Kuidas mõjutab tõusumärk astroloogias inimese iseloomu?

Inimene on väga peen kombinatsioon kõigist kaheteistkümnest märgist, mis segunevad erineval viisil ning mõjutavad inimese iseloomu ja olemust tervikuna. Kui tõusumärk langeb kokku päikesemärgiga, on inimene täielikult ära tuntav antud märgi esindajana. Inimeste horoskoobid ei ole täiesti identsed, selleks peaksid nad olema sündinud kolme minuti jooksul ühes ja samas kohas. Seda tuleb ette väga harva. Väga palju mõjutavad ka olud, milles laps kasvab ja areneb ning inimesed, kellega ta kokku puutub. Mitmikute puhul jagunevad omadused kõigi vahel. Tõusumärk näitab ära inimese välimuse ja põhilise olemuse. I maja sünnikaardis annab palju antud tähemärgi omadusi lisaks sellele märgile, milles asub Päike sünnihetkel. I maja on see ideaal, milline inimene tegelikult tahaks olla. See puudutab iseloomujooni, temperamenti, elujõudu, füüsilist keha.

JÄÄR tõusumärgina

muudab äärmiselt tähtsaks soovi võita nii emotsionaalses kui füüsilises plaanis. See võidusoov võib avalduda isegi rohkem, kui päikesemärgi Jäära puhul. Suund, kuhu energia suunatakse, sõltub aga juba konkreetsest päikesemärgist ja sünnikaardist. Konkurents mõjub sel juhul vaid stiimulina. Edu soovitakse saavutada iga hinna eest, isegi ennast ohtu seades. Jäära tõusumärgiga laste puhul avaldub see juba varases eas, nad soovivad olla omaealiste seas liidrid. Lemmikloom aitab sellise lapse ülemäärast agressiivsust ohjeldada.
SÕNN tõusumärgina

annab terve mõistuse ja praktilise meele. Turvalisuse vajadus on aga veelgi suurem kui Sõnni päikesemärgi puhul. Omand on väga tähtis, mida vanemaks saadakse, seda rohkem. Sõnni tõusumärgiga inimene kogub jõukust enda ümber, võib saada märkimisväärselt rikkaks, olenevalt päikesemärgist. Ta ei soovi oma mugavast keskkonnast väljuda, mis võib kujuneda probleemiks. Tõusumärgi Sõnn on emotsionaalsem ja äkilisem kui päikesemärgi Sõnn, ärritudes on tal raskem maha rahuneda, ta peab kauem viha ja on armukadedam. Probleeme on rohkem ka kõri ja kilpnäärmega, kehakaal tõuseb kergemini, ta väsib kiiremini. Noored Sõnni tõusumärgiga inimesed armastavad seltskondlikke jõulisi meeskonnamänge, raskejõustikku või poksi, pikki jalgsirännakuid ja jõusaali.
KAKSIKUD tõusumärgina

on vähem pinnapealsed kui päikesemärgi Kaksikud. Neil on rohkem jalad maas, aga nad on sama elavad, jutukad ja mitmekülgselt andekad. Mida suurem on väljakutse, seda huvitavam see on. Nad on ka närvilisemad, võivad selles osas abi rohkem vajada. Kuna nad on sõltumatud ja vabadust armastavad, igatsevad nad kaugeid maid ja uusi kogemusi pidevalt. Neile tundub, et kusagil mujal on alati “rohi rohelisem”.
VÄHK tõusumärgina

mõjutab päikesemärgist vähem. Päikesemärk on tõusumärgi suhtes sel juhul domineeriv. Siiski annab see tugeva motivatsiooni luua oma perekond, töötada palju ja visalt, hoida oma perekonda koos, luua oma kodu. Selline seis annab teatud omamiskire ja soovi kaitsta lähedasi. Kodu ja oma pere on väga olulisel kohal. Pidev muretsemine ärritab seedeelundeid, seedimisega seotud haigused võivad näiliste põhjusteta tekkida. Naistel on rinnad ohustatud.
LÕVI tõusumärgina

annab soovi aidata, kuulata ja juhtimist enda peale võtta. Lõvi tõusumärgiga inimesed on suuremeelsed ja klass omaette, nad äratavad usaldust. Mõnes inimeses võivad nad äratada ka vastumeelsust oma tubliduse tõttu. Nad on eredad ja abivalmid, väga suure loomingulise potentsiaaliga, aga võivad oma sisemist loovust ignoreerida. Tõusumärgi Lõvidel võib olla raske õppida oma vigadest. Kui nad ennast teistest paremaks hakkavad pidama, siis hakkab see takistama nende tõelist arengut. See oleneb aga juba päikesemärgist.
NEITSI tõusumärgina

annab tõelise Merkuuri mõju: terase mõistuse, jutukuse ja püsimatuse. Selline inimene on väga liikuv ja kriitiline, seejuures ka enesekriitiline, mistõttu võib kaotada eneseusalduse ebaõnne korral. Närvienergia on väga kõrge, on vaja füüsilist aktiivsust, et seda tasakaalustada. Abi on pikkadest jalutuskäikudest ja aiatöödestki, mistõttu maal elamine sobib paremini. Sellised inimesed kasutavad efektiivselt oma mõistust ja intellekti kõikidel aladel, aga teised kipuvad neid alahindama, mis nende niigi vähest eneseusku kärbib. Neil on suurepärane omadus arvamusi ja mõtteid vahendada, sobiksid hästi meediasse tööle. Stress põhjustab seedehäireid, kõhukinnisust ja -lahtisust, krampe. Peavalud ja migreen on ülemäärase muretsemise tulemus. Tõusumärgi Neitsile sobib suurepäraselt taimetoitlus, ülitundlikkust ja allergiaid esineb ravimite suhtes ja homöopaatiline ravi võib anda hoopis paremaid tulemusi kui kanged retseptiravimid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha aastahoroskoop


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Piknikutekk (150×150 cm)


LED küünlad (3 tk)


Taro kaardid: The Star Tarot (koos raamatuga)


Söögiriistade komplekt (16 tk) - Glavory


Tassid: The Starry Night - Vincent Van Gogh (2 tk)


Seinakell


Käevõru


Päikesepüüdja: kiil


Nukk MarenLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused