Tähemärkide müstiline ja salapärane pool (Ambur ja Kaljukits)

Antiikajalugu on täis müüte ja lugusid, mis on seotud tähtkujudega. Kreeklaste ja roomlaste jaoks olid tähtkuju seotud jumalate ja kangelaste lugudega, mis ilmestasid nende maailmavaadet. Tähtkujud on endiselt inimeste jaoks põnev ja mõistatuslik teema. Nende müstiline olemus hoiab elus huvi ja soovi avastada rohkem universumi saladusi.
AMBUR

Ambur esindab kentaur Chironi tähtkuju. Chiron oli imeravija ja Kreeka kangelaste õpetaja. Teda haavas kogemata Heraklese nool, mis oli mürgisesse Hüdra verre kastetud. Ta ei surnud, sest oli pooleldi surematu, aga ei saanud ka terveks. Pärast pikka piinlemist vahetas ta koha Prometheusega, kes jumalatelt tule varastas. Ta päästis Prometheuse piinadest ja läks vabatahtlikult surma. Jumalad panid ta taevasse tähtkujuks tänuks ohverduse eest. Teine müüt räägib Heraklesest, kes peletas eemale Stymphalose mõõgataoliste nokkade ja raudsulgedega linnud. Ta püüdis neid nuiaga surmata ja nooltega tappa, aga rauda sadas ohtlikult palju maapinnale. Herakles lõi kokku kaht plekktaldrikut, mis tegid väljakannatamatut heli. Linnud ehmusid ja lendasid jäädavalt ära.
Amburil võivad tohutud pinged ja piirangud eluisu võtta. Ta peaks endale selgeks tegema, mida ta tegelikult tahab. Küsides endalt selle lihtsa küsimuse, leiab ta ka lihtsa vastuse. Leiab õigluse ja tee kõrgema tõe juurde ning lahendab oma probleemid. Kentauri kuvand tuleneb Amburi taltsutamatust ja tsiviliseeritud poolest, mis on vaja ühendada.

Tuntud Amburid: Jane Austen (18. detsember), Mark Twain (30. november), Gianni Versace (2. detsember), Jean Sibelius (8. detsember), John Malkovich (9. detsember), Frank Sinatra (12. detsember), Nostradamus (14. detsember), keiser Nero (15. detsember), Ludwig van Beethoven (16. detsember), Steven Spielberg (18. detsember), Jossif Stalin (18. detsember), Brad Pitt (18. detsember), Edith Piaf (19. detsember) jt.
KALJUKITS

Kreeka müütides tappis Kronos, kes oli üks Uranose lastest, oma vägivaldse isa ja algatas kuldajastu.Teine müüt räägib Heraklesest, kes püüdis kinni Geryoneuse punase lehmakarja. Ta tappis kahe peaga valvekoera ja hiiglasest karjuse, aga kui ta veripunast karja enda ees ajas, jälitas teda Geryoneus ja purskas tuld kolmest peast. Herakles laskis lendu leegitseva noole, mis tappis koletise kolm keha ning seejärel viis eksiteel olnud karja läbi Euroopa ja Alpide. Sel teekonnal heastas ta palju varasemaid pahategusid.
Kaljukitsel on püsivust ja tahet ette võtta raskeid ja pikaajalisi ülesandeid. Hea plaan viib teda tõhusa tegutsemiseni, ta saab hakkama ülesannetega ja teiste nõudmistega. Kaljukits usaldab vaid käegakatsutavaid ja silmaganähtavaid tulemusi, annab vaid selle järgi hinnanguid, alati julgustab ka teisi tulemusi saavutama. Kaljukits on isa arheotüüp. Sageli ei ole selle märgi all sündinutel aga mingit sidet oma isaga.

Tuntud Kaljukitsed: Marlene Dietrich (27. detsember), Isaac Newton (4. jaanuar), Rowan Atkinson (6. jaanuar), Elvis Presley (8. jaanuar), David Bowie (8. jaanuar), Grigori Rasputin (10. jaanuar), Aristoteles Onassis (15. jaanuar), Al Capone (17. jaanuar), Edgar Allan Poe (19. jaanuar), Federico Fellini (20. jaanuar) jt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs + saatuse analüüs


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Öökulli kujuke: labradoriit


Taro kaardid: The Spirit Animal Oracle (koos raamatuga)


Öökulli kujuke: sodaliit


Seinapilt lõuendil või kapal: Jägala juga


Taro kaardid: Goddesses and Sirens Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumine


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Kokkupandav lennuk - Concorde


Skulptuur: jõehobuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused