Millist mõju avaldab tähemärkidele valitsev planeet?

Tähemärgid ja nende valitsevad planeedid moodustavad astroloogilise süsteemi alustalad, mille kohaselt planeetide asend sünnikaardil mõjutab isikuomadusi ja saatust. Igal tähemärgil on oma valitsev planeet, mis annab sellele erilise energia ja omadused. See mõju ulatub isiksusejoontest kuni elu üldise suuna ja võimalusteni välja.

JÄÄR

Jäära valitsev planeet Marss tegutseb vapralt ja impulsiivselt, takistusi arvesse ei võta, nõuandeid ei kuula. Kui tekivad takistused, siis aitab just valitsev planeet need lammutada tagajärgedele mõtlemata. Selline vapper ja põikpäine meelelaad sobib ideaalselt ekstreemspordiks, võitluseks ja seiklusteks. Sobib kõigeks, mis nõuab ülimat enesekindlust ja energiapurskeid. Just valitsev planeet Marss muudab Jäära nii julgelt sõjakaks ja võidutahteliseks. Siiski peaks ta õppima teistega arvestama.

SÕNN

Sõnni valitsev planeet Veenus armastab kaunilt ja naudib elu. Veenus rikastab Sõnni armastust, muudab ta sensuaalseks ja mõnusaks, pühendunuks kaunitele kunstidele ja ilusatele asjadele. Sõnni Veenus suunab energia sellele, mis südame rõõmuga täidab. Veenus muudab Sõnni turvaliseks ja usaldusväärseks, annab kiindumust ja loomejõudu, ilu- ja naudinguihalust, annab ressursse, tugevust ja tasakaalukust, et kõik saaks viimistletud korralikult. Sensuaalseid ahvatlusi on vaja ohjeldada, sest kõike võib olla liiga palju ja isude ning ihade rahuldamisega võib Sõnn minna ka liiale.
KAKSIKUD

Kaksikute valitsev planeet on Merkuur suhtleb intelligentselt ja lakkamatult, ta pakatab ideedest ja elab mõistuse toel. Kõik, mis mõistusele tegevust või elamusi pakub, on tema jaoks puhas rõõm: arvutid, raamatud, kirjad, ajakirjad, intelligentsed mängud, muusika ja otsene suhtlemine on Kaksiku jaoks lausa hädavajalik. Nii võib ta äärmuslikult palju suhelda ja pinnapealseks tembutajaks muutuda, kes suhtlemisest endale meelelahutuse teeb ja midagi tõsiselt võtta ei suudagi. Eristamisvõime aitab pea selge hoida.

VÄHK

Vähi valitsev planeet Kuu on intuitiivne ja murelik. Tunded ja tajud domineerivad, liiga otsekohesed sõnad ja ideed tekitavad vaid probleeme. Hoolitsemine on võtmesõna, Vähk tahab ise hoida ja hoolitseda endale kallite eest ja vajab ka ise hoolitsust. Piisab sellestki, kui teda tunnustatakse. Kui keegi Vähi elu alusmüüre kõigutada püüab, siis muutub ta ründavaks ja teeb seda enesekaitseks. Vähk vajab kohta, kuhu end peita. Ta vajab kindlat kodu ja on muutlik ning tujukas. Ta on nagu Kuu, mis kord kasvab ja siis jälle kahaneb, kord särab täies hiilguses ja siis on täiesti nähtamatu.
LÕVI

Lõvi valitseb Päike, mis kiirgab, annab soojust ja valgust, aga teeb seda enesekeskselt. Lõvi on positiivne ja suuremeelne, oskab luua hämmastavaid asju, võib riskida ja mängida, aga ta peab juhtima ja särama, ta ei suuda tagaplaanil olla ega taha nähtamatuks muutuda. Ta ei kipu teisi teenima ega ennast lihtsalt niisama ohverdama. Siiski saavad teised kasu ja hea tunde tema lähedal olemisest. Lõvi hindab glamuuri ja kvaliteeti, kõike suurt ja tähelepanuväärset. Päikesena särades ei tohiks Lõvi unustada, et alati pole tal õigus ja ka teised tahavad vahel särada.

NEITSI

Neitsi valitsev planeet Merkuur sunnib teda suhtlema viisakalt, täpselt ja kriitiliselt. Neitsi tegeleb detailidega, genereerib ideid oskuslikult ja väga täpselt, avastab ja märkab vigu. Eriti disaineri, korrektori või meditsiini alal on sellest kasu, ta oskab panna õigeid diagnoose. Suurenenud hoolivusel ja tähelepanelikkusel on oma hind. Pidev mure ja perfektsionism nõrgestavad Neitsi keha ja vaimu, pisiasjade lõksus olles ei näe ta tervikut. Neitsi peaks õppima elu vabamalt võtma.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Unenäo seletus


Käevõru: oonüks


Klaasskulptuur: lind


Dekoratsioon: ahhaat


Kõrvarõngad


Vaas (16 cm) - Iittala


Skulptuur: südamed


Kausid (5 tk)


Seinakell


Seinapilt lõuendil või kapal: puu lehed avanemasLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused