Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 22.01.2024. – 28.01.2024.a.

JÄÄR

Sellel nädalal on Sulle väga oluline see, et oma ettevõtmistega just nende tulemusteni jõuaksid, mille endale sihiks oled seadnud. Väldi kõikvõimalikke liialdusi, kuna vastasel korral on oht oma ettevõtmised ohtu seada. Oled ümbritsetud paljude selliste inimestega, kes kipuvad oma mõtteid Sulle peale suruma. Jää endale kindlaks kõige olulisemates asjades. Paljud igapäevased asjaajamised eeldavad Sinult tavalisest suuremat sihikindlust ja kannatlikkust. Ole julgemalt valmis oma ideid ja mõtteid ka teistele inimestele tutvustama, sest leiad endale praegu uusi mõttekaaslasi. Otsi endale võimalusi teadmiste täiendamiseks, selles osas võivad avaneda unikaalsed võimalused. Ehkki teised inimesed võivad Sinuga praegu mitmesuguseid mõtteid jagada, tuleks Sul need kriitilise pilguga läbi mõelda. Mida paremini see Sul õnnestub, seda paremini suudad ennast kõikidest probleemidest eemale hoida.
SÕNN

Sellel nädalal tasub olla tavalisest ettevaatlikum inimsuhete vallas. Arusaamatused on esile kerkimas ning nende lahendamine ei saa olema kerge ülesanne. Parem on neid ära hoida. Võimalik, et see nädal toob Sinu ellu ka mitmesuguseid muutusi. Paremaid tulemusi saavutad iseseisvate ettevõtmistega. Koduses majapidamises tasub olla ettevaatlikum liigse tormakusega. Sul võib olla suur soov oma koduses elus midagi ümber korraldada. Seda tasub siiski teha ainult siis, kui oled saanud ka oma pereliikmete heakskiidu. Vastasel korral on erimeelsused kerged tekkima. Mõtle rohkem sellele, kuidas oma ideid ellu viia. Selles vallas võivad tekkida huvitavad ja kasulikud mõtted. Suhtle avatumalt teiste inimestega, sest see annab Sulle parema pildi sellest, mida Sinult oodatakse ja mida Sinust arvatakse. Läbirääkimiste pidamisel tasub olla sellel nädalal väga tähelepanelik, et Sa ei hakkaks mõtlematult paikapandud reegleid muutma.
KAKSIKUD

Nii mõnedki Sinu igapäevased asjaajamised on oluliselt kergemaks muutumas. See võimaldab Sul praegu aja maha võtta ja keskenduda rohkem neile ettevõtmistele, mis Sulle tõeliselt meeldivad. Hea aeg hobidega tegelemiseks, kuna see võimaldaks Sul igapäevaseid pingeid paremini leevendada. Inimsuhted peaksid samuti päris hästi toimima. Sul on võimalik inimsuhete vallas leida lahendus kõikvõimalikele probleemidele. Püüa oma selle nädala päevadesse leida rohkem selliseid tegevusi, mis täiendaksid Sinu energiavarusid. Ole füüsiliselt aktiivsem, sest seeläbi tagad endale parema enesetunde. Võimalik, et see nädal kujuneb mõnevõrra kaootiliseks, samas ei muutu see Sulle vastumeelseks. Tunneksid ennast oluliselt paremini siis, kui oleksid ümbritsetud inimestega, kes oleksid valmis Sind julgustama ja toetama. Hea aeg selleks, et rohkem looduses viibida. Värske õhk ning meeldiv keskkond annavad Sulle pikaks ajaks vajalikku energiat.
VÄHK

See nädal on suurepärane aeg selleks, et oma igapäevaste toimetuste juures rohkem leidlikkust ja uuenduslikku meelt välja näitaksid. Sinu energiavarud on suured, mistõttu kujunevad Sinu ettevõtmised edukateks. Jälgi seda, et Sinu ettevõtmiste juures oleks piisaval määral efektiivsust. Võimalik, et oled ümbritsetud paljude selliste inimestega, kes on negatiivselt meelestatud. Seetõttu peaksid jälgima seda, et Sa ei laseks ennast nendel inimestel ära kasutada. Sinu igapäevased ettevõtmised eeldavad suuremat keskendumist. Seeläbi on Sul võimalik kõikvõimalike detailidega piisaval määral kursis olla. Ole saladustega ümberkäimisel praegu tavalisest palju ettevaatlikum, kuna kipud kergesti välja rääkima asju, mis peaksid jääma ainult Sinu teada. Hea aeg selleks, et oma elus paika panna täpsemad tulevikuplaanid. Inimsuhete vallas võib see nädal kujuneda heaks. Samas mõningate inimestega suhtlemine võib kujuneda keeruliseks. Uued tutvused on praegu tekkimas.
LÕVI

Oled sellel nädalal väga vastuvõtlik kõikvõimalikele välistele teguritele, oled haavatav ja tundlik. Seetõttu võib kergesti juhtuda, et teiste inimeste väljaütlemised Sinu tundeid haavavad. Suudaksid oluliselt paremaid tulemusi saavutada siis, kui keskenduksid iseseisvale tööle. Ole avatum ja püüa teiste inimestega enam suhelda, samas hoidu sellest, et võtaksid teiste inimeste väljaütlemisi liialt tõsiselt. Kui suudad säilitada inimsuhetes teatud pinnapealsuse, võid olla kindel, et nädal kujuneb päris meeldivaks. Ettevaatlikum tasub olla sellega, et Sa ei muutuks liialt naiivseks erinevate pakkumiste suhtes, kuna liikvel on üsna palju valeinformatsiooni, mis võib Sind valele teele juhtida. Pööra rohkem tähelepanu ka oma lähedastele inimestele. Püüa neid omalt poolt toetada ja julgustada. Usalda rohkem oma sisetunnet, see võimaldab Sul langetada igapäevaselt paremaid otsuseid.
NEITSI

Peaksid sellel nädalal oma ettevõtmiste juures hoiduma tormakusest. Võta kõiki asju rahulikult ning pööra rohkem tähelepanu neile ettevõtmistele, mis on Sinu elus kõige olulisema tähendusega. Rahuliku lähenemisega on Sul võimalik oma elus oluliselt paremaid tulemusi saavutada. Inimsuhete vallas hoia madalamat profiili. Aktiivne suhtlemine ja mõttevahetused ei tule Sulle praegu kasuks. Seetõttu ei ole ka praegu kõige parem aeg meeskonnatöö tegemiseks. Kasuks tuleks see, kui leiaksid endale rohkem selliseid tegevusi, mis aitaksid Sul närvisüsteemi rahustada. Mediteeri, jaluta looduses, tegele spordiga, loe raamatuid vms. Vajad rohkem aega puhkamiseks. Püüa veeta rohkem aega koos oma perekonnaga. See võimaldaks Sul ennast paremini tunda ja suudad ka oma ettevõtmised paremini kontrolli all hoida. Koduste tööde tegemine peaks olema Sulle väga meeltmööda. Samas ära võta ette liialt suuri kohustusi, sest nendega tegelemine ei taga soovitud tulemusi. Kindlasti tasub koduseid töid teha koos pereliikmetega.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Karma analüüs


Skulptuur: perekond


2in1: käevõru/kaelakee: oonüks ja tiigrisilm


Vihmavari: taevas


Käevõru: amasoniit


Seinapilt lõuendil: Jägala juga


Kaelakee


Seinapilt lõuendil või kapal: aaskannikesed


Kokkupandav helikopter - AH-64 Apache


Tassid (4 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused