Mida kinkida naisele, kellel on juba kõik olemas?

Kinkide leidmine naisele, kellel on juba kõik olemas, võib olla väljakutse, kuid ärge heitke meelt! On mitmeid erilisi ja tähendusrikkaid kingiideid, mis võivad teda siiski üllatada ja rõõmustada.

1. Elamuskingitus

Elamuskingitus on suurepärane valik naisele, kes hindab elamusi rohkem kui materiaalseid esemeid. Pakkuge talle midagi unikaalset ja meeldejäävat, näiteks spa-pakett lõõgastavate massaažidega, õhtusöök gourmet-restoranis või loominguline kunstiõhtu maalimise või käsitöö tegemise koolitusega. Elamuskingitus pakub talle unustamatuid hetki ja võimaluse luua uusi mälestusi.
2. Personaalne kingitus

Personaalsed kingitused on alati erilised, sest need näitavad, et olete pühendunud ja pööranud tähelepanu tema individuaalsetele eelistustele. Kingi talle midagi, mis on temaga seotud või mis väljendab tema isikupära, näiteks käsitsi valmistatud ehted tema nimega, personaalse sõnumiga trükitud fotoalbum või temaga ühiselt tehtud mälestuste raamat.

3. Kunst ja kultuur

Kui ta on kunsti- ja kultuuriarmastaja, võite talle kinkida midagi kunstilist ja inspireerivat. See võib olla tuntud kunstniku maal, kunstiraamat tema lemmikteemal, pilet tema lemmikkunstniku näitusele või teatrietendusele või isegi kunstikoolitus, kus saab ise midagi loovat luua.
4. Hoolitsus ja heaolu

Pakkuge talle kingitusena midagi, mis hoolitseb tema heaolu eest, näiteks spaa-pakett, joogatunnid, fitnessi- või tantsukursused, raamatuid enesearenguks või mõni tervisetoodete komplekt, mis toetab tema tervislikke harjumusi.

5. Eksklusiivsed maitsed

Naisele, kes naudib gurmeetoite ja jooke, võite kinkida eksklusiivseid kulinaarseid elamusi. See võib hõlmata gurmeekorvi hõrgutistega, eksklusiivset veini, kokanduskursust koos tippkokaga või šokolaadimaailma reisi.
6. Heategevuslik kingitus

Kui ta on heategevuse toetaja või hoolib teatud valdkondadest, võite tema nimel teha annetuse tema lemmik heategevusorganisatsioonile. See annab talle võimaluse mõjutada midagi head ja aitab tal teiste abistamise kaudu oma rõõmu jagada.

7. Kvaliteetaeg koos temaga

Lõpuks, nagu ka meestele, võib parim kingitus olla lihtsalt kvaliteetaeg koos temaga. Korraldage romantiline piknik, veetke päev looduses matkates, nautige koos maitsvat koduvalmistatud õhtusööki või broneerige puhkus romantilises kohas. Tähtis on, et veedaksite aega üksteisega, et tugevdada oma suhet ja luua mälestusi, mida jagate veel paljude aastate jooksul.

Kingituste valik naisele, kellel on juba kõik olemas, võib olla küll väljakutse, kuid meeldejääv kingitus ei pea olema tingimata midagi materiaalset. Mõelge tema huvidele, kirgedele ja soovidele ning leidke midagi, mis teeb talle tõeliselt rõõmu ja näitab teie hoolivust ja tähelepanelikkust. Kõige tähtsam on kingituse siiras eesmärk ja emotsionaalne väärtus.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Lapse horoskoop


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Näorull: tiigrisilm


Vihmavari: võõrasemad


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Kaelakee: karikakar


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Seinapilt lõuendil või kapal: Iru SEJ


Käevõru: päikesekivi


Söögiriistade komplekt (30 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused