Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 06.05.2024. – 12.05.2024.a.

JÄÄR

Sellel nädalal võiksid rohkem tegeleda asjadega, mis võimaldaksid Sul kujutlusvõimet kasutada. Sinu energiavarud on suured, mis aitab kaasa sellele, et suudad kõik raskemad kohustused kenasti tehtud saada. Ettevaatlikum tasuks olla teiste inimestega suhtlemisel, eriti nendega, kes Sulle maad ja taevast kokku lubavad. Paljud asjaajamised eeldavad Sinult seda, et püüaksid rõhku panna oma algatusvõimele. Mida paremini see Sul õnnestub, seda paremini olulised asjad tehtud saavad. Usu oma sihikindlusesse ja visioonidesse, sest see võimaldaks Sul oma tegemistega parimate tulemusteni jõuda. Keskendu ainult peamistele eesmärkidele ning ära lase teistel inimestel endale survet avaldada. Sinu rahaasjad peaksid päris hästi toimima, mis on tingitud sellest, et oled viimasel ajal õigeid otsuseid langetanud. Leia rohkem aega ka oma pereliikmete jaoks, sest nad vajavad praegu Sinu tähelepanu ja abi. Kasuks tuleks seegi, kui oma pereliikmetega mõningaid ühised ettevõtmisi ette võtaksid.
SÕNN

Sellel nädalal tuleb eriline rõhk panna oma asjaajamiste juures distsiplineeritusele. Tormakusest tasub hoiduda, sest vastasel korral väljuvad asjad Sinu kontrolli alt. Pinguta ennast rohkem selle nimel, et kõikvõimalikud pooleliolevad kohustused kiiresti tehtud saaksid. Seeläbi avad ennast uutele võimalustele. Võiksid julgemalt võtta enda kanda ka liidrirolli kandmise, kuna oskad praegu väga hästi kõikvõimalikke asju organiseerida ja korraldada. Teiste inimestega suhtlemine peaks Sul päris hästi õnnestuma, kuna oskad teiste inimeste soovide ja vajadustega suurepäraselt arvestada. Võiksid oma ettevõtmiste juures rohkem jälgida seda, et need tooksid kasu ka ühiskonnale tervikuna. Ainult oma huvide tagaajamine ei taga selliseid tulemusi, mille üle Sa erilist rahulolu tunneksid. Hoidu teiste inimestega suhtlemisel liigsest kriitikast.
KAKSIKUD

See nädal on hea aeg kokkuvõtete tegemiseks. Mõtle sellele, mida oled suutnud viimasel ajal korda saata ning millised asjad vajaksid kohendamist või parandamist. Ole enda suunas kriitiline, sest see võimaldaks märgata asju, mis kõige paremini toiminud ei ole. Igapäevased asjaajamised eeldavad Sinult suuremat kannatlikkust ja sihikindlust, sest ainult nii on Sul võimalik välja jõuda nende tulemusteni, mille endale sihiks seadnud oled. Jälgi ka seda, kuidas teised inimesed Sinu tegemistele reageerivad, see annab vihjeid sellest, millistest asjadest tasuks praegu hoiduda. Lähedastelt inimestelt saad kasulikke nõuandeid, mistõttu ole valmis nendega oma tegemisi arutama. Hea aeg selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendaksid, see võimaldaks sul luua endale lähiajal uusi võimalusi.
VÄHK

Sinu energiavarud peaksid olema praegu tavalisest palju suuremad, ka ei tohiks Sul puudu tulla julgusest. Seetõttu peaksid selle nädala ettevõtmised kujunema päris edukateks. Keskendu rohkem sellistele töödele, mis Sulle kõige olulisemad on, see aitab positiivseid tulemusi saavutada. Kasuta julgemalt ära oma juhtimisoskusi, sest see aitaks Sul häid tulemusi saavutada. Ettevaatlik tasuks olla sellega, et Sa ei hakkaks teistele inimestele survet avaldama, sest see võiks kaasa tuua palju pahandusi. Hea aeg oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks. Igapäevased kohustused eeldavad seda, et pööraksid tähelepanu ka erinevatele detailidele, sest need mõjutavad olulisel määral Sinu edukust. Püüa leida võimalusi selleks, et oma elukorraldus veidi turvalisemaks muuta. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks, ühised ettevõtmised kujunevad väga edukateks ja võimaldavad kiiremini oodatud tulemusteni jõuda.
LÕVI

Armuasjad on sellel nädalal need, millele rohkem tähelepanu pöörad. Püüad lahendada kõikvõimalikud arusaamatused ja probleemid, mistõttu näitad oma partneri suunas tavalisest rohkem välja kompromissivalmidust. Kasuks tuleks see, kui oleksid valmis oma partneri mõttekäike rohkem ära kuulama. Ettevaatlikum tasuks olla praegu uute tutvuste loomisel. Igapäevased asjaajamised eeldavad seda, et kõik vajalikud ettevalmistused oleksid ära tehtud. Ainult nii võid tagada seda selle, et kõik asjad laabuvad oodatud viisil. Riskide võtmisest tasub praegu hoiduda, kuna need võivad kaasa tuua palju raskusi. Inimsuhetes võib see nädal kujuneda mõnevõrra keeruliseks, kuid ära ka karda teiste inimestega kohtumist. Mõttekas on olla praegu rohkem kontaktis nende inimestega, kes erineksid Sinust endast päris kardinaalselt. Selliste inimestega kohtumine annaks Sulle pikaks ajaks huvitavat mõtlemisainet. Ära lase ennast liigselt mõjutada. Tuleb jälgida seda, et Sa oma energiavarusid õieti hindaksid, sest ainult nii suudad asjad kontrolli all hoida. Ettevaatlikum tasub olla liigse tormakusega.
NEITSI

Üldiselt tasuks oma ettevõtmistega sellel nädalal tahaplaanile hoida. Liigne esiletrügimine võib tekitada mitmesuguseid arusaamatusi ja probleeme. Siiski jälgi seda, et Sa ei hakkaks probleemide hirmus oma ettevõtmisi vähendama või tagasi tõmbama. Rohkem tuleks Sul rõhku panna sellele, et Sinu isikliku eluga seonduvad küsimused saaksid piisaval määral tähelepanu. Püüa kõik asjad kenasti oma isiklikus elus kontrolli all hoida. Ettevaatlikum tasuks olla kõikvõimalike uute võimalustega. Need võivad tunduda alguses ahvatlevatena, kuid lõpptulemusena võid avastada, et oled ennast sidunud probleemsete tegevustega. Oluline roll on sellel nädalal mängida sellel, kui suur on Sinu kindlustunne. Teiste inimestega suhtlemine eeldab suuremat paindlikkust ja tolerantsust. Praegu ei ole hea aeg pikemajaliste plaanide tegemiseks.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Numeroloogia kalender


Elutee üldskeem


Armastuse karma horoskoop


Seguauto Scania R


Multitööriist: 18-osaline


Taro kaardid: Wisdom of the House of Night Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: opaliit


Kööginoad (2 tk) - WMF


Kaelakee: hõbeobsidiaan


Taro kaardid: Magic of Unicorns (koos raamatuga)


Seinakaunistus: koolibri


Kauss (15 cm)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused