Araabia horoskoop – KETT (24. september – 22. oktoober)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
KETT

Ajavahemik: 24. september – 22. oktoober

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍ ֍
Kada: ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍
Pistoda: ֍ ֍ ֍
Meremehemõõk: ֍ ֍ ֍
Araabia pistoda: ֍ ֍
Raudnui: ֍ ֍
Nui: ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍
Kett: ֍ ֍ ֍
Mõõk: ֍ ֍
Oled väga taktitundeline ja diplomaatiliste oskustega inimene. Võlud teisi inimesi oma sarmikusega ning tekitad seeläbi nii enda kui ka oma tegemiste suunas päris märkimisväärset huvi. Ehkki oled teistest inimestest nii oma intelligentsusega kui ka suhtlemisoskusega oluliselt üle, ei muuda see Sind üleolevaks.

Sul on äärmiselt hästi arenenud analüüsivõime. Oskad oma tegemisi hoolikalt planeerida, mis tuleb eriti kasuks just ärilistes ja tööalastes asjades. Niisama naljalt Sina juba vigu ei tee. Oled ka küllaltki kaval ja paindlik, mis võimaldab Sul hiilida sinna, kus keegi Sind oodata ei oleks osanud. Seeläbi lood endale rahaasjades märkimisväärseid eeliseid ja võimalusi.

Oma töid eelistad alati teha korralikult, et keegi hiljem Sulle midagi ette heita ei saaks ja et Sa midagi hiljem ümber ei peaks tegema.
Loovate eluvaldkondade, eriti aga kunsti, mõistmine on Sulle keeruline ülesanne. Sa lihtsalt ei saa aru, miks peaks sellistele tegevustele aega raiskama. Arvatavasti põlgad nii kunsti ennast kui ka kunstiga tegelevaid inimesi. Sinu peamise tähelepanu all on majandus ja raha.

Kui oled millest sõltuv, siis see on armastus. Sinu romantilised võimed ei ole eriti hästi arenenud, kuid leiad muul moel oma suhtesse kire, et seeläbi suhe elavana hoida. Suudad oma kirglikkusega partnerit alati üllatada, olenemata sellest, kui kaua koos olete olnud. Partnerlussuhtesse astud arvatavasti üsna noorelt.

Paned suurt rõhku heategevusele. See polegi ehk niivõrd tingitud sellest, et sooviksid heategevusega tegeleda, vaid sellest, et pead seda võimaluseks uute tutvuste ja sõprussuhete loomiseks.
Ehkki oled inimsuhete vallas väga edukas ning Sinu tutvusringkond on arvatavasti päris suur, on Sul väga raske leppida olukordadega, kus Sinu ettepanekuid tagasi lükatakse. Teiste inimeste poolt tõrjumine ja ebaõnnestumine on Sulle äärmiselt rasked taluda. Sellistest situatsioonides taastud kaua ning võid oma samme pikalt kahetseda.

Sinu suurimaks nõrkuseks on see, et oled meelituste suhtes väga tundlik ja haavatav. Ebaausad inimesed, kes sellest teadlikud on, võivad seda Sinu vastu ära kasutada. Võid olla ka liialt naiivne, mis tõsiküll ajapikku elu jooksul väheneb, kui elukogemusi juurde tuleb.

Sulle meeldib reisida, seda eriti ekstravagantsetesse paikadesse. Reisil olles ei oska Sa oma rahaliste väljaminekutega piiri pidada. Pole välistatud, et reisilt tulles pead pikka aega oma finantsseisu stabiliseerimiseks vaeva nägema.

Sobivad ametid: kaupmees, laenuametnik, kinnisvaramaakler, kaubandusjuht, tööstur.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas sobime kokku?


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Horoskoop mehele


Skulptuur: suudlus


Kõrvarõngad: mesilane


Kaelakee: merevaik


Seinapilt lõuendil või kapal: võilill


Kaelakee: malahhiit (kett 65 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Taro kaardid: Shadowland (koos raamatuga)


Lamborghini Murcielago LP640


Taro kaardid: The Dungeons & Dragons (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused