Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 14.12.2020. – 20.12.2020.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 14.12.2020. – 20.12.2020.a.

JÄÄR

Mündid 4 (tagurpidi)
Jäär peaks paremini analüüsima oma tegevust, kui tal on kaotusi. Jäär püüab omandist kinni hoida, miski kipub tal käest libisema. Kui ta püüab kõigest väest ja teisi arvestamata edu saavutada, võivad teda tabada tõelised tagasilöögid. Tarbijalikkus, isekus ja võimetus teistega jagada ei tule sel nädalal kasuks. Jäiga hoiaku ja jäärapäisuse tõttu võib ta elu toppama jääda. Tal pole vaja hetkel oma võimu tõestada või liigselt ahnitseda. Oluline on püüda välistada liigseid riske ja mitte end liiga lõdvaks lasta.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

SÕNN

VII – Võidukaarik (tagurpid)
Sõnn on sel nädalal tähelepandamatu ja võimetu edu saavutama, tal on raskusi keskendumisel, energiat on vähevõitu, ta sõltub liigselt teiste nõuannetest ja keerulisevõitu oludest. Ta ei suuda end sel nädalal vajalikul määral kokku võtta ega maksma panna. Sõnnil võib olla isegi tunne, et elu on pisut “rappa” jooksnud. See on vaid hetkeline nõrkus, Sõnn on lihtsalt “kaarikul” istudes “ohjad” käest lasknud ja on nüüd hirmul, et järgmine “kurv” võib paisata ta teetolmu.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

Sauad 10 (tagurpidi)
Kaksikute elus on kasvukriis. Kaksikutele esitatakse liiga suuri nõudmisi, kõik püüdlused tunduvad lootusetud, vastutamine näib liiga raske. Selle pingeid tekitava ja raske ajaga peab hakkama saama ja oma kohustustega toime tulema. Kaksikud võivad ka ise sel nädalal teistele survet avaldada. Kui nad võtavad liiga palju korraga ette, siis ägavad liigsete kohustuste all. Kaksikud peavad oma piire tunnetama ja püüdma nende raames võimalikult eetiliselt tegutseda. Keegi, kes nimetab end sõbraks, võib alt vedada ja ka nakkushaiguste oht tavapärasest suurem.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

VÄHK

Sauad Äss
Asjad arenevad, õitsevad ja kannavad vilja. Vähk võib arvestada teiste abiga ja tema suhted õilmitsevad. Praegu toimuvad sündmused aitavad igatsetud eesmärkidele lähemale jõuda. Kui ta liiga kindla peale välja läheb, võib ta headest võimalustest ka ilma jääda, aga tavaliselt Vähk ei riski mõtlematult. Vähil õnnestub end teostada, ta on tõelises eneseteostusfaasis. Temal on energiat küll ja veel, sest on kasvufaas. Vähk on täielikult oma soovid teadvustanud ja tal on nende teostamiseks küllaldaselt jõudu.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

IV – Keiser (tagurpidi)
Lõvi on pisut segaduses, sest tal puudub õige ülevaade toimuvast. Teda ei tunnustata piisavalt, mis tema tuju rikub, kontaktid kõrgemalseisvate isikutega on üsnagi ebameeldivad. Keegi mõjuvõimsam isik ilmselgelt püüab takistada tema plaanide teostumist. Kõik ei ole Lõvi enda kontrolli all, ta ei tunne end sel nädalal hästi. Isegi kui ta „möirata” ja riidu kiskuda ei taha, on tal raske oma emotsioone kontrolli all hoida. Lõvi võib tekitada rohkelt segadust oma vaenlaste leeris.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

NEITSI

Sauad 9 (tagurpidi)
Neitsi peaks kindlaks tegema, kas oht on olemas või ta ainult kujutab seda endale ette. Neitsi püüab püsida teistega võrdsel positsioonil, aga tunneb end mingite varasemate kogemuste tõttu ohustatuna. Mitte mingil juhul ei soovi ta oma varasemaid eksimusi korrata. Neitsi on ettevaatlik isegi siis, kui mingit otsest ohtu ei tunneta. Mingi “ukse” võib ta enda jaoks sel nädalal täielikult sulgeda. Neitsi energia on suunatud sel nädalal väljapoole. Kui ta soovib muutusi oma elus esile kutsuda, siis peab ta seda energiat usaldama. Toimuvad erinevad arengud üheaegselt. Kas Neitsi tegelikult mõistab, mis lahti on ja mis tema selja taga toimub? Kas ta saab aru ka sellest, milline roll on toimuvates arengutes temal endal?

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused