Test: mida räägib valitud võti Sinu alateadvuse kohta?

Sümbol või pilt annab edasi tervikliku mõtte, kontseptsiooni või idee, selle kirjeldamiseks sõnu kasutamata. Nagu vanasõnagi ütleb: “pilt on väärt tuhat sõna”.

Selles testis on kasutatud võtmete kujutisi, igal neist oma erilised omadused. Valides nende võtmete seast välja üheainsa, räägib see nii mõndagi ka Sinu alateadvuse kohta.
Võti 1

Sinu valikuks on kõige lihtsam võti etteantud valikute seast. Sellel võtme puuduvad kaunistused.

Vaatamata oma lihtsale välimusele, on tegemist funktsionaalse võtmega, millega saab kiiresti uksi avada. Nii on ka Sinuga. Oled ratsionaalne inimene, kellel on loogiline mõtlemine ja analüütiline lähenemine kõigesse, millega igapäevaselt kokku puutud.

Oma ettevõtmiste juures oled sihikindel ning niisama lihtsalt alla ei anna. Mõtled palju ning paned suurt rõhku vajalike ettevalmistuse tegemisele. Midagi niisama juhuse hooleks Sa jätta ei soovi

Oled praktiline inimene, kes otsib elust kasulikkust mitte aga uhkeid asju.

Inimsuhetes oled tundlik ja haavatav. Püüad seda teiste inimeste eest varjata, sest Sa ei soovi teistele näida nõrgana. Kõige paremini saad elus hakkama siis, kui Sind ümbritsevad usaldusväärsed sõbrad ja pereliikmed.
Võti 2

Valisid pildil võtme, mis on töökindel ja suudab avada praktiliselt iga ukse. Selle võtme valimine tähendab, et oled väga tugev ja karismaatiline inimene. Sulle meeldib uuendused ja loomingulisus. Soovid elus pidevalt edasi liikuda, sest paigalseis on Sulle vastumeelne. Väga suurt rõhku paned loomingulistele tegevustele, võimalik, et see valdkond on ka Sinu elukutseks.

Teiste inimestega suhtlemisel oled avatud ning üldjuhul saad teistelt seda, mida oled soovinud. Vabadus on Sulle kõige olulisem asi üldse ning Sulle on vastumeelne see, kui peaksid ennast erinevate lubadustega liialt tihedalt siduma. Oled vabameelne ja Sinu suurimaks tugevuseks on iseseisvus.
Võti 3

Valisid pildilt üsna ebatavalise võtme. Igat ust sellisega lahti ei tee. Oled väga kõrge enesekindluse ja -usuga inimene. Sulle pakuvad huvi väga erinevad ideed ja mõtted, mida maailm Sinu elutee paiskab. Sa ei soovi tegeleda rutiinsete asjadega. Ehkki Sind köidab uudsus, ei tähenda see seda, et oleksid tormakas ja järelemõtlematu. Sugugi mitte. Paned väga suurt rõhku oma ettevõtmiste planeerimisele ja ettevalmistamisele. Kui sealjuures avastad, et üks või teine asi võiks ebaõnnestuda, jätad idee sinnapaika.

Oled julge ja raskusi ei karda. Samuti ei karda Sa oma arvamusi avaldada. Sulle meeldib see, et kui saad igatki detaili oma elus kontrollida, sest seeläbi tagad endale suurema kindlustunde ja võimaluse seiklustest osa saada.
Võti 4

Valisid pildilt võtme, mis näeb välja nagu neljaharuline ristikuleht. Oled meeldiv, soe, positiivne ja rahulik inimene. Püüad näha kõikides asjades helgemat poolt ning see peaks Sul ka päris hästi õnnestuma.

Oled optimistlik, kuid samas ka ettevaatlik inimene. Sa ei soovi sattuda keerulistesse olukordadesse ning püüad vältida suuremaid eksimusi oma tegevuste juures. Eelistad oma ettevõtmisi planeerida, et seeläbi jõuda nende tulemusteni, mis on Sulle olulised.

Sinu peamiseks probleemiks on kerge hajameelsus. See võib Sind aeg-ajalt raskustesse viia, mille esilekerkimist ei pruugi Sa isegi tajuda.
Võti 5

Sinu valitud võti on kaunilt kujundatud, see on võti, mida näeb muinasjuttudes või fantaasiamaailmades. Mida see valik Sinu kohta räägib? Peamiselt seda, et oled väga loominguline inimene ning Sinu kujutlusvõime on väga elav. Sa ei soovi elada oma elu rutiinselt. Jälgid pidevalt seda, mis Sinu ümber ja veidi kaugemal on toimumas ning oled valmis tegutsema, kui märkad enda jaoks mõnda unikaalset võimalust. Soovid oma ellu arenguid ja põnevust.

Oled unistav inimene, kes on samas väga originaalne ja ainulaadne. Näed maailmaasju tihtilugu veidi teise nurga pealt, kui teised inimesed.

Sinu negatiivseks omaduseks on see, et kipud kõike võtma liialt isiklikult. Oled teistest inimestest päris märkimisväärselt erinev, mistõttu pead ju arvestama sellega, et ülejäänud hall mass Sinu mõtetega alati kaasa ei tule. Kipud seda aga võtma solvanguna ning tunned ennast seetõttu kõrvalejäetuna ja valesti mõistetuna.
Võti 6

Valisid pildilt klassikalise võtme. Sinu valik näitab, et oled ratsionaalne inimene, kuna sellise võtmega saab avada erinevaid uksi.

Sul on mõistlik otsustusvõime ja hästiarenenud intelligentsus. Üldiselt ei torma Sa kunagi tegevusse enne, kui oled kõik detailid enda jaoks läbi mõelnud. Planeerimine ja oma sammude läbimõtlemine on Sinu tugevuseks.

Tead, mida soovid oma elus saavutada ja liigud sihikindlalt nende eesmärkide poole. Riskide võtmine pole Sinu jaoks.

Sinu käsutuses on märkimisväärne keskendusvõime. Samas on Sul raske välja tulla oma mugavustsoonist, et ka teiste võimalustega elus tutvust teha. Eelistad hoida kinni traditsioonidest ning uuendusi oma ellu eriti ei ihka.

Inimsuhetes oled lojaalne ning ootad ennast ümbritsevatelt inimestelt samasugust lojaalsust.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukoha horoskoop


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Kaelakee: malahhiit


Söögiriistade komplekt (30 tk)


Tassid (2 tk)


Rahakonnad (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi


Taro kaardid: Shadowland Lenormand (koos raamatuga)


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Koorekann - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused