Põlisameeriklaste horoskoop: öökull (23. november – 21. detsember)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
ÖÖKULL

Ajavahemik: 23. november – 21. detsember
Ilmakaar: loe
Element: tuli
Kristall: obsidiaan
Öökull esindab põlisameeriklaste kultuuris salapära, tähelepanelikkust ja tarkust.

Oled inimene, kes on oma olemuselt väga salapärane. Ehkki Sinu tutvusringkond on suur, ei pruugi väga paljud inimesed teada Sinu tegelike huvide, eesmärkide ja ka iseloomu kohta. Sul on võime näha asjadest palju kaugemale ja sügavamale, kui teised inimesed selleks suutelised on. Seetõttu langetad oma elus otsuseid, mis toovad palju kasu.

Sulle meeldib uurimistööd teha ja kõikidest olulistest asjadest teadlik olla. Tänu sellele on Sinu käsutuses väga väärtuslikku informatsiooni, mis Sind elus edasi aitab.

Oma igapäevaste tegevuste juures oled sihikindel ja tähelepanelik. Tead, kuidas plaanid ja ideed kenasti ellu viia. Pöörad väga suurt tähelepanu detailidele ja oskad näha varjatud aspekte, millest teised inimesed tihtilugu mööda vaatavad.
Sulle meeldib kiire elutempo ja seiklused. Haarad kinni kõikidest sellistest võimalustest, mis tooksid Sinu ellu seiklusi ja kiireid arenguid. Rutiinsus ja igavus on Sulle tõeliselt vastumeelsed.

Oled loov inimene ning vähemalt mingil eluetapil seod ennast ka tihedamalt mõne kunstivaldkonnaga.

Sulle meeldib teisi inimesi õpetada ja suunata. Seepärast võiksid olla suurepärane õpetaja nii lastele kui ka täiskasvanutele. Tänu oma mitmekülgsusele oled suuteline toime tulema ükskõik, millises ametis.

Aeg-ajalt kerkivad Sul esile laiskuseperioodid. Sellistel hetkedel ei soovi Sa millegagi tegeleda ja mitte millestki ei taha Sa ka midagi kuulda. Need perioodid on siiski päris lühikesed, mistõttu ohtu need Sulle ja Sinu tegevustele ei kujuta. Need on perioodid, kui taastad oma energiavarusid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Numeroloogia kalender


Partnerlushoroskoop


Tass: pingviin


Vihmavari: roos


Taro kaardid: Beyond Lemuria Oracle (koos raamatuga)


Kõrvarõngad: mesilane


Skulptuur: süda


Seinakell


Taro kaardid: Chakra Love (ainult kaardid)


Puidust rongirada (32 osa)


Seinapilt lõuendil või kapal: veetilgadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused