Tööalases elus saavad 2024. aastal eriliselt särada need 6 tähtkuju

2024. aastal on mõnel tähtkujul võimalik tööalases elus teistest rohkem edu saavutada ja tunnustuseni jõuda. Teistele tähtkujudele toob see aasta aga kaasa rohkem väljakutseid ja takistusi, mistõttu on edu saavutamine raskem.

Edu ei tule aga kätte niisama. Selle nimel tuleb ka neil 6 tähtkujul ennast pingutada. Samas on energiad neile toetava iseloomuga, mistõttu pääsevad nad suurematest takistustest.

JÄÄR

Jäära tuline energia aitab neid 2024. aastal tööalases elus märkimisväärset edu saavutada. Ta on tavalisest palju julgem ja ettevõtlikum, millele lisandub 2024. aastal ka teatud teedrajav lähenemine. Ta rühib julgelt teistest ette, võttes kartmatult vastu kõikvõimalikud väljakutsed, mis aitavad tal saavutada märkimisväärse tunnustuse, edu ja ka sissetuleku suurenemise.

Enesekindel Jäär siseneb 2024. aastal julgelt kaardistamata aladele, muutes enda jaoks kõik takistused võimalusteks. Tema loomulikud juhiomadused muudab Jäära kollektiivis populaarseks ja tunnustatuks. Tema jõupingutused ei jää märkamata ka ülemustel.
KAKSIKUD

Kaksikud on sodiaagimärkide ehk mitmekülgsemaid suhtlejaid. Ka 2024. aastal näitab ta välja erakordset suhtlemisoskust nii kolleegidega, ülemustega kui ka klientidega. Ta on väga kohanemisvõimeline ja läheb uuendustega kergesti kaasa. Seeläbi on tal eelis kolleegidega või konkurentidega võrreldes.

Kaksikute mõttemaailm töötab sellel aastal väga kiiresti. Seeläbi suudab ta võimalikud probleemid ja takistused kiiresti enda jaoks võimalusteks muuta.

Kaksikud lähevad kergesti kaasa uute tehnoloogiatega ja strateegiatega. Kolleegid pööravad sellel aastal pilgu just Kaksikute poole, et saada suuniseid edaspidiseks tegutsemiseks.
LÕVI

Lõvi on oma loomult sündinud juht. 2024. aastal on tal võimalik olla tähelepanu keskpunktis, mis peaks talle igati meeltmööda olema. Tema karisma ja kuninglik olek loovad talle eeliseid tööalases elus ja ka äriasjades. Lõvi on sellel aastal tavalisest veelgi enesekindlam ja vankumatu eneseusuga, mis ei jää märkamata ka mitmetele mõjukatele inimestele. Seetõttu võib Lõvi oodata 2024. aastal mitmeid unikaalseid võimalusi tööalases elus ja äriasjades.

Lõvi entusiasm on nakkav ka teda ümbritsevatele inimestele. Seetõttu peaks meeskonnatöö kulgema suurepäraselt, mille käigus saab kogu kollektiiv püüelda paremate tulemuste poole.
KAALUD

Kaaludele on 2024. aasta tööelus tasakaalu leidmise aasta. Ta oskab oma tööasju korraldada nii, et kellegagi raksu ei lähe. Kolleegidega suhtlemine sujub tal samuti suurepäraselt, mistõttu aitab see kaasa meeskonnatööle ja ühiste eesmärkide poole liikumisele.

Kaalud panevad sellel aastal enam rõhku ka kõikvõimalike konfliktide lahendamisele, mis otseselt neid ei puuduta. Ta on rahusobitaja teiste kolleegide või ülemuste vahel tekkinud probleemide lahendamisel. Seeläbi saavad Kaalud tunnustuse osaks.

Kaalud suudavad sellel aastal tööalases elus saavutada märkimisväärseid tulemusi, mis peaks ka tema rahakotile positiivset mõju avaldama.
AMBUR

Ambur on oma olemuselt seiklushimuline. 2024. aastal lööb tema seiklushimu aga eriliselt lõkkele. Seetõttu tõttab Ambur tutvuma täiesti uue valdkondadega nii isiklikus kui ka tööalases elus. Ta on uudishimulik ja teadmistejanuline, mistõttu haarab ta julgelt kinni võimalustest, mis aitavad tal oma teadmisi ja oskusi täiendada.

Ambur on sellel aastal julge ja otsustusvõimeline. Ta haarab kinni uutest võimalustest. Ta nihutab piire, et seeläbi jõuda välja seatud eesmärkideni.

Ambur jõuab 2024. aastal nii tööalases elus kui ka äriasjades uutesse kõrgustesse. Ka kolleegid saavad Amburi ettevõtmistest osa, sest tema julgus ja ettevõtlikkus inspireerib ka kolleege. Ambur võib olla üsna kindel selles, et kui tal jätkub tahtejõudu plaanide teostamisel, paraneb oluliselt ka tema sissetulek.
VEEVALAJA

2024. aastal on Veevalajatel võimalik oma erilise mõtlemisega võimalik häid tulemusi saavutada. Ta on valmis astuma samme, mis kolleegidele ja ülemustele võivad tunduda väga eriskummalistena, võib-olla isegi ohtlikena. Aga tulemused saavad olema neil sammudel väga positiivsed, tuues edu nii Veevalajale endale kui ka kolleegidele.

Veevalaja suudab näha asju kaugemale, kui teised. Ta paneb enda jaoks paika pikemaajalised plaanid ja sihid, mille poole aktiivselt ka liikuma hakkab.

Ta võib olla üsna kindel selles, et tagab endale ka sissetuleku tõusu 2024. aastal.

Arvatavasti liigub ta sellel aastal ka juhipositsioonile lähemale, kui ta juba seal ei ole.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eelmise elu analüüs


Elutee üldskeem


Isikuhoroskoobid


Kaelakee: kuukivi


Kaelakee


Käevõru: ema ja tütar


Taro kaardid: Beyond Lemuria Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: malahhiit (kett 50 cm)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Viiralti tamm


Vaas


Käevõru: oonüksNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused