Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 15.02.2021. – 21.02.2021.a. (järg)


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 15.02.2021. – 21.02.2021.a.

KAALUD

Sauad 9
Kaaludes on demonstratiivset tugevust ja julget otsustavust. Tugev kaitsehoiak tuleneb varasematest „vigastustest”. Kaalude elus on nii pinget kui entusiasmi, aga ka teatud kaitsehoiak on olemas. Uute harjumuste ja kogemuste suhtes on pigem tõrjuv hoiak, kuna varasemate kogemuste tõttu tunnevad Kaalud end ohustatuna. Kaalud kindlustavad oma positsiooni ja on ettevaatlikumad isegi siis, kui mingit ohtu ei tunneta. Kaalud võivad mingi ukse enda taga täielikult kinni lüüa ja teevad seda kindla otsusega end kaitsta. On õige aeg rakendada oma tugevust, julgust ja tahtejõudu, vältima peaks aga liiga trotslikku ja tõrjuvat hoiakut. Vältima peaks ka ülearuseid kiusatusi.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SKORPION

Karikad 4 (tagurpidi)
Skorpionil on oht panna pahuruse ja halva tuju faasis pähe kõrvaklapid. Ta on saavutanud oma tahtmise, aga pole ikka rahul saavutatuga. Võib-olla on tüdinud, solvunud või pole piisavalt rakenduses. On mingi teema, millele mõtlemine rikub vaid tuju. Hingeline madalseis ei lase vastu võtta häid võimalusi, mida talle pakutakse. Skorpion tunneb meelehärmi ja on sulgunud lepitavatele ning abistavatele impulssidele. Skorpion võibki näidata välja oma solvumist ja pahameelt, aga headest võimalustest ei tasuks loobuda. Skorpioni emotsioonid võivad hakata täiesti iseseisvat elu elama ja tema tegemisi juhtima. Parimaks käitumisviisiks uuel nädalal on olla kahekordselt ärkvel ja tähelepanelik kõigi elu ilmingute osas.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »AMBUR

Sauad 6

Ambur on pälvinud kiitust ja tunnustust või saanud mingi eriti hea teate alles hiljuti. Ta on äratanud oma huvitava eluga teistes huvi. Keskmisest suurem panus tasus end ära ja ta on nüüd võitjapositsioonil. Ta peaks viima oma kavatsused lõpuni ja uskuma endasse. Ta on võimeline isegi veelgi suuremaid panuseid tegema ja seniseid saavutusi ületama. Ambur saab tasu ja tunnustust ja jätkab paremalt positsioonilt.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALJUKITS

Sauad 7
Kaljukitse vaprus on välja kasvanud isiklikest kogemustest, tänu võimele õppida minevikus läbielatust. Kompromissid ei tule tema elus praegu kõne allagi, see nõuaks oma sisemise olemuse eitamist. Kaljukits peab seisma kindlalt oma jalgadel ja jääma truuks oma energiale. Ta peab endale kindlaks jääma isegi äärmise vastuseisuga silmitsi seistes, usaldades omaenese jõudu ja tarkust. Ta lihtsalt peab ennast maksma panema. Küsimus on peamiselt selles, kas ta on valmis aktsepteerima ka kõiki tagajärgi? Kogemus võib olla üllatav ja elamuslik, võib kaasa tuua kiireid muutusi. Kaljukitse töökohta või tema isikut võidakse rünnata, ta peab sellele kindlalt vastu seisma.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VEEVALAJA

Mündid Emand
Veevalaja on tubli ja tuleb igapäevaste nõudmistega paremini toime. Mõjutab usaldusväärne, naiselik ja turvaline maine energia. Veevalaja käitub kainelt, kaalutletult ja on äraootaval positsioonil. Ta on mõlema jalaga maa peal ega hoia silmi pidevalt taevas, nagu see tal muidu kombeks on. Mõistlik oleks elada loodusega kooskõlas, tervislikult, end säästes ja rohkem puhates. Perioodil võib reaalselt olulist rolli mängida praktilise meelelaadiga maamärgist naine. Veevalaja jõuab olukorda, kus ta saab tõestada oma praktilisi võimeid, elus on algamas sisukam faas. Veevalaja peaks silmas pidama pikaajalisi eesmärke, “harima” oma “põldu” kannatlikult ja põhjalikult, et “saak” tulevikus oleks hea.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALAD

Sauad 10 (tagurpidi)
Kalad kardavad tõrjutuks saamist, teiste halvakspanu ja karistust. Nad suruvad teadlikult oma elavaid impulsse maha. Selline allasurutud agressiivsus ei leia väljapääsu ja võib väljenduda vihapurskena, depressioonina, enesevihkamise ilmingutena või lausa haigusena. Kalade elus on palju sellist, millele nad sooviksid head väljundit leida, nad peaksid seda vaid söandama, mitte oma tegelikke impulsse alla suruma. Võib-olla peaksid nad alustama sellest, et oma arvamuse avalikult välja ütlevad. Kalade elus on midagi sellist, mis nõuab kohanemist, liiga palju nõudmisi või vastutust sunnib rohkem pingutama. Kalad peaksid kontrollima, kas keegi neile appi saab tulla nende koormat kergendama. Nad ei pea üksi nii palju vaeva nägema.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused