Inglite sõnum ajavahemikuks 03.06.2024. – 09.06.2024.a.

Selle nädala inglikaardid räägivad järgmist:

Sellel nädalal võiksid rohkem tähelepanu pöörata oma mõtetele ja tunnetele. Seeläbi võib Sul tekkida selgem arusaam oma peamistest eesmärkidest ja sellest, kuidas nende eesmärkideni välja jõuda. Meditatsioon ja päeviku pidamine võivad samuti aidata selguse poole liikuda.

Armastus on sellel nädalal väga oluline teema Sinu jaoks. Rohkem tuleb rõhku panna romantikale. Ära unusta tähelepanu pöörata ka pereliikmetele ja sõpradele. Suhted on süvenemas ja muutumas palju tähendusrikkamaks. Ole avatud andma ja vastu võtma seda toetust ja armastust, mida teised inimesed pakuvad.

Suure tõenäosusega peaks see nädal olema Sulle materiaalselt päris hea aeg.
Oled valmis väljendama oma tänulikkust kõige hea eest, mis Sinu elus on. Selline positiivne ellusuhtumine aitab kaasa sellele, et Sinu ellu tuleb rohkem häid asju ja uusi võimalusi.

Usalda rohkem oma sisetunnet. See on Sinu parim teejuht keerulisel eluteel. Kui tunned ennast ebakindlalt või segaduses olevana, kuula oma sisetunnet. See juhatab Sind kõige õigemas suunas.

Võimalik, et see nädal toob Sinu ellu ka mitmesuguseid muutusi, mis avavad uksi uutele võimalustele ja algustele. Kuigi algus võib tunduda hirmutav, on see vajalik kasvuks ja arenguks. Võta muutused avatult ja julgelt vastu, seeläbi muudad oma elu palju huvitavamaks.

Sellel nädalal tasub rohkem rõhku panna loovusele ja enda väljendamisele. Leia aega selleks, et tegeleda asjadega, mis toovad Sinu hinge rahu ja rõõmu. Loovus aitab leida uusi lahendusi ja tuua seda rahulolu Sinu ellu, mida oled kaua otsinud.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eelmise elu analüüs


Karma analüüs


Partnerlushoroskoop


Puidust rongirada (42 osa)


Piknikutekk (200×200 cm)


Kaelakee: obsidiaan


Vaas


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Taro kaardid: Tarot: Black & Gold Edition (ainult kaardid)


Vaas


LED küünlad (4 tk)


Kaelakee: skorpioni tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused