Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 25.01.2021. – 31.01.2021.a. (järg)


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 25.01.2021. – 31.01.2021.a.

KAALUD

Karikas Paaþ (tagurpidi) (välja kukkus ka Karikad 4 (tagurpidi))
Kaaludel on aeg plaanide tegemiseks, aga “kaalukausid” ei ole õiges asendis. Kaalud peaksid hoolega vaatama, keda võib usaldada ja keda mitte. Uuel nädalal tuleb igasuguseid sõnumeid ja mitte vähe. Kõik see nõuab vanade harjumuste mahajätmist ning süsteemipärasemat elu. Esile võib kerkida minevikuaspekte, mis seni edasiliikumisel on piduriks olnud. Kaalud võivad isegi mõista, et mõnikord on takistused õnnistuseks. Asjad toimuvad füüsiliselt, Kaalud reageerivad emotsionaalselt ja see sunnib neid vaimselt rohkem arenema. Kogemused võivad tunduda kibedavõitu, mis võib takistada võimaluste ärakasutamist.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SKORPION

Sauad 10
Kõik kipub elus koormavaks muutuma. Võib-olla tunnetab Skorpion üle jõu käivaid nõudmisi, tohutusuurt vastutuse koormat, tööd võib olla liiga palju. Võib vaevata mingi väljapääsmatuse tunne. Sellise mõjuga faasis kipub Skorpion nii endale kui teistele survet avaldama, nii ennast kui teisi “piinama”. Skorpion peaks jätma endale olukorraga kohanemiseks aega, jäädes siiski oma veendumustele kindlaks. See on viimane pingutus, varsti märkab ta kindlasti paremaid väljavaateid. Kui ta suudab kasutada sauade loovat energiat, ei pea ta nii raskeid koormaid kandma.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »AMBUR

Karikad Rüütel
Entusiastlik planeerimismeister on Amburis jälle ärganud. Ambur on uuel nädalal nii lüürik kui loogik, ta eksib tihti faktides, aga harva tõelistes väärtustes. Domineerivad armastusega seotud mõtted, Ambur tahab oma tundeid teistega jagada. Üks sõprussuhe võib isegi armastuseks areneda. On sõnumeid ja küllakutseid, tehakse ettepanekuid ja pakutakse partnerlust. Enesetunne on hea ja seiklused meelitavad. Selle romantilise perioodi eesmärgiks ongi lõõgastumine, Ambur tunneb end hästi, on heas tujus ja pingevabas faasis. Ta võib olla isegi sügavalt armunud või millestki vaimustunud.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALJUKITS

Tühi Kaart
Uue nädala mõjud on arusaamatud ja ettenägematud. Mingid loogilised ja pooleliolevad protsessid jätkuvad, juhtuda võib mida iganes, Kaljukits peaks olema ettevaatlik. Mingid protsessid on kujunemisjärgus, ei ole näha mis tegelikult toimub. Kuna elus toimib kõik tsükliliselt, siis on just selline seis, kus miski on täielikult lõppenud ja miski pole veel alanud. Lõpp ja ühtlasi algus, milles on olemas ka ohtlik energia, kuna kõik on võimalik. See võib viidata ka surmasõnumitele või kokkupuutele sellise energiaga.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VEEVALAJA

VII – Võidukaarik
Veevalaja saavutab mingi eesmärgi või suurema mõjuvõimu. Ta võtab kogu tahtejõu kokku, et oma huvide eest seista. Tähelepanu on suunatud ühele ja peamisele eesmärgile. Ta püsib kindlalt sadulas, ohjad on tema enda käes ja ta on võimeline oma eluvankrit õiges suunas juhtima. Tegevusvalmidus ja tahtejõud on kaks peamist jõudu eesmärkide saavutamiseks. Veevalaja suudab sel nädalal valitseda oma loomuse “madalamat” poolt, hetkeimpulsid ei suuda teda teelt kõrvale kallutada. Veevalaja suudab realiseerida oma kavatsused ja on sihikindel. See võib viia ka uue karjääri alguseni või tuttavast ümbruskonnast lahkumiseni.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KALAD

Mündid 5
Kalad tunnevad puudust millegi järele, mis on neile elus ääretult tähtis. Ebamäärane või piinav ebakindlustunne on väga suur. Kalad võivad tunda end saamatu ja “armetuna”, raha võib nappida või on vaevamas mahajäetustunne. Kindel pinnas jalge all tundub pragunenud ja ebakindel. Kaladele võib tunduda, et ei eespool ega tagapool pole kõike piisavalt, vastuvõtu võime on piiratud. Pinged ja konfliktid võivad olla selle olukorra peamised põhjused, aga isegi ilma sellise mõjuta ei tunne Kalad end hästi. Kalad ei suuda mingis olulises asjas lüüasaamist tunnistada ja maailmas toimuv ei anna julgust juurde. Kõige targem on oma kohustusi südamega täita ja lasta sel halval ajal mööda minna. Kalad peaksid arvestama kehvade aegadega, aga kaart ei tähenda lõplikku kaotust, vaid tuletab meelde, et rasketel aegadel hoitakse lähedastega kokku.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused