmselt veel ees ja võit pole sugugi kindel. Vähil nagu oleks jõudu selle saavutamiseks, aga ta kas ei oska või ei saa seda jõudu kasutada. Vähk peaks meeles pidama, et just leebuse ja sallivusega võidab ta nii sisemised kui välised “vaenlased”. Vähi hirmud võivad olla täiesti mõistetavad, ta tunneb end nende tõttu halvasti, aga peaks keskenduma pigem oma jõule.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

IV – Keiser
Lõvi on omas elemendis ja valmis juhtima oma elu ja ka teiste elu. Ta suunab kõiki arenguid oma elus, kaitseb ja kasvatab, loob korda ja annab kuju ning vormi oma elule. Autoriteet on võtmesõna, ta on valmis kasutama probleemide lahendamiseks nii füüsilist jõudu kui oma mõjuvõimu. Lõvil on olemas edu saavutamiseks kõik vahendid. Ta on oma “mõtte ja teo isand” ning puhas tahe on tema peamine tööriist. Tahet saab kasutada isegi oma Ego ja alateadvuse hirmude võitmiseks. Lõvi leiab oma tee ja on valmis seda järgima. Ta on valmis tegema ka ränka tööd ja võtma vastutust enda kanda, midagi ei kingita talle niisama. Kui ta sellisel viisil uuel nädalal elada ei saa, on ta õnnetu.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »NEITSI

IX – Eremiit
Neitsi otsib sügavamat mõtet oma elule, võib tunda suurt soovi eralduda ja üksi olla, elust tagasi tõmbuda. See üksildus ei ole talle vägisi peale surutud, vaid on vabatahtlik eraldumine. Neitsil on soov sügavama mõistmise järele. Elutempo on uuel nädalal aeglasem, on väga kasulik “aeg maha võtta” ja endasse süüvida. Neitsi peaks vabastama end suhetest ja asjadest, mida tal enam vaja ei ole. Ta peaks kasutu oma elus kõrvale heitma ja selleks ongi vaja endasse süüvida. On vaja teada saada, mis see kasutu täpselt on. Vana sõber või armsam võib korraks tema elust läbi astuda, aga sellest ei tasuks oodata midagi enamat.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused