Sünnikuupäevast tulenevad elu väljakutsed ja sünnipäevakink

Väljakutsenumbrid viitavad võimalikele raskustele või raskusi tekitavatele omadustele, millest tuleks jagu saada. Nende mõju on eriti tugev sama numbriga eluteel, elutsüklis või elu pöördepunktis olles. Ka sama numbriga isiklik aasta toob väljakutse mõju rohkem välja. Eriti raske on mõju juhul, kui sama number on ka karmanumber. Eneseanalüüsist ja enesekasvatusest võib palju abi olla. Kui väljakutse number langeb kokku iseloomu, hinge, mulje, eesnime või hoiakute numbriga, on see samuti mõtlemise koht, mida peaks iseendas ja oma ellusuhtumises muutma.
VÄLJAKUTSED

I väljakutse mõjutab elu esimesel poolel. Number saadakse üheks numbriks taandatud sünnikuupäeva lahutamisel sünnikuu numbrist või vastupidi.

Näiteks sünnidaatum: 05.06.1999, I väljakutse on 6-5=1

II väljakutse mõjutab elu teisel poolel, number saadakse üheks numbriks taandatud sünnikuupäeva lahutamisel üheks numbriks taandatud sünniaastast või vastupidi.

Näiteks 1999=1+9+9+9=28=1; 5-1=4
III väljakutse mõjutab kogu elu vältel. See on peamine väljakutse ja seetõttu kõige olulisem. Saadakse I väljakutse numbrist II väljakutse numbri lahutamisel või vastupidi.

Näiteks: 4-1=3

IV väljakutse on lisaväljakutse, mis mõjutab samuti kogu elu jooksul. Sageli langeb kokku I, II või III väljakutse numbriga ega tekita uut halba mõju juurde. Saadakse, kui üheks numbriks taandatud sünniaasta numbrist lahutatakse üheks numbriks taandatud sünnikuu või vastupidi.

Näiteks: 1999=1+9+9+9=28=1; 6-1=5
Antud juhul on inimesel elus 4 erinevat väljakutset. Väljakutseid võib olla ka 2 või 3, aga need on alati olemas. Kui väljakutse numbriks tuleb 0, on inimene vastakuti kõikvõimalike ootamatuste ja õppetundidega. Samas võib see viidata ka väljakutsete puudumisele, elu on suhteliselt kerge. Kumb variant domineerib, seda näitab juba elutee ja isiksuse täpsem analüüs.

VÄLJAKUTSETE TÄHENDUSED:

0

Kõikvõimalikud ohud, raskused, haigused, traumad ohustavad ja väljakutsed muutuvad pidevalt. Teine variant on, et elu on suhteliselt kerge väljakutsete puudumise tõttu.
1

Tugev soov end teistele peale suruda või siis puudub inimesel üldse tahtejõud ja ta on teistest liiga sõltuv. Vastumeelsus võib olla juhirolli enda peale võtmise või initsiatiivi näitamise vastu. 1 on seotud peamiselt ego probleemidega, see on tasakaalust väljas. Inimene on kas liiga isekas või liiga isetu. Iseseisvumine on mõlemal juhul probleemiks. Kumbki variant pole inimese enda jaoks hea. Elunditest on ohustatud süda, pea, meeleelundid (silmad, kõrvad, nina), nahk on tundlik.

2

Viitab suurele tundlikkusele, tuleks õppida teistega koos elamist ja töötamist, sotsiaalseid oskusi. Väljakutse võib mõjutada varjatud kujul, inimene ei pruugi mõista, et tegemist on tema väljakutsega. Inimene ei oska näha teiste vajadusi või seab need enda omadest ettepoole. Kahtlused ja kõhklused tekitavad tagasilööke, kui liiga palju kuulatakse teiste arvamusi. Inimene on kas liiga tundlik või liiga tundetu. Väljakutseks võib olla antud juhul ka sensitiivsus. Elunditest on ohustatud neerud, närvid, magu.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Aastahoroskoop naisele


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kaelakee


Skulptuur


Seenekujulised kristallid: rodoniit (7 tk)


LED küünlad (2 tk)


Tassid (4 tk) (400 ml)


Kaelakee: lasuriit (kett 65 cm)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: hall ahhaat


Batman ja BatmobileLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused