Enda jaoks omase karjääri äratundmine päikesemärkide puhul

Päikesemärk mängib olulist rolli karjääri valikul. Iga märk kannab endas unikaalseid omadusi ja võimeid, mis juhavad õigele karjääriteele. Tuleb kuulata oma südant ja õppida tundma oma päikesemärki, et leida töö, mis pakub rahuldust ja tagab edu.

Loe edasi

Millised tundemärgid reedavad päikesemärke visuaalsel vaatlusel?

Et täpselt määrata, peaks teadma inimese sünnikaardil olevat tõusumärki, välimuse määrab suures osas I maja. Just seetõttu ei ole välised tunnused sugugi mitte alati omased antud päikesemärgile. Mõni väike asi võib siiski reeta.

Loe edasi

Maa-, vee-, tule- ja õhumärkide eripära

Iidsetes traditsioonides on teada 4 põhielementi: maa, õhk, vesi, tuli. India ajurvedas lisandub viies element eeter ja Hiina traditsioonis on selleks puu element. Need 4 elementi on arheotüüpsed mõisted. Teatud elemendi domineerimine annab teatud iseloomuomadusi.

Loe edasi

Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja kõige ebameeldivamad asjad

Inimestele meeldivad erinevad asjad, kuid tähtkujude puhul on märgatavad üldised suundumused. Jäärad naudivad väljakutseid ja juhtimisrolli, samas kui Kaljukitsed väärtustavad karjääri ja edu. Lõvid otsivad tähelepanu, samas kui Vähid naudivad perekonnaelu. Ebameeldivad olukorrad varieeruvad samuti. Kaalude jaoks võib konflikt olla ebameeldiv, samas kui Skorpionid ei talu reetmist. Sõnnidele ei meeldi kiirustamine, samas kui Kaksikud väldivad igavust.

Loe edasi

Kuidas mõjutab tõusumärk astroloogias inimese iseloomu?

Tõusumärk näitab ära inimese välimuse ja põhilise olemuse. I maja sünnikaardis annab palju antud tähemärgi omadusi lisaks sellele märgile, milles asub Päike sünnihetkel. I maja on see ideaal, milline inimene tegelikult tahaks olla. See puudutab iseloomujooni, temperamenti, elujõudu, füüsilist keha.

Loe edasi

Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini?

Inimesed tunnevad end kõige paremini keskkondades, mis sobivad nende iseloomu ja eelistustega. Mõned eelistavad aktiivset sotsiaalset suhtlust, teised eelistavad rahulikumat ja privaatsemat keskkonda. Kõige sobivamad kohad tähemärkidele on need, kus nende tugevused saavad esile tulla ja kus nad tunnevad end motiveerituna ning rahulolevana.

Loe edasi

Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses

Sünnikaardis näitab XI maja suhteid sõpradega. Mehele näitab sünnikaardis Veenus romantilist armastust (noor naine) ja Kuu annab infot ema ning laste ema kohta (abielunaine). Naise sünnikaardis näitab Marss romantilist armastust (noor mees või armuke) ja Saturn võimalikku abielupartnerit (isakuju ning vanem mees).

Loe edasi
Leht 1 / 16
1 2 3 16