Praktilisi juhiseid, kuidas valida küps mango

Mango on maitsva maitsega troopiline vili, mis on pärit Aasiast. Mangot kasutatakse erinevate roogade ja magustoitude valmistamiseks. Kui oled mangot ostmas, on oluline teada, kuidas valida küps ja maitsev vili.

1. Vaata mango välimust

Kõige esimene samm on uurida mango välimust. Vali vili, mis on sileda nahaga, suuremate plekkide ja kahjustusteta. Mango värv võib varieeruda olenevalt sordist.
2. Katsu mangot

Suru õrnalt mangot peopesas. Kui vilja pind annab veidi järele, kuid ei ole liiga pehme, annab see märku, et mango on parajalt küps. Liiga kõva vili on toores, liialt pehme aga üleküpsenud.

3. Nuusuta mangot

Mango lõhn on tugev ja magus ning see annab aimu vilja küpsusastmest. Küps mango peaks lõhnama magusalt ja troopiliselt. Lõhnatu mango ei ole küps.
4. Kontrolli vilja varreotsa

Mango varreotsa uurimine annab aimu selle küpsusest. Küpsel viljal on tavaliselt väike pehme osa varreotsa ümber. Kui varreotsa piirkond on kõva või pruun, võib see viidata ebaküpsele või halvenenud viljale.

5. Kaalu mangot

See meetod ei pruugi olla alati kõige usaldusväärsem. Mango kaalumine võib anda aimu vilja sisemisest struktuurist. Küpsed mangod on tavaliselt raskemad ja tihedamad. Valige viljad, mis tunduvad suhteliselt rasked oma suuruse kohta.
Kui poest valmis mangot leida ei õnnestu

Kui poest valmis mangot leida ei õnnestu, võib osta ka toore vilja. Toorest mangot tuleks hoida toatemperatuuril. Mango valmib paari päeva jooksul. Mango võib asetada ka paberkotti, mis aitab eemaldada niiskust ning kiirendab vilja valmimist.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Armastuse karma horoskoop


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Tassid (6 tk)


Tassid: Judith - Gustav Klimt (2 tk)


Kaelakee: roosa kvarts


Taro kaardid (tugevast materjalist, veekindlad, koos raamatuga)


Öökulli kujuke: roheline aventuriin


Puldiga juhitav robot


Skulptuur: majakas


Vaas (25 cm) - Iittala


Kaelakee: ema ja poegNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused