Test: mida räägib valitud pilt sellest, kuidas oma unistusi ellu suudad viia?

Selles testis on 8 erinevat pilti. Nende piltide hulgast tuleks Sul valida 1-2 kõige enam meeldivamat pilti. Seeläbi saad teada, mida Sinu alateadvus räägib Sinu unistuste elluviimisest ja soovide täitumisest.

Seda testi ei tohiks teha kiirustades, sest see tooks kaasa vale vastuse. Varu aega testi tegemiseks, püüa lõdvestuda ja testile keskenduda.
Valik 1

Soovid oma ellu suurel hulgal vabadust, kuid samas kardad sellega kaasnevat vastutust. Uute väljakutsetega tegelemine ei ole Sulle kerge ülesanne ning võimaluse korral lükkad oma tegevused edasi, kui need Sulle liialt keerulistena tunduma hakkavad.

Sinu sisemuses on peidus suur hulk hirmusid, millega pead õppima elama ja nendega toime tulema. Et oma unistuste poole liikuda tuleb enda võimetesse ja oskustesse uskuda, sest see aitab soovitud tulemusteni välja jõuda.

Sul on palju unistusi ja soove, kuid suurem osa võib neist ellu viimata jääda.
Valik 2

Oled oma eesmärkide poole liikumisel kannatlik ning ootad õiget hetke, millal tegutsema asuda. Tead, et tormakusega ei ole Sul võita midagi, küll aga kaotada. Teed oma eesmärkide poole liikumiseks ära vajalikud ettevalmistused ja alles seejärel asud tegevusse.

Selline ootamine ja õige hetke leidmine tekitab Sulle palju muresid. Millal on õige hetke tegutsemiseks? Millal tasub tegevusse asumisest hoiduda? Selline teatud kõhklemine tekitab Sinus hirmusid ja vähendab ka mõnevõrra enesekindlust, kuid selline Sa kord juba oled, mistõttu tuleb endaga leppida. Teatud määral võid püüelda selle poole, et oma enesekindlust suurendada, selles osas saad märkimisväärset abi oma pereliikmetelt ja sõpradelt.

Sulle on oluline see, et saaksid olla kõigega kursis, mis Sind igapäevaselt ümbritseb. Seeläbi tagad endale suurema kindlustunde.

Usaldad eelkõige oma sisetunnet, sest see aitab Sind elus kõige paremate valikuteni viia.
Valik 3

Sul ei ole tihtilugu piisaval määral sihikindlust, et oma unistusi ellu viia. Teed ära suure töö ettevalmistustega, hangid vajalikud töövahendid ja rahalised vahendid, alustad plaanide elluviimisega, kuid tihtilugu Sa lõpptulemuseni ei jõua.

Miski hoiab Sind tagasi finišijoone ületamisest. Eks igal inimesel on selliseid hetki ette tulnud, kuid Sina kipud sellistel puhkudel lihtsalt alla andma, kui teised võtavad ennast kokku ja ületavad finišijoone.

Millegi saavutamiseks on vaja visadust, julgust ja tahtejõudu selleks, et raskuste tekkimisel jälle püsti tõusta.

Ole rohkem enda üle uhke ja tunneta oma jõudu. Tunne rõõmu kõigest sellest, mida oled proovinud ja kogenud. See annab võimaluse järgmisel korral finišijoone ületamiseks.
Valik 4

Soovid kõike enda ümber toimuvat viimase kui detailini kontrollida ja juhtida. See aga pole võimalik. See võib aga olulisel määral pidurdada Sul oma eesmärkide poole liikumist.

Sul on unistusi tegelikult päris palju, kuid kipud neid maha suruma, sest arvad, et Sa niikuinii ei suuda neid ellu viia. Seetõttu eladki suurema osa oma elust nii, et tegeled ainult igapäevaste küsimustega ja suurelt ette ei planeeri.

Tegelikult on võti Sul olemas, kuidas olukorda enda jaoks parandada. Eelkõige tuleks lahti lasta soovist kõike kontrollida ja kõiki tegevusi ette planeerida. Püüa rohkem rõhku panna spontaansusele. Seeläbi on Sul võimalik juba õige pea märgata, kuivõrd palju on Sul oskusi ja energiat oma plaanide teostamiseks. Tee lihtsalt vajalik hüpe, võta riske ja alistu oma tõelisele olemusele.
Valik 5

Unistuste täitumine õnnestub Sul ainult kiirelt tegutsedes. Mida kauem Sinu unistuste poole liikumine kestab, seda suuremaks muutub tõenäosus, et ebaõnnestud. Sinu energiavarud ei ole kunagi liialt suured. Seetõttu suudad olulistele asjadele pühenduda ainult lühikest aega. Ühel hetkel tekkib väsimus ning Sinu eesmärgid võivad luhtuda. Loomulikult muudab see Sinu jaoks keeruliseks väga suurte eesmärkide täitmise. Seepärast tasukski Sul endale elus unistusteks seada pigem väiksemaid asju.

Rohkem tasuks rõhku panna oma tööde-tegemiste organiseerimisele ja tahtejõule. Raskuste ja takistuste esilekerkimisel ei tohiks Sa kunagi alla anda.

Võta vastupanu ja raskused vastu kui elu lahutamatu osa. See võimaldab Sul nendega kergemini toime tulla. Raskusi on Sinu elus täpselt nii palju, kui Sa oled suuteline nendega toime tulema.
Valik 6

Sul on suur soov kontakt oma tegeliku minaga. Oled pidevas muutumisprotsessis, mis nõuab Sinult seda, et tihtilugu tuleb Sul loobuda valitsevatest arvamustest.

Kipud liigselt kopeerima seda, mida teised teevad ja ütlevad. See aga ei taga Sulle soovitud tulemusi ja unistuste täitmist. Pead leidma viisi, kuidas oma energiavarusid rakendada nendele plaanidele, mis on Sinus tegelikult peidus, mida Sa tihtilugu teiste inimeste arvamuste tõttu oled maha surunud.

Sinu suurimaks väljakutseks unistuste täitmisel on autentsuse säilitamine. Oled ainulaadne ning ära püüagi olla keegi teine. Liigu oma elus edasi vastavalt oma jõuvarudele, tahtele ja tõekspidamistele.
Valik 7

Oled väga tundlik inimene. Saad inspiratsiooni teistelt inimestelt, sümbolitest, juhistest, emotsioonidest jms. Sinu meeled on väga tundlikud, mis võimaldavad Sul näha asju teistest palju selgemalt ja sügavamalt.

Selle tundlikkusega kaasneb ka vastutus, sest suudad teistest kiiremini kõikvõimalikke situatsioone mõista ja võimalikeks probleemideks valmistuda. Seeläbi oled alati oma ideede ja mõtete teostamisel ning unistuste poole liikumisel teistest inimestest palju edukam ja kiirem.

Oluline on see, et Sa ei hakkaks selliseid võimeid kunagi kahetsema või neid häbenema. Julge olla Sina ise, näita vajadusel välja oma haavatavust või ole külma närviga, kui olukord seda nõuab.
Valik 8

Sinu tegutsemine on tihtilugu seotud instinktidega. Sa ei planeeri väga pikalt ette oma tegevusi ja ei tee kaugeleulatuvaid plaane. Sinu mõtted tekivad äkitselt ning kui need Sulle meeldivad, asud koheselt ka tegutsema. Ehkki oled üldiselt ettevaatlik ja ratsionaalne inimene, kaovad Sinu hirmud, kahtlused ja ebakindlus siis, kui Sulle mõni meeliköitev idee tekib.

See kõik võib teiste inimeste jaoks tunduda kummalisena, kuid mitte Sinu jaoks. Oled juba kord selline ja usaldad oma sisetunnet. Üldjuhul oledki suuteline kõik ideed ja mõtted ellu viima ning erilisi probleeme nendega ei tekki.

Selliseid ideepurskeid võivad Sinus tekitada väga argised ja tavalised asjad: vestlused teiste inimestega, muusikapala kuulamine, filmi vaatamine vms. Oluline on säilitada julgus oma sisetundest tekkivate ideede elluviimiseks. Mida vanemaks Sa saad, seda rohkem hakkab esile kerkima ettevaatlikkus ja kõhklused. Sellest tasuks hoiduda, sest Sinu sisetundest tekkivad ideed viivad Sind elus edasi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs


Saatus-tulevik horoskoop


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Rahakonnad (2 tk)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Multitööriist: 18-osaline


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Skulptuur


Piknikutekk (200×150 cm)


Taro kaardid: Dragon Path Oracle (koos raamatuga)


Kruvikeerajad (6 tk) - Knipex


Piknikutekk (200×150 cm)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused