4 tähtkuju, kes tõmbavad alati ligi õnne

Igaüks tunneb meist kedagi, kes teab kedagi, kellel tundub elus olema tavalisest rohkem õnne. Need inimesed tulevad võidukalt läbi kõikidest katsumustest, olles sealjuures optimistlikud ja naeratavad. Optimistlik ellusuhtumine ja naeratus näol ka kõige keerulisemates situatsioonides, meelitab ligi õnne. Ja kus juba õnne on, tuleb seda ka juurde.

Mõned tähtkujud on õnnele rohkem avatud kui teised. See on tingitud nende iseloomust ja ellusuhtumisest. 4 tähtkuju esindajad on õnnele aga eriti vastuvõtlikud.
Jäär

Jäär on julge ja dünaamiline. Teda valitseb Marss, mis on tegevusplaneet. Ta on kartmatu ja entusiastlik. Jäär ei karda kunagi väljakutseid ja rasku4 õnne tähtkuju -si. Kui need esile kerkivad, asub ta neid koheselt sihikindlalt lahendama. Ta oskab alateadvuse mõjul rakendada oma energiat just nende asjadega tegelemisele, mis loovad talle võimalusi ning suurendavad õnne.

Jäär on tulemärk ja seda tulist energiat seostatakse tihti suure õnnega. See on nagu kosmiline säde, mis suunab neid edu poole. Tema enesekindlus ja iseseisvus julgustab teda võtma riske. Ehkki ta kogeb oma eluteel ka palju kaotusi, kaaluvad võidud ja õnn tema elus kaotused üle.
Lõvi

Lõvi on oma olemuselt sündinud juht. Teda juhib Päike, mis on meie valguse ja energia allikaks. Lõvi on sisemiselt särav ja tõmbab endale ligi märkimisväärse hulga õnne. Ta on magnetilise isiksusega, mis aitab tal ennast ümbritseda ka mitmete mõjukate inimestega, kellega ühiselt peamiselt eesmärkide poole liikuda.

Lõvi on tuntud oma enesekindluse ja optimismi poolest. Ükski olukord pole tema jaoks liialt keeruline, mida ta ületada ei suudaks. Need on ka omadused, mis mõjutavad õnne hulka tema elus. Õnnega on juba kord nii, et kus seda on, tuleb seda juurde.

Ta loob enda ümber alati positiivse õhkkonna, mis võimaldab teiste inimestega häid suhteid hoida ja oma ettevõtmisi edukalt ellu viia.
Ambur

Amburis sündinud inimene on rändur ja filosoof. Ta on mõjutatud planeet Jupiteri poolt, mis on arengu ja külluse planeet. Ta on otsib alati oma ellu seiklusi ja teadmisi ning on valmis sellekohastest võimalustest alati kinni haarama. Jupiteri mõju toob tema ellu võimalusi ja õitsengut.

Amburi tähtkujus on oma loomult riskeerija. Ta võtab avasüli vastu kõik uued võimalused, mida elu neile pakub. Tema seiklushimuline vaim viib ta sageli põnevate seikluste keskele ning tagab talle elus üsna suure õnne. Ta on optimistlik ja kohanemisvõimeline, muutes ta avatuks uutele kogemustele.
Kalad

Kalad on unistav veemärk. Ta on mõjutatud Neptuuni poolt, mis esindab unistusi ja intuitsiooni. Kaladel on sügav side oma sisemise ja vaimse maailmaga. See side juhatab teda  eluteel sageli ootamatute kohtumiste ja õnnelike sündmusteni.

Kalad on tundlikud ja intuitiivsed, mis võimaldab tal kasutada võimalusi, mida teised inimesed sageli kasutamata jätavad. Tema kunstilisus ja loomingulisus viib ta kokkupuutesse erinevate õnne suurendavate ettevõtmistega, olgu selleks siis kunstilised püüdlused, inspireerivad kogemused või tähendusrikkad tutvused.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Kaelakee: päikesekivi


Kausid (6 tk) (17,5 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Serviis 4-le inimesele


Kaelakee: aafrika türkiis (65 cm)


Kaelakee: roos, rist ja süda


Skulptuur: purjekas


Puldiga juhitav tuletõrjeauto - Merdedes-Benz


Kristall: bretšastunud jaspis hematiidigaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused