Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 13.05.2024. – 19.05.2024.a.

JÄÄR

Sellel nädalal tuleks Sul oma huvide eest rohkem välja väljas olla, vastasel korral võidakse Sinu huvidest lihtsalt üle sõita. Võimaluse korral planeeri oma tegevusi võimalikult hoolikalt, see aitab Sul paremate tulemusteni jõudma. Ole valmis kuulama rohkem teiste inimeste nõuandeid ja soovitusi, sest seeläbi suudad esilekerkinud probleemid ja takistused kiiremini ületada. Hea aeg selleks, et oma teadmisi ja oskusi mõnevõrra täiendaksid, seeläbi looksid endale eeliseid ja võimalusi, mida kaua oodanud oled. See nädal võib tekitada Sinus mitmesuguseid segadustundeid, kuid tänu oma varasematele kogemustele suudad segadustunded kiiresti kõrvaldada. Hoia silm peal oma käitumisel, seeläbi suudad vältida olukordi, mida hiljem kahetsema pead. Kasuks tuleks see, kui oleksid praegu pigem kuulaja rollis, sest see võimaldaks ebameeldivusi paremini vältida. Hea aeg selleks, et oma koduses elus mõningad plaanid ellu viiksid, see peaks Sul päris hästi õnnestuma, tagades hea meeleolu.
SÕNN

Sellel nädalal oled valmis ennast märkimisväärselt pingutama, et olulised asjad ellu viia. Siiski tasub vältida liigset tormakust ning varuda piisaval määral aega ka selleks, et mõtiskleda ja puhata. Tee kokkuvõtteid viimase aja tegemistest. Võimalik, et Sulle on avanemas uued võimalused, mistõttu tasub nendest õigeaegselt kinni haarata. Pane rohkem rõhku inimsuhete arendamisele. Kõikvõimalike erimeelsuste lahendamiseks on see nädal suurepärane aeg. Oluline on seegi, et oleksid valmis teistele inimestele andestama nende tehtud vead. Jaga avatumalt oma ideid ja mõtteid, see võimaldaks Sul leida endale edaspidiseks uusi mõttekaaslasi. Saladustega ümberkäimisel tasub siiski olla mõnevõrra ettevaatlikum. Võimalik, et Sulle on avanemas mõningad uued võimalused selleks, et lahendada oma elus mitmesugused probleemid, mis on varem esile kerkinud.
KAKSIKUD

Sellel nädalal tasub teha Sul suuremaid jõupingutusi selleks, et oma mõtteid ja ideid teiste inimesteni viia. See eeldab Sinult suuremat kannatlikkust ja sihikindlust. Võimalik, et oled paljudes asjades negatiivselt meelestatud, mis võib hakata olulisel määral segama Sinu igapäevaseid toimetusi. Püüa rohkem rõhku panna neile ettevõtmistele, mis viimasel ajal kõige paremini kulgenud ei ole. Hea aeg ka uute ettevõtmistega tegelemiseks, et seeläbi muuta oma elu mitmekesisemaks ja huvitavamaks. Hoidu liialdustest, sest pikemas perspektiivis võivad need Sulle palju probleeme tekitada. Sulle võivad avaneda mitmesugused uued võimalused, kuid ole nendest kinnihaaramisel siiski ettevaatlik. Ära tee kompromisse asjades, mis on Sulle olulised. Mida kergemini ahvatlustele järgi annad, seda rohkem pead oma samme hiljem kahetsema. Igapäevased tööasjad eeldavad suuremat keskendumist, sest ainult nii suudad jõuda välja nende tulemusteni, millele oled endale sihiks seadnud.
VÄHK

Üldiselt peaks see nädal Sinu ettevõtmised palju kergemaks muutma. Seetõttu tasub keskenduda ka neile ettevõtmistele, mis tavaliselt on tundunud Sulle liialt keerulistena. Hea aeg selleks, et tegeleksid aktiivsemalt oma hobidega. Inimsuhted kulgevad päris hästi ja ladusalt, seetõttu leiad lahenduse ka paljudele probleemidele inimsuhetes. Püüa leida endale rohkem selliseid tegevusi, mis aitaksid Sul energiavarusid täiendada. Ole füüsiliselt aktiivsem, see tagab parema enesetunde pikemaks ajaks. See nädal võib kujuneda mõnevõrra kaootiliseks, samas ei tohiks see Sulle vastumeelseks muutuda. Kõige paremini saaksid ennast tunda siis, kui ümbritseksid ennast rohkem selliste inimestega, kes on valmis Sind julgustama ja toetama. Kasuks tuleks looduses viibimine, sest värske õhk ja meeldiv keskkond tagavad Sulle vajalikud energiavarud pikaks ajaks.
LÕVI

Sellel nädalal tasub oma lähedaste inimeste eest rohkem hoolt kanda. Püüa teha kõik selleks, et ühiselt meeldivalt aega veeta. Üksindust tasub iga hinna eest vältida. Mitmesugused ühised ettevõtmised lähedaste inimestega tagavad parema enesetunde ja võimaldavad ellu viia ka neid asju, mis viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. Hoidu suurematest kohustustest, pigem püüa see nädal mööda saata rahulikumas tempos ja püüa lõpule viia need kohustused, mis on pooleli jäänud. Õnn on sellel nädalal Sinuga, mistõttu on ka mitmesugused lahendused erinevatele probleemidele kergelt tulemas. Oma tervisele võiksid rohkem tähelepanu pöörata. Selles vallas on mõningad probleemid kerged tekkima, mistõttu tuleb nendega koheselt tegelema asuda. Jälgi ka oma toiduvalikut ja et see oleks võimalikult mitmekesine. Puhkamine on äärmiselt olulise tähendusega, mistõttu väldi liigseid kohustusi. Hea aeg selleks, et oma elus mõningaid uusi lähenemisi proovida, eriti kõikvõimalike probleemide lahendamisel, sest tulemused saavad olema väga positiivsed.
NEITSI

See nädal peaks kujunema üsna stabiilseks ja rahulikuks. Hea aeg selleks, et püüaksid oma energiavarusid täiendada, mille oled viimasel ajal oma tegemistega otsakorrale kulutanud. Sinu mõttetegevus peaks olema tavalisest kiirem, mistõttu aitab see kõikvõimalikke plaane kiiremini ellu viia. Sulle võivad tekkida unikaalsed mõtted, mida saad kohe rakendama asuda. Suuremate muudatuste tegemisest tasuks praegu hoiduda, kuna Sa ei suudaks saavutada tulemusi, mida oled oodanud. Pane rohkem rõhku rutiinsematele tegevustele. Hea aeg selleks, et rohkem mõtiskleda, mida oled suutnud ellu viia ja mida soovid edaspidi teha. Seeläbi on kõikvõimalikud uued ideed ja mõtted kerged tekkima. Väldi aga kinnisilmi uutest ideedest kinnihaaramist. Sinu rahaasjad peaksid olema üsna stabiilsed, kuid oma rahaasju tuleb endiselt tähelepanelikult korraldada. Otsi endale uusi teenimisvõimalusi. Hea aeg selleks, et oma rahaasjade korraldamiseks uusi teadmisi omandaksid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Aeg-joone horoskoop


Klaasid: liblikas (6 tk)


Nukk Holly


Ripats


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Taro kaardid: African Goddess Rising Oracle (koos raamatuga)


Tassid (6 tk)


LED küünlad (4 tk)


Suhkrutoos ja koorekann


Taro kaardid: Tattoo Tarot (ainult kaardid)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused