Põlisameeriklaste horoskoop: madu (23. oktoober – 22. november)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
MADU

Ajavahemik: 23. oktoober – 22. november
Ilmakaar: loe
Element: vesi
Kristall: vask
Madu sümboliseerib põlisameeriklaste kultuuris muutusi, taskust ja alapära.

Oled inimene, kes kogeb oma elu jooksul pidevaid muutusi, osad neist on suured, osad aga väikesed. Sinu areng ei toimu päris nii nagu teistel inimestel, kus kogetakse midagi uut, kuid üldjuhul vana säilib. Sinu elus kipub vana kaduma ja asenduma uuega. See on Sulle päris suur väljakutse, kuid sellised muutused võimaldavad Sul teistest kiiremini elus edasi liikuda.

Teadmised ja oskused on Sulle väga olulised. Püüad olla kõigega kursis. Sulle meeldib õppida ja uusi kogemusi saada. Haarad alati kinni kõikidest nendest võimalustest, mis pakuvad Sulle kokkupuudet uute paikadega, sündmustega vms. Selles osas ei karda Sa väljakutseid ja raskusi. Eriti köidavad Sinu tähelepanu aga sellised valdkonnad, mis on salapärased või saladuslikud.

Suudad näha elu sügavamaid aspekte. See annab Sulle selge eelise teiste inimestega võrreldes, eriti otsuste langetamisel.
Vaimsed aspektid on Sulle olulised. Suudad mõista ja tajuda palju enamat, kui teised inimesed. Seepärast võiksid jõuda oma eluteel välja vaimse juhi rollini.

Madu on meditsiinisümbol. Ka Sinul on oskus ja tahe teisi inimesi ravida. Võimalik, et valid endale tööks just meditsiinivaldkonna.

Teiste inimesega suhtlemisel oled avatud ja sõbralik. Seltskonnaelu on Sulle olulise tähendusega. Teistele inimestele võid tunduda salatsevana ja mõnevõrra ka süngena, mis on tingitud sellest, et näed asju palju sügavamalt, kui teised. Oled teiste inimeste suunas abivalmis ja heatahtlik. Kes Sinult abi paluma tuleb, seda ka saab.

Sinu ehk üheks suurimaks väljakusteks on see, et muudad oma meelt vägagi ootamatult ja kergesti. See võib tähendada püsimatust oluliste asjadega tegelemisel. Kui asjad ei kulge päris oodatud viisil, võid kergesti vihastada ja oma pahameelt teiste peal ka välja elada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Millest räägib Sinu nimi?


Isikuhoroskoobid


Chevrolet Impala


Lihvimata kristallid


Hundi kujuke: ametüst


Taro kaardid: White Numen: A Sacred Animal Tarot (koos raamatuga)


Käevõru: päikesesüsteem (17-18 cm)


Disainkauss


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Käevõru: kuukivi


Öökulli kujuke: aafrika verekiviNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused