Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 28.12.2020. – 03.01.2021.a. (järg)


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 21.12.2020. – 27.12.2020.a.

KAALUD

XVIII – Kuu
Täiskuu mõjutab ja tekitab kujutletavaid vaenlasi. Samas võivad nad eksisteerida ka tegelikult, sest mõni sõber võib olla tõepoolest mitteusaldusväärne. On olemas hädaohtlikku situatsiooni sattumise võimalus, sest võivad avalduda eneselegi tundmatud soovid ja tungid. Kaalusid mõjutavad foobiad ja kinnisideed, mistõttu nad kipuvad kujutluspilte võtma tõe pähe, ajavad taga mingeid moonutatud unelmaid. Elav fantaasia tekitab ebatavalisi mõtteid, veidraid ideid ja veel veidramaid tegusid. Alateadvuses peituv loovus on valla pääsenud, selle peaks vaid õigesse kohta suunama. Kaalud on segaduses ja sihitult hajevil, igasuguste oluliste asjade lahendamise peaks lükkama edasi, kui väline maailm selgemat teavet annab ja Kaalud ise jälle tasakaalus on.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

SKORPION

Mündid 4
Skorpioni tähelepanu on materiaalsetel asjadel ja ta hoiab käsi kindlalt rahakoti „raudadel”. Tarbijalik suhtumine ei lase teistega midagi jagada. Ta jääb kõigutamatult kindlaks oma põhimõtetele, standarditele vastamine muutub tähtsamaks kui inimlikuks jäämine. Skorpion ei suuda oma loomusega kompromisse saavutada ja surub oma loomulikud impulsid karmilt alla. Ta ei suuda oma südame vajadustega arvestada ja võib sarnaneda jäiga ning ligipääsmatu kindlusega. Ta klammerdub mingi kinnisidee külge, hoiab visalt saavutatust kinni. Sellisel klammerdumisel on ka oma ohtlik aspekt, see võtab ära rõõmu ja soojuse.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »AMBUR

IV – Keiser (tagurpidi)
Amburil puudub selge ülevaade oma eesmärkidest, ta on segaduses ja tema jõupingutused näivad tulutud. Kontaktid autoritaarsete jõupositsioonil olevate inimestega võivad olla ebameeldivad, oht on ka seadust või korda rikkuda. Ambur on küll hea, hoolitsev ja kaastundlik sel nädalal, aga ei talu mingeid piiranguid. Eriti neid piiranguid, mis on seotud korra ja võimukandjatega. Keegi mõjuvõimsam isik on tema plaanidel ees ja seda juba Ambur ei kannata. Esile võib tulla varem varjulejäänud minevikuaspekte, mis annab Amburile hea võimaluse oma valesid otsuseid parandada. Füüsilised ja meelelised naudingud on Amburile aga kättesaadavad.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

KALJUKITS

Sauad 9 (tagurpidi)
Kaljukits tajub selgelt oma kasutamata jäänud võimalusi. See mõjub talle uudselt ja ebatavaliselt. See on võtmekogemus tema jaoks. Kaljukits on oma tegeliku jõu avastamise protsessis. Kui ta ei tunne end sel perioodil hästi ja on ebakindel, siis peaks ta endalt küsima, kas ta äkki ei karda oma tegelikku sisemist jõudu? Kas ta teab kõike, mis tema selja taga toimub? Kas ta üldse mõistab, mis tema endaga lahti on? Ta peaks loobuma vanadest harjumustest ja pöörama rohkem tähelepanu oma sisemistele tunnetele. Ka unenägusid tasub jälgida, millest võib saada rohkelt inspiratsiooni.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VEEVALAJA

XVIII – Kuu (tagurpidi)
Veevalaja tegutseb huupi, sihid on „uttu mähkunud” ja ta on kaotamas oma väärtushinnangutes õiget orientatsiooni. Alateadlik hirm blokeerib teovõime, teised inimesed võivad näida muidu nii sõbralikule Veevalajale vaenlastena. On vajadus riske võtta, aga lõpptulemus on küsitav. Kõige parem on aasta lõpus ja uue aasta esimestel päevadel “aeg maha võtta” ja järele mõelda, kas kõik see väärib üldse jõupingutusi. Unenäod on aktiivsed ja uued plaanid on tekkimas. Neil peaks laskma “idaneda”, kaaludes muutusi tuleks säilitada esialgu vana olukord. Veevalajal on ahistatuse tunne, ta võib avastada oma alateadvusest soove ja tunge, mille olemasolu teda kohutab. Täiskuu toob esile Veevalaja varjatud poole ja sügavamad tunded.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

KALAD

Sauad 5 (tagurpidi)
Täitumatud soovid tekitavad kibedust. Elu on muutunud koormaks ja masendus võib võitu saada. On võitlust ja rabelemist, ülearust sebimist, aga mingit kurja mõju pole. See on mänglev võistlus, et paremat positsiooni saada. Kaladel tuleks sooritada samm, mis senised kogemused ületaks. On vaja tõestada oma võimeid ja vanad piirid ületada. Rahaline seis võib paraneda, kui teistega koostööd teha ja püüdlustes ühineda. Kalad ei peaks laskma ennast ilma jätta väärtuslikust tulemusest.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused