Kreeka horoskoop: DEMETER (24. august – 22. september)

Nimi: DEMETER
Kuupäevad: 24. august – 22. september
Planeedid: Merkuur
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Neitsi
Demeter oli vanakreeka üks auväärsemaid jumalannasid. Ta oli viljakuse- ja põllutööjumalanna. Lisaks oli ta moraali ja korra hoidja. Tema mõjutada on inimesed, kes on sündinud 24. augustist 22. septembrini. Lääne astroloogias vastab sellele maamärk Neitsi.

Oled inimene, kes peab perekonda oma elus kõige olulisemaks. Noorest peale oled Sa pööranud väga suurt tähelepanu oma vanematele ja õdedele-vendadele. Samasugune pühendumine perele jätkub ka hilisemas eas.

Reeglina abielluvad Sinu märgis sündinud inimesed üsna noorelt. Sulle on abielu püha ning abielurikkumine suur kuritegu, mida Sa ei saa andeks anda nii endale ega ka oma partnerile.

Pöörad väga suurt tähelepanu ka oma lastele, püüdes teha kõik selleks, et nende elu oleks kindel ja turvaline. Samas oled Sa üsna range ja nõudlik vanem oma lastele. Sa ei lase lastel endale pähe istuda.
Mõtled oma elu jooksul väga palju sellele, millise pärandi Sa endast oma lastele jätad.

Sinu peamiseks eesmärgiks elus on teiste inimeste eest hoolitseda ja tuge pakkuda. Seetõttu on Sinu märgis sündinud inimeste seas päris palju heategevusega tegelevad inimesi, kodanikuaktiviste ja vabatahtlikke.

Sa ei ole inimene, kes oleks ambitsioonikas karjerist. Oled äärmiselt aus ja sihikindel ning saavutada oma edu tänu visadusele ja raske töö tegemisele. Sul on piisaval määral sisemist jõudu, et kõikvõimalikest takistustest üle saada.

Elukutse valimisega Sa ei kiirusta. Samas tööd hakkad Sa tegema juba üsna noorelt. Ametit valid Sa põhjalikult ja kaua ning hiljem Sa seda suure tõenäosusega enam muutma ei hakka, kui just elu seda Sinult ei oota.
Suure tõenäosusega ei liigu Sa karjääriredelil kiiresti edasi. Sinu tempo on rahulik, samas väga kindel.

Seisad kindlalt õigluse eest. Oled valmis julgelt sekkuma, kui näed, et kellelegi liiga tehakse või ära kasutatakse.

Sinu käsutuses on väga palju positiivseid iseloomuomadusi. Sa oled vastutustundlik, töökas, visa ja püsiv oma eesmärkide poole liikumisel. Sulle tunduvad vastumeelsena halvad harjumused, hasartmängud ja laisklemine.

Oled usaldusväärne partner abielus ja tööl. Pakud tuge neile, kes seda vajama peaksid. Teiste inimeste suunas oled Sa hooliv ja pühendunud.
Oled juba varasest nooruses küllaltki iseseisev. Oled enesekindel, samas tagasihoidlik. Sa ei lähe kaasa kahtlaste ettevõtmistega.

Sinu negatiivsed omadused liigne rangus, pedantsus ja soov alati reeglitest kinni pidada. See võib Sind ilma jätta mitmesugustest võimalustest, mida elul Sulle pakkuda on.

Teiste inimeste usaldamine ei ole Sulle kerge ülesanne, mistõttu ei ole Sinu tutvusringkond väga suur.
Mees

Oled tõeline peremees ja -pea. Oled valmis väsimatult töötama ega nurise oma saatuse üle.

Väga suurt tähelepanu pöörad oma kodule ja perekonnale. Arvatavasti oled Sina üks neist, kes ehitab endale ise maja ja istutab aia. Oled mees, kellele meeldib asju oma kätega teha. Ka paned Sa suurt rõhku oma laste kasvatamisele.

Aeg-ajalt teistele tunduda, et oled ehk liialt maalähedane. See tegelikult ei ole tõsi. Pöörad väga suurt tähelepanu ka kunstivaldkondadele ja valid endale ameti, mis on vähemalt teatud osas loominguline. Näiteks disain, arhitektuur ja inseneritöö pakuvad Sulle suurt huvi.

Armastuss oled kannatlik, mõistev ja õrn. Samas võib Sul puudu tulla romantilisusest. Armuelus oled Sa pühendunud ning lood oma suhte selliselt, et see peab vastu kogu Sinu elu.
Naine

Oled helde, armastusväärne, soe ja kaastundlik inimene. Pöörad väga suurt tähelepanu oma perekonnale. Teed kõik selleks, et lähedased inimesed ennast hästi tunda saaksid. Oled väga kannatlik ja lahke, mis aitab Sul toime tulla ka kõikvõimalike eluraskustega.

Armastuse vallas oled romantiline ja kiindunud, pakkudes oma partnerile tuge ja julgustust.

Oled suurepärane perenaine, kes suudab oma koduse keskkonna muuta väga meeldivaks ja turvaliseks, olenemata sellest, milline on Sinu sissetulek.

Tööalases elus oled pühendunud ja sihikindel. Püüad endale leida töö, mis pakuks Sulle piisaval määral aega ka lähedaste inimeste jaoks. Võimalik, et valid endale üldse koduperenaise rolli, kuna kodu ja perekonna eest hoolitsemine on Sulle niivõrd olulised.

Suudad teiste inimestega hästi suhelda ning Sinu puhul võib päris kindlasti öelda, et konfliktidesse sattud üliharva.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (karmad)


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Lapse horoskoop


Seinapilt lõuendil või kapal: Viiralti tamm


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Kausid (21 cm) (6 tk)


Taro kaardid: Thoth Tarot (ainult kaardid)


Tänavapuhastus auto MAN TGS


Kilpkonna kujuke: kuukivi


Taro kaardid: The Intuitive Night Goddess (koos raamatuga)


Kaelakee: veevalaja tähtkuju


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused