Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 11.01.2021. – 17.01.2021.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 11.01.2021. – 17.01.2021.a.

JÄÄR

Mõõgad Emand
Jäär käitub tavapärasest vaoshoitumalt ja on pisut tõrjuva hoiakuga, soovib pigem distantsi hoida. Ta on äraootav ja kriitiline ka hetkel aktuaalse asja suhtes. Ta säilitab oma sõltumatuse, aga kuuletub targale naiselikule energiale (õhumärgist naine). Sõidud maale või mereranda mõjuvad hästi ja on hingeraviva toimega. Sel nädalal domineerib Jääral kaine mõistus, ta on vähem impulsiivne ega püüa iga hinna eest võitjaks jääda. Ta vajab järelemõtlemiseks aega, sest peab tähtsa otsuse langetama.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SÕNN

Karikad 7
See on „teradest sõkalde väljasõelumise” aeg Sõnni jaoks. Toimuva pealt on näha, mis seis elus tegelikult on. Sõnn ei saa jääda “õhulosse” ehitama, ta peab pingutama. Kerkib esile mitmeid kiusatusi, mis panevad proovile eristamisvõime. Sõnn peab otsustama, millel on tõeline väärtus tema jaoks. Müstilise või ülemeelelise kogemuse puhul võib tegemist olla lihtsalt reaalsuse eest põgenemisega. On see ohtlik enesepettus või petlik soovunelm, igal juhul kipub see õigelt rajalt kõrvale kallutama. Samas võib tegemist olla ka sellise visiooniga, mida saab tulevikus ära kasutada.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

I – Maag
Kaksikud “trikitavad” rafineeritult ja neil ongi kasutada palju erinevaid võimalusi ning vahendeid. Nad ilmutavad üleolekut ja loomevõimeid, teevad mingi eriti rafineeritud “malekäigu” oma elus. Edu saladus on aga keskendumises, sest Kaksikud avardavad oma silmapiiri. Peavadki seda tegema, sest vaid nii saavad kasutada oma võimalusi ja andeid. Neid isiklikke võimalusi ei saa keegi kandikul ette tuua, nagu ei saa neid ka ära võtta. Kaksikud kogevad oma eluteel midagi erilist ja saavutavad “maagilisi” tulemusi.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VÄHK

VIII – Jõud
Vähki ootavad mitmed proovilepanekud, mis on seotud kas ihade või soovunelmatega. Rahaga seotud teemad kerkivad esile (päranduse võimalus, kapitalipaigutused, lepingute või partnerlusega seotud olukorrad). Vähi meeled on väga tundlikud, ta peaks end ümbritsema ilu ja kultuuriga. Vähk on valmis demonstreerima oma jõudu, on valmis isegi „hambaid näitama”. Siiski pole Vähi tõeline jõud olemuselt agressiivne, see on pigem vaimset laadi. Vähil on visadust ja kannatlikkust õiget hetke oodata, mis ongi tema tõeline jõud. Ta mõistab, et endale kindlaks jäädes saavutab kõike.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

Mündid Äss
Lõvil on võimalus jõuda mingi suurepärase tulemuse või saavutuseni. Tal on võimalus alustada millegi sellisega, millel on püsiväärtus ka pikemas perspektiivis. Ta on küll ise oma “õnne sepp”, aga sel nädalal on ka eeldused õnnelikud. Lõvi peaks panema “mündid” veerema ja ajama kindlameelselt oma asja. Ta võib oma elule hoopis uue tähenduse anda, vähemalt saab seda kaaluda tõsiselt. Lõvi jõud kasvab sellest, kui ta pälvib teiste imetlust ja austust, ta võib lausa ekstaasi minna sel nädalal.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »NEITSI

Sauad 5
Neitsi ees on mitmeid takistusi, mis tulenevad konkurentsist või halvast ajastusest. Ta peab õppima teistega kohanema, et nendega toime tulla. On palju erimeelsusi, sest Neitsi on kriitiline, mis põhjustab isolatsiooni ja vaidlusi. Neitsi energia on tipus, ta võib üht-teist olulist saavutada. Juriidilised küsimused võivad nõuda tähelepanu, lepingud peaks hoolikalt üle vaatama, koostöö on väga oluline. Tühiste kemplemiste ja “sõnasõdadega” ei tohiks jätta end ilma headest tulemustest. On võitlust ja võistlust, aga see on pigem kui laste omavaheline jagelus, mis on mänglev ja milles pole otsest kurjust ega pahatahtlikkust. Neitsi tõestab oma võimeid.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused