Tähemärgid, kellel on kaasasündinud võime poliitikas läbilöömiseks

Poliitika on valdkond, mis nõuab juhtimisoskust, head suhtlemisoskust ja kirge avaliku teenistuse vastu. Kõigi tähtkujude esindajad suudavad vähemal või rohkemal määral poliitikas läbi lüüa, on siiski mõned tähtkujud, kes oleksid poliitikas väga edukad. 5 tähtkuju, kellel on poliitikas läbilöömiseks kõige paremad eeldused ja võimalused.
LÕVI – karismaatiline juht

Lõvi on tuntud oma karismaatilisuse poolest. Lisaks on tema käsutuses oskus inimesi enda poole tõmmata. Ta oleks poliitikas väga edukas. Ta oskab nii oma tegevusi juhtida ja suunata, kui ka teisi inimesi selleks inspireerida. Ta on oma tegevuste juures väga enesekindel, kirglik ja entusiastlik, mis aitab tal poliitikamaailmas kiiresti edasi liikuda ja liidripositsioonini jõuda. Ta on suurepärane suhtleja, mis võimaldab tal leida toetust oma plaanidele ja ideedele.
KAALUD – diplomaatiline rahusobitaja

Kaalude käsutuses on loomulik diplomaatilisus. Ta suudab luua harmooniat erinevate maailmavaadete vahel. Ta on õiglane, taktitundeline ja rahumeelne. Ta tunnebki ennast poliitikavaldkonnas kõige paremini rollis, kus ta saaks erinevaid osapooli üksteisele lähendada ja lepitada. Kaalud on poliitikas kõrgelt hinnatud kõikvõimalike läbirääkimiste pidamisel. Kaalude õiglustunnetus ja tasakaal ihalus võimaldab neil poliitikas päris hästi läbi lüüa. Üldiselt eelistavad Kaalud poliitikas siiski jääda rohkem tahaplaanile, mitte trügides kõrgetele ametipositsioonidele. Nad lepivad vähemoluliste positsioonidega, mis samas on väga mõjukad positsioonid.
KAKSIKUD – veenev suhtleja

Kaksikud paistaksid poliitikas silma oma erakordse suhtlemiseoskusega ja võimega ka kõige keerulisemad ideed ja lahendused teiste inimesteni viia. Kaksikute käsutuses on oskus ja julgus avalikult esineda. Ta oskab kasutada sõnu ja on veenev oma mõtete tutvustaja. Kaksikud kohanevad kiiresti kõikvõimalikes poliitilistes olukordades, mistõttu suudab ta leida enda jaoks kiiresti tee, kuidas poliitikamaastikul edasi liikuda. Ta on kiire otsustaja, mis aitab kaasa lahenduste leidmisele ka kõige keerulisemates olukordades. Ta ei kaota pead. Ta ei hoia kunagi kümne küünega kinni oma ideedest ja plaanidest. Kui ikka keegi pakub välja paremad lahendused, läheb Kaksikutest poliitik nendega kaasa.
Skorpion – sihikindel jurist

Skorpion on sihikindel ja kirglik kõige juures, millega ta seotud on. Need omadused tulevad talle kasuks ka siis, kui ta valib endale poliitikukarjääri. Ta on poliitikas väga tugev jõud, kellega keegi ei saa arvestamata jätta. Ta on vankumatult pühendunud oma tõekspidamistele ning omab tugevat õiglustunnetust. Ta on väga veenmisvõimeline, mistõttu suudab ta ennast ümbritseda inimestega, kellega sarnaste eesmärkide poole liikuda. Skorpioni käsutuses on üks eriline oskus, mida paljud poliitikud ja ametnikud kardavad – ta suudab läbi närida ka kõige keerulisematest skeemidest ning paljastada pettusi ja valet. Skorpionile meeldib poliitikas olla raskekaallane, mitte varjatud tegelane. Kui ta endale selle tee elus valib, soovib ta jõuda võimalikult kiiresti tippu.
Kaljukits – distsiplineeritud strateeg

Kaljukits on oma tegevuse juures distsiplineeritud ja strateegilise mõtteviisiga. Tema käsutuses on suurepärased organiseerimisoskused, oskus teha pikaajalisi plaane ja võime tähelepanu pöörata pisidetailidele. Kaljukits on poliitikamaailmas väga ambitsioonikas. Ta teeb suuri jõupingutusi selle nimel, et jõuda välja seatud eesmärkideni. Kaljukitsele ei pruugi poliitikas olla peamiseks eesmärgiks tippu jõudmine. Igal Kaljukitsel on eesmärk erinev. Mõni neist soovib oma tõekspidamisi levitada, teine probleemidele lahendused leida, kolmas soovib oma majanduslikku seisu parandada. Kaljukitse pühendumine ja kohusetunne on poliitikamaailmas need, mis ajendavad nii neid kui ka neid ümbritsevaid inimesi positiivseid muutusi ellu viima.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Numeroloogia kalender


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: akvamariin


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Vaas


Seinapilt lõuendil või kapal: hooned talvisel maastikul


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Noad (5 tk) - Victorinox


Kaelakee: ema ja tütar


Elevandi kujuke: labradoriitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused