Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 22.02.2021. – 28.02.2021.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 22.02.2021. – 28.02.2021.a.

JÄÄR

Mõõgad Äss (tagurpidi)
Impulsiivse Jäära elus on tegemist millegi kulminatsiooniga, ta võib “katki lõigata” mingid olulised sidemed. Keegi lahkub tema “siseringist” ja Jäär on valmis sidemeid lõplikult “katki raiuma”. Kaalutlused lahkuminekuks võivad olla nii juriidilist kui ka mingit muud laadi. Kui Jäära perre sünnib sel nädalal laps, siis on ta eriline ja toob valgust Jäära maailma. “Laps” võib “sündida” ka ülekantud tähenduses loometöö või olulise saavutusena. Tähtsa otsuse langetamine nõuab Jääralt energiat ja täielikku ausust. Jäär peaks nautima uut selgust, mis võib teha hetkeks küll suurt valu. Aju ja keha treenimine toetavad tema tegelikku tugevust ja võimaldavad oma soove ja ihasid paremini mõista, et ta saaks selgeid otsuseid langetada.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SÕNN

Sauad Emand
Sõnni edukus uuel nädalal sõltub teistest inimestest. Kerkivad esile perekonda ja armastust puudutavad küsimused. Pühadenädal on “lõikusperiood”, Sõnn “lõikab” seda, mida on minevikus “külvanud”. Armastusest oleneb, kas Sõnn on õnnelik. Praktilised ärialased otsused võivad tuua ka rahalist tulu. Pereliikmed vajavad Sõnni nõuandeid, ta peaks näitama üles kannatlikkust ja hoolivust lähedaste suhtes. Sauade Emandale omane elujaatav ja rõõmsameelne hoiak tuleb kasuks. Sõnni elus on aktuaalsed sellised teemad nagu loovus, seksuaalsus, lapsed, karjäär, aga eelkõige enese alalhoid. Sõnnis endas võib ärgata “jahiinstinkt”, aga ta võib osutuda ka ise “saagiks”.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

Mündid 5
Kaksikuid vaevavad uuel nädalal ebaõnn ja materiaalset laadi raskused. Tegelemine ainult materiaalse maailma asjadega toob vaid pettumusi. Kaksikutel on millegi olulise järel nii suur puudus, et see mõjutab enesetunnet. Kaotused, mis uuel nädalal ette tulevad, panevad Kaksikute püüdlused õigesse perspektiivi. Kaksikud võivad märgata uusi võimalusi oma elus. Kuigi Kaksikuid vaevab tunne, et ees- ega tagapool ei ole kõike küllaldaselt ja nad tunnevad end kitsikuses olevat, on neil võimalik abi saada.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VÄHK

Narr
Vähk võib jõuda täiesti “hullumeelsesse” olukorda, imelikult uutmoodi elufaasi. Vähk võib mingi spontaanse „narrusega” hakkama saada, lausa kaose enda ellu tekitada. Sellest olukorrast võib tekkida aga midagi täiesti uut. Kuna Narr on Taros Jokker, siis on Vähi elus uuel nädalal kõik arengud võimalikud. Vähk peaks vaid usaldama oma eluterveid instinkte, sest tema vaist on enamasti alati õige ning aitab häid võimalusi tunnetada ja ära kasutada. Vähil on vaja olla vaid õigel ajal õiges kohas, siis tal ka veab. See, mis tema haardeulatusest on väljas, see tuleks lihtsalt rahule jätta.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

XIII – Surm (tagurpidi)
Lõvi elus on saabumas ootamatu pööre, mingi täiesti uus kvaliteet. Avanevad “kanalid” uutele võimalustele. Õigete otsuste puhul võib see olla õnnelik pööre, milles sisaldub ka ohtlik element. Eelkõige peab Lõvi andma uuele olukorrale õige hinnangu, see kõik nõuab täiesti uut elustiili. On selline aeg, mil elu vana kvaliteet asendub uuega. Kaart tähendab eelkõige lahkumist, hüvastijättu, mingit loomulikku lõppu, vaid väga erandlikul juhul viitab see kaart kehalisele surmale lähikonnas. Lõvi peaks eelkõige mõtlema, millised „viljad” on „lõikamiseks küpsed”, on ju Surm eelkõige “vikatimees”, kes ootab “lõikust”. Lõvi peaks järele mõtlema, mis ei kuulu enam tema elu juurde. Ta peaks tegema ruumi uuele päikesetõusule oma elus, et “elu kannaks jälle vilja”.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »NEITSI

Mündid 2
Neitsi “mängib” oma võimalustega, tal on kaks täiesti võrdset võimalust, millest kumbki pole eriti hea. Tal oleks vaja leida täiesti uus ja sobivam võimalus. On ärialaseid sõnumeid ja kokkusaamisi, võimalused vahelduvad, Neitsi „mängib” nendega ja püüab kohaneda. Neitsi paistab tavapärasest muretum ja võib olulisi asju mitte eriti tõsiselt võtta. Neitsi peab lähiajal tegema mingi valiku, sest elu rõhuasetused on muutumas. Neitsit võib tõeliselt üllatada, et ka kõige eeskujulikumatel inimestel on halbu omadusi.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused