Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 22.02.2021. – 28.02.2021.a. (järg)


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 22.02.2021. – 28.02.2021.a.

KAALUD

Sauad Emand (tagurpidi)
Kaalude edukus oleneb uuel nädalal teistest inimestest, mõjutamas on tuline naisenergia. Kaalud on väljakutsetele vastuvõtlikud, valmis riskima, on ärganud nende seikluslik pool. Kaalud ilmutavad rohkem kirge, temperamenti ja impulsiivsust, kaaluvad ja kahtlevad vähem. Kui nad oma kavatsusi täie enesekindlusega ellu püüavad viia, siis ongi kahtlusi vähem. Kaalude silmapiirile võib ilmuda keegi ihaldusväärne isik. Eriti meeskaalud kipuvad armuma või kasutavad oma võrgutamiskunsti väga oskuslikult. Siiski peaksid nad hoiduma petlikest ja kiiresti mööduvatest lõbudest.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SKORPION

VI – Armastajad (tagurpidi)
Skorpion langetab mingi südamest tuleva otsuse ühe lähedase inimese kohta. Kogemus võib olla armastusväärne, sest Skorpion võib kohata tõelist armastust oma elus. Otsus, mille ta vastu võtab, baseerub tema enda sügavatel tunnetel. Skorpion pannakse tõeliselt proovile tundeelus, sügavad tunded on mõjutamas tema elu. Usaldus ja kirg on kaks olulist võtmesõnad uuel nädalal. Skorpion küll igatseb tõelist armastust, aga ta ka kardab sügavalt armastada ja armastatud olla, tema hingesügavused on keerulised ja põhjatud. Ta ju mõistab, et ei saa nõuda lähedussuhetes partnerilt midagi, mida ise ei ole valmis andma. Siin on Skorpionil mõtlemiskoht.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »AMBUR

Mõõgad 8

Ambur on ummikseisus, mis võib talle tunduda lausa väljapääsmatuna. Ümbrus ja olud piiravad, ta ei saa end vabalt väljendada. Raskused sugulastega võivad kasvada üle pea. Ambur võib avastada kellegi isekad motiivid, keda on sõbraks pidanud. Tunda võib anda isegi tervis. Ambur peaks vaatama pealispinnast sügavamale. Ta elus võib olla küll kriis ja kriitikat on liiga palju, aga see on ajutine kitsaskoht. Eelkõige tunneb Ambur ju seda, et tema liikumisvabadus on piiratud. Tavapärasest tegutsemisest ei ole uuel nädalal kasu, mistõttu “õhulossid”, “mütsiga löömised” ja lapsik kergemeelsus tuleb maha jätta. Ambur peaks usaldama oma elutervet loogikat, siis saab ta piirangutega hästi hakkama.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALJUKITS

Mündid 3
Kaljukits teeb korralikult tööd ja kindlustab saavutatud tulemusi. Ta on vanalt tasandilt kõrgemale tõusnud ja tõestanud nii endale kui teistele, mida tegelikult suudab. Olukord on stabiilsemaks muutunud. Au ja tunnustus suurendavad ka pangaarvet, Kaljukits on võimekas ja edukas oma töödes ja tegemistes. Ta ju mõistab, et õige kutsumus on väga suur õnn. Igaühel on omad “tipud”, mis ootavad “vallutamist” ja neid on erineva kõrgusega. Kaljukits mõistab ilmselt sedagi, et temagi ei jõua alati tippu.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VEEVALAJA

Karikad 5
Veevalaja ei peaks juurdlema mingite osaliste ja ajutiste kaotuste üle. Kuigi tulu ja saavutused ei vasta hetkel tema ootustele, peaks ta kasutama olemasolevat millegi uue alustamiseks. Veevalaja ei peaks raiskama energiat vigade kahetsemisele, vaid peaks neist õppima ja minema edasi. Ta peaks tegema vahet nende vahel, kellega kokku puutub. Mingid täiesti uued suhted ja arengud aitavad teda elus edasi. Veevalaja saab teadlikuks oma tegelikust potentsiaalist. Samas kohtub ta oma “varjupoolega”, tunnetab oma seni avastamata soove ja hirme. Kui Veevalaja ühe olulise pettumuse õppetunni omandab, vabastab see temas tohutult energiat. Siis ta ei „põgene” uue kogemuse eest.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALAD

Karikad Paaþ (tagurpidi)
Vanad harjumused on vaja unustada. Kalade ette kerkivad mingid takistused, mille lahendamine toob minevikust mõndagi omapärast esile. Takistused võivad olla Kaladele tegelikult õnnistuseks, nii jõuavad nad armastavate ja tervistavate energiateni. Kalad peaksid sõnastama oma soovid ja hirmud selgelt ja konkreetselt, vaid nii saavad nad muuta oma vaatenurki elule ja tunnevad ära õige “teeotsa” oma elus. Nad ei tohiks iseenda “kala kuivale jätta”, vaid peaksid oma südame vajadustega arvestama. Kui negatiivsus neisse kogunema hakkab, siis hakkavad haigused kimbutama ja depressiivsed meeleolud mõjutama.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused