Kolm lihtsat soovitust, kuidas rahaasjad kontrolli alla saada

Praegused pimedad õhtud on sobilikud sisustamaks mõne asjaliku tegevusega. Üheks võimaluseks on vaadata üle enda kulud ja tulud ning mõelda läbi rahalised eesmärgid. Kui mitte nüüd, siis millal küll? Praegused aina kõrgemalt kerkivad hinnad poodides on pannud paljud inimesed selle peale mõtlema, kuid tihtipeale on selleks vaja lisatõuget. Loodame, et meie saame selle looga seda sinusse natukenegi süstida.

Loe edasi

Kuidas säästa raha igapäevaelus?

Raha vale kasutamine on üks selle maailma suurimatest hädadest ja igapäevaelu kiires tempos kulutatakse sageli mõtlematult asjadele, mida üldse vaja ei lähegi. Ei olegi tähtis kui palju inimesel raha on, vaid tähtis on see, mis ta olemasoleva rahaga peale oskab hakata. Raha õigesti kasutama õppida võib olla väga suur väljakutse ja sellega peaks algust tegema igapäevases elus.

Loe edasi

Mida räägivad karmaseadused raha hankimise ja kasutamise kohta?

Karma Suur Seadus ütleb, et mida iganes külvad, seda ka lõikad. See seadus on tuntud ka põhjuse-tagajärje seadusena. Igal tegevusel on alati tagajärg ja igale tagajärjele eelneb mingi põhjus, see puudutab ka raha hankimist ja kasutamist. Minevik, olevik ja tulevik on tihedalt omavahel seotud. Kui ihkame raha, siis peame selle saavutamiseks ka ise energiat välja andma.

Loe edasi

Kuidas majanduslike raskustega toime tulla

Mõnikord tulevad saatuselöögid üksteise järel ja tekitavad tunde, et neist ei saagi üle. Võime kõikvõimalikest saatuselöökidest üle saada on osaliselt kaasasündinud, aga mõju avaldab ka kodune kasvatus. Kogu maailma ei saa kogu aeg kontrollida ja kõik ei olene ühe inimese tegemistest või soovidest. Saatuselöökidega toimetulek nõuab kannatlikkust, visadust ja enese julgustamist.

Loe edasi
Leht 1 / 5
1 2 3 5