Ülemuse horoskoop (Kaksikud)

Kaksikute tähtkujus sündinud ülemus on inimene, kelles on peidus mitu isiksust. Ta muudab oma käitumist üsna tihti, mistõttu on teda paljudel alluvatel raske mõista. Ta võib alluvates, koostööpartnerites ja klientides tekitada palju segadustundeid. Parim viis temaga toimetulekuks on lihtsalt tema omadustega leppida.

Ta muudab kergekäeliselt oma otsuseid ja suhtumist. Tema poolt hommikul langetatud otsus ei pruugi kehtida pärastlõunal, kuid samas kehtib jälle järgmisel hommikul. Ta on paljuski mõjutatud kõigest sellest, mis tema ümber on toimumas. See on ajend otsustamiseks ja meelemuutusteks.
Kaksikutest ülemuse isiksus on samas väga põnev ja huvipakkuv, mistõttu ei ole kolleegidel temaga eriti keeruline läbi saada. Peab lihtsalt harjuma tema meelemuutustega.

Kaksikutest ülemusel on väga palju huvitavaid ideid. Samas on ta rahutu ja pole täpselt aru saada, millised ideed tema tähelepanu köidavad ja millised mitte.

Ta on väga kiire esilekerkivate probleemide lahendamisel. Ta suudab kiiresti kohaneda ja otsuseid langetada, mis probleemide lahendamisele kaasa aitavad. Kaksikute tähtkujus sündinud ülemus on väga spontaanne ja suurepäraste suhtlemisoskustega. Ka huumorimeel on omal kohal.

Tema heakskiitu on alluvatel päris raske saavutada, peamiselt seetõttu, et kolleegidel on raske mõista, mis talle täpselt meeldib ja mis mitte.
Kaksikute tähtkujus sündinud ülemus on usaldusväärne. Ta ei vea alt neid, keda ta usaldab ja kes on talle lojaalsed. Lojaalsust hindab ta väga kõrgelt. Talle meeldivad alluvad, kes on kohusetundlikud ja pühendunud. Talle ei meeldi alluvad, kes on pealiskaudsed ja teevad ainult seda, mida kästakse. Talle on oluline see, et alluvad tuleksid tema ette erinevate ideedega, ehkki üldjuhul võib ta need tagasi lükata.

Kaksikutest ülemusele on väga oluline see, et organisatsiooni rahaasjad oleksid laitmatus korras. Seetõttu hindab ta väga neid alluvaid, kes oskavad rahaasju korraldada ja on rahaliste riskide võtmisel ettevaatlikud.

Tihtilugu kasutab ta oma ideede teostamisel meetodeid, mis on väga omapärased ja erilised. Alluvatele võivad tihtilugu paraja peavalu tekitada.
Kaksikutest ülemus muudab tihtilugu töökeskkonda. Hangib uut mööblit ja muudab disaini. Ka meeldib Kaksikutest ülemusele muuta ettevõtte sümboolikat või kauba pakendeid. Ta ei tee seda mitte seetõttu, et arvaks sellel olevat mingi müüki suurendavat efekti, vaid ta teeb seda lihtsalt seepärast, et nii talle meeldib.

Ka muudab Kaksikutest ülemus tihtilugu töömeetodeid. See on üks suurimaid põhjuseid, mis vähe nõrgemad töötajad temaga töökohal kaua vastu ei pea. Pidevad muutused töökorralduses panevad alluvate kohanemisvõime ja närvid tihtilugu proovile.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Partnerlushoroskoop


Kaelakee: neitsi


Kaelakee: ema ja tütar


Tass, taldrik ja lusikas


Kõrvarõngad: vähk


Elevandi kujuke: draakoni verekivi


Kaelakee: tiigrisilm


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Kaelakee: päikesekivi


Kõrvarõngad: rebasedNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused