Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 18.01.2021. – 24.01.2021.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 18.01.2021. – 24.01.2021.a.

JÄÄR

IX – Eremiit
Jäär püüab end võõrastest mõjudest isoleerida ja tahab jääda iseendale truuks. On üksilduse faas tema elus, sest ta tahab käia oma teed. Jäär ei soovi, et teda juhitakse teiste poolt millegi niisuguse poole, mida ta tegelikult ei taha. Jäär tahab ise olla teejuht, tema sügavam olemus on ju teerajaja. Jääral on vaja võtta end kokku, leida võimalus rahunemiseks ja iseenda vajadustele keskendumiseks. Teiste nõuannete ja mõjude ignoreerimisel mõistab ta ilmselt ka seda, et kõik polegi nii keeruline. On sügav vajadus elule uut suunda anda, mistõttu ongi oluline hetkeks peatuda ja järele mõelda.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SÕNN

Mündid 6
Andmine ja võtmine on uue nädala peamised teemad Sõnni jaoks. Kaart jätab tegelikult lahtiseks, kummal poolel on Sõnn ise, kas ta on andja või pigem võtja rollis. Sõnn võib kogeda sel nädalal ka armastust kui „taeva kingitust”. Sõnni panust vajatakse ja hinnatakse. Sõnn peaks olema avatud edu ees, õppima tänulikult elult kingitusi vastu võtma ja peaks olema ka ise helde teiste suhtes, sest tõeline edu seisneb just teiste teenimises. Sõnn võiks keskenduda sellele, mida andmine ja saamine tema enda jaoks tegelikult tähendavad ja mida tähendab tema jaoks tõeline edukus.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

XII – Poodu (tagurpidi)
Kaksikud on kimbatuses, sest sund oma vaatenurki muuta on suur. On vaja „ohverdada” midagi, mis oli seni nii iseenesestmõistetav. Elu nõuab läbinisti uutmoodi püüdlusi. Ka töösuhetes võib aset leida huvide konflikt. Kas on vale Kaksikute hoiak või on tema ootused väärad, ta ei saa klammerduda vana olukorra külge. Kaksikud polegi klammerdujad, aga hetkel on vanade seisukohtade minetamine ikkagi raske ja elu võib olla takerdunud paigalseisu. „Ohver” võib olla Kaksikutele pealesurutud, mistõttu Kaksikud ei taha oma vigu tunnistada, aga vanamoodi edasi minna ei saa.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VÄHK

Mündid 6
Ka temal on andmise ja võtmise õppetund, aga ta ei tegutse spontaanse annetustuju ajel. Ta tegutseb järelemõeldult, kaalutleb hoolega, ei anneta liiga palju ega ka liiga vähe. Vähk on ka ise abivajajana väga ettevaatlik. Vähil on kasulikke projekte käsil, ta võib arvestada teiste abi ja toetusega, aga peab olema valmis ka ise teisi aitama ja toetama. Vähi aktiivsus, tegevus ja panus on praegu olulised nii armastuses kui töösuhetes. Vähk märkab ehk sedagi, et kõik abivajajad ei ole „nõrgad”, nad võivad olla ka “sulid”, kes teda meelitavad selleks, et rohkem temalt välja petta. Teisi abistades peaks ta säilitama ettevaatlikkuse, mis ongi talle ju nii loomuomane.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

IV – Keiser
Lõvi on omas elemendis valitseja ja tagab turvalisuse ning korra oma elus. Ta on valmis vastutust enda kandma võtma nii armastuses kui töösuhetes. Lõvi on seisundis, kus võib julgelt võtta käsile selle, mida on ammu tahtnud, tal on piisavalt energiat ja järjekindlust asjade ja suhete kordaajamiseks. Kui tal midagi olulist korda seada pole, võib ta kasvõi kodus suurpuhastust teha või midagi remontida. Teguderohke nädal on ootamas igal juhul, Lõvi on võimukas ning võimekas. Suurem isiklik vastutus sobib talle sel nädalal hästi. Lõvi on valmis juhirolli enda peale võtma, saavutab stabiilsuse ja korra oma elus.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »NEITSI

XV – Saatan (tagurpidi)
Neitsi ei õigusta sel nädalal oma nime, teda valitsevad destruktiivsed jõud ja mõõdukus puudub. Neitsi võib tunda haiglast ebakindlust või armukadedust, mingi destruktiivset laadi võimuvõitlus inimsuhetes on tõenäoline. Neitsi tegutseb oma veendumuste vastaselt, võib oma “hinge” raha või mõjuvõimu eest “panti anda”. Neitsi peaks tegelema omaenese varjuküljega ja tunnetama olukorra sügavamaid põhjusi. Ta ei peaks “saatanat” olukorras nägema, vaid oma tegelikke soove teadvustama. Kritiseerimisest või teiste süüdistamisest ei ole abi, on vaja teatud kalduvused leplikult ja teisi (ning ka iseennast) kahjustamata välja elada. Neitsi “külvab” küüniliselt oma negatiivsust teiste ellu, kasutab keelatud vahendeid ja on teadlikult pahasoovlik.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused