Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded

Igal päikesemärgil tuleb elus läbi teha õppetunnid ja täita kindlad ülesanded. Millised need õppetunnid ja ülesanded aga on?

JÄÄR

Jäär on algusprintsiip ja kannab ürgenergiat. Ta on sõdalane, kes võitluses saavutab oma võimu. Jäära peamised voorused on tema julgus ja tahtejõud, aga riiakas ja isekas ellusuhtumine võib takistada elus edasijõudmist. Jäära peamine õppimisteema on oma agressiivsuse teadvustamine, et ta ei teeks sellega teistele haiget.
SÕNN

Sõnn on seesmiselt ilus, aga see ilu on sisemiste müüridega ümbritsetud, teised ei näe seda. Seltsiv ja looduslähedane Sõnn püüab olla soliidne ja kogub väärtusi, sest tema võim tuleneb omandist. Kokkuhoid ja talitsetud ellusuhtumine on küll suur voorus, aga see võib muutuda mõõdutundetuks ahnuseks, apluseks ja ihnsuseks. Sõnni peamine õppeteema on mateeria vangis olemise teadvustamine ning oma sisemise ilu esiletoomine.
KAKSIKUD

Kaksikud teevad end liikumise ja rääkimise kaudu nähtavaks. Intellektuaalsed, seltsivad ja paindlikud Kaksikud on väga kõneosavad, nende võim avaldub teadmiste ja hea kõneoskuse kaudu. Paindlik suhtlemine on küll vooruseks, aga liigne jutukus viib klatšini ja on oht muutuda pealiskaudseks. Kaksikute õppeteemaks on “terade eraldamine sõkaldest”, olulise märkamine.
VÄHK

Vähk on pehme, vastuvõtlik, hoolitsev, tundlik ja koduhoidev. Tema võim on nagu emal, kes teeb lapsed endast sõltuvaks oma hoolitsuse ja armastusega. Vähi vooruseks on kaitset ja turvalisust pakkuda, aga liigne sõltuvus sellest teistele head ei tee. Vähi õppeteemaks on õppida oma tegelikke tundeid mõistma.
LÕVI

Lõvi kiirgab elavat jõudu ning särab, valitseb ja äratab tähelepanu. Ta on viljakas, veenev, loominguline ja üleolevalt heatahtlik. Tema võim saavutatakse konkurentsivõitluses või on päritud varandusega. Suurejoonelisus ja otsekohesus on Lõvi suured voorused, aga ta hindab ennast üle ja alahindab teisi, mis teeb temast suure “kiidukuke”. Õppeteemaks on oma tegeliku jõu teadvustamine ja selle õige kasutamine.
NEITSI

Mehelikkus ja naiselikkus peab olema Neitsi puhul tasakaalus. Ta on ettevaatlik ja kombekas sisemine vaatleja, väga mõistlik, töökas ja korralik, pisiasjadeni täpne. Väliselt on see tõesti nii. Tema võim tuleneb kriitikast, mida ta tagapõhja tundes teeb ja tema välisest puhtusest. Täpsus ja puhtus on küll suured voorused, aga kitsarinnalisus ja pedantsus mitte. Neitsi ülesandeks on mõista, miks ta ise on nii kahtlev ja kriitiline, miks pisiasjad teda nii väga häirivad.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Mercedes-Benz G-Class G63


Kaelakee: roosa kvarts


Tassid (6 tk) - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Barbieri Zodiac Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: õitsev puu


Seinakell: paabulind


Tassid (4 tk)


Kaelakee: ema ja tütar


Kaelakee: roheline aventuriinLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused