Millised on tähemärkide tavapärased emotsioonid?

Tähemärk peegeldab mitte ainult inimese iseloomuomadusi, vaid ka tema tavapäraseid emotsionaalseid reaktsioone erinevates olukordades. See tõstab esile küsimuse: millised on tähemärkide tavapärased emotsioonid ning kuidas need mõjutavad inimeste käitumist ja suhtlemist?

JÄÄR

Jäär on üllatavalt naiivne ja mõtlematu oma emotsioonide väljanäitamisel, mis teeb ta kergesti haavatavaks. Ta viha süttib kiiresti ja ta jahtub maha sama kiiresti, aga selle lühikese ajahetke jooksul jõuab ta palju halba teha nii endale kui teistele. Tema emotsioonid on enesekesksed ja mingist empaatiavõimest pole mõtet isegi rääkida mitte. Samas on ta võimeline väga edukalt võitlema nii rõhutute kui ka iseenda õiguste eest ja saavutab kindlasti ka tulemusi, olgu see heas või halvas mõttes.
SÕNN

Sõnni peamised emotsioonid tulenevad tema omanikutundest ja armukadedusest. Sõnn ei lase asjadest kergekäeliselt lahti, tema emotsioonid avalduvad just sellises olukorras intensiivselt, kui mängu tulevad ainelised varad või Sõnnile kallid inimesed. Tüüpiline Sõnn on stoiliselt rahulik ja soe inimene, tema tunded purskuvad kuhjumisel, kui tema omanikutunded või eneseuhkus on tõeliselt riivatud. Ta süttib aeglaselt, aga tema viha on hirmus. Solvunud või vihasel Sõnnil on väga raske andestada, kui keegi tema kannatlikkuse tõeliselt on proovile pannud.
KAKSIKUD

Tüüpilisel Kaksikul emotsioonid üldse puuduvad, vähemalt näiliselt on see nii. Empaatiavõime ja tundlikkus on tal puudulikud, ta lahkab nii enda kui teiste tundeid mõistusega. Mõistus lülitab Kaksiku tegelikud tunded välja. Oma tunnete peitmiseks ta räägib pidevalt või tembutab ja manipuleerib. Selline tunnete välistamine võib viia Kaksiku emotsionaalsele läbipõlemisele. Mida ta tegelikult tunneb, seda on väga raske avastada.
VÄHK

Tundlik Vähk on häälestatud nii enda kui ka oma lähedaste ja üldse teiste inimeste tunnetele. Vähk hindab kõike ja ka oma tundeid eelnevate kogemuste valguses, mistõttu tekib tunnete osas palju segadust ja arusaamatusi, mis omakorda muudab ta tujukaks. Eriti emotsionaalseks ja kiuslikuks muutub Vähk siis, kui kardab kedagi või midagi tema jaoks väga olulist kaotada. Vähi tunded on kergesti haavatavad ja teiste jaoks raskestimõistetavad. Tema emotsioonid on alati tunnetest mõjutatud.
LÕVI

Lõvi peamine emotsioon on uhkus. Väliselt on ta säravalt rõõmus ja täis entusiasmi ning eneseusaldust, seesmiselt ei pruugi see nii olla. Lõvi suuremeelsust ja naiivselt usaldavat loomust kasutatakse sageli ära ja kui ta ise sellest aru saab, siis solvub ta hingepõhjani või vihastab tõeliselt. Kui teda õiged inimesed ümbritsevad, on tal positiivsed emotsioonid ja ta on siis väga loominguline. Lõvi tavapärased emotsioonid on alati uhkusest ja üleolekuvajadusest mõjutatud.
NEITSI

Neitsi emotsioonid vaid segavad, ta püüab need kõrvale tõrjuda. Neitsi püüab mitte näidata oma sisemist ebakindlust. Kaasasündinud nõudlik iseloom sunnib tundeid olematuks mõtlema ja emotsioone tagaplaanile tõrjuma. Neitsi kardab kõige rohkem ebaõnnestuda ja ebakompetentne olla. Emotsioonid ajavad ta lihtsalt segadusse, ta varjab neid kriitilise ja jaheda käitumisega. Emotsioonide meelevallas olles ta kritiseerib palju ja norib pisiasjade kallal.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Elutee üldskeem


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Seenekujulised kristallid: roosa kvarts (7 tk)


Kaelakee: obsidiaan


Disainkauss


Taldrikud (21 cm) (2 tk)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Barbie nukk (GTJ81)


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Nukk Wiebke


Meeste puidust käekellLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused