Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 14.12.2020. – 20.12.2020.a. (järg)


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 14.12.2020. – 20.12.2020.a.

KAALUD

XX – Kohtupäev (tagurpidi)
Kaalud klammerduvad oma vanade vigade külge, rutiin nüristab neid, piirangud tekitavad mässumeelsust, nad pole ei enda ega teistega rahul. Nad on oma “patukoorma” all maadligi vajunud. Kaalude areng on takerdunud, sest nad ei suuda oma elus uut lehekülge pöörata. Pidev süütunne ja kahetsus tehtud vigade pärast saadab neid. Kui nad suudaksid ära tunda oma ebaedu põhjused, saaksid nad end muutma hakata. Kõik on sel nädalal nende enda kätes. Tulevikuväljavaated on aga veel üsna ebamäärased. Kaalud viivitavad mingi olulise otsuse vastuvõtmisega, aga lõplik otsustamine on antud juhul väga tähtis. Oluliste soovide, hirmude, enesesüüdistuste, etteheidetega tuleb tegelda seni, kuni mineviku “kelder” on tühi ja tuleviku “taevapiir” puhas. Alles siis on võimalik uus elukvaliteet, mitte pidev vigade kordus.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

SKORPION

XV – Saatan (tagurpidi)
Skorpionil on tugev soov sõltumatust saavutada ja ta on mässumeelne. Tugev piiridest üleastumise soov võib isegi seadusevastaste asjadega tegelema ahvatleda. Skorpioni tegevus on sel nädalal negatiivsust külvav. Ta kipub kasutama oma eesmärkide saavutamiseks keelatud vahendeid ja on üsna pahatahtlik. Kõik see viitab tema sisemistele heitlustele ja rahuldamata ambitsioonidele. Nädal võib ennustada aga ka meeldivat tutvust vastassoost isikuga, ta võib oma kired jälle valla lasta. Võib-olla tekkib võimalus vabaneda ka mõnest “vanast sarvest”. Kui suhetes tulevad nähtavale varjuküljed, siis pole see mitte häbi ja needus, vaid suhte kvaliteedi tunnus.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »AMBUR

XIV – Mõõdukus (tagurpid)
Ambur ei oska või ei taha sel nädalal kompromisse teha, ta võib käituda vägagi äärmuslikult. Järsud meelemuutused ning ebakorrektne käitumine tekitavad konflikte. Amburi brutaalne pool on valitsemas, mistõttu võib ta end grupist väljapoole asetada. Pärast mässamist tunneb ta aga suurt energiapuudust. Ambur on taktitu, sest tema soovid ei täitu piisavalt kiiresti, ettevõtmised on takerdunud, sündmuste areng ei rahulda. Olukord on ebameeldiv just ebamäärasuse tõttu. See pole lõplik lüüasaamine, vaid ajutine takerdumine, Amburi “mootor” on töökorras. Tal pole lihtsalt piisavalt mõõdutunnet, et antud olukorda rahulikult võtta.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

KALJUKITS

Tühi kaart
Mingid loomulikud protsessid jätkuvad, aga olukord on väga ettenähtamatu. Nädal võib tuua mida iganes ja Kaljukits peaks olema ettevaatlik. Tühi kaart võib viidata ka sellele, et mingi surmaga seotud teema on päevakorral, aga enamasti on ebamäärase arengu faas, kus midagi kindlat on raske öelda. Kaljukits võib varjata toimuvaid arenguid, sest need on tema kontrolli alt väljas. Sündmused ja arengud on Kaljukitse haardeulatusest kaugel. Olla õigel ajal õiges kohas, rohkemat ei saagi ta sel nädalal tahta, seda võiks piltlikult nimetada ka “Forrest Gumpi põhimõtteks”.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VEEVALAJA

Sauad 8
Muutumine ja uus algus terendab Veevalaja elus. Nädala sündmuste kulg võib olla üllatuslikult kiire. Õhus on tunda tõeliselt rõõmustavaid sõnumeid. Veevalaja võib saada oodatud teate või rõõmusõnumi, asjad on lõpuks ometi arenema hakanud ja õhus on midagi uut. Kui Veevalaja ületab oma kalduvuse kahelda, nimetab segavaid asjaolusid õige nimega, võtab ta jõu viimasteltki takistustelt. Ta peab vaid oma seisukohti selgelt ja arusaadavalt määratlema ning esitama. See periood paneb “rattad käima”. Areng võib olla isegi liiga kiire, kogu seiskunud energia raputatakse liikvele. Veevalaja tasakaal ja harmoonia taastub, protsess meenutab oma “murtud tiibadega” leppimist ja siis uuesti “lendama õppimist”.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

KALAD

Sauad 5
Kalad on võistlussituatsioonis, aga selles pole midagi kurja ega halba. See on pigem nagu mäng ja enda proovilepanek. Kalad saavad antud olukorras päris hästi hakkama, aga nädal võib olla sellegipoolest väsitav ja seda mitmeski mõttes. Nädala mõju on üsna kaootiline ja midagi kindlat prognoosida on võimatu. Konkurents võib tekitada raskusi ja erimeelsusi teiste inimestega. Kalad kulutavad liigselt väärtuslikku energiat. Kui jõudu ei jätku, võivad nad millestki väärtuslikust ilma jääda. Kalad peaksid hoolikalt jälgima, millised tahtmised vastavad nende tegelikele südamesoovidele. Isiklikes ja töösuhetes ootavad läbimängimist hoopis uued alternatiivid.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused