Nendest tähtkujudest naised jõuavad suhteni kõige hiljem või ei jõua sinna kunagi

Armastuse ja suhete valdkonnas on mõned tähtkujud, kes sooviksid oma elu elada omas rütmis. See tähendab, et nad võivad suhte loomist kõige enam edasi lükata või sellest üldse loobuda.

Kuna sünnikaarti mõjutavad veel paljud teised astroloogilised aspektid, ei kehti see sugugi kõigi nende tähemärkide esindajate kohta, kuid statistiliselt jätavad need 4 tähtkuju suhte loomise hilisemasse eluetappi või loobuvad sellest üldse.
JÄÄR

Jäära päikesemärgi esindaja on julge ja iseseisev. Oma tulisest vaimust juhindudes vajab ta ruumi ja võimalusi eneseleidmiseks. Ta on seiklushimuline ning tunneb rahulolu sellest, kui saab isiklikke kirgi uurida ja nende keerulises maailmas ringi liikuda. Enda sidumine teise inimesega piirab oluliselt tema vabadust. Seetõttu on Jäärade seas palju neid naisi, kes leiavad endale partneri üsna hilises eas või ei jäävadki üksikuks.

SÕNN

Sõnn on inimene, kes naudib elurõõme ning tema elu on sihitud stabiilsusele. Loomupäraselt ei soovi ta oma ellu suuri muutusi, sest hindab seda mugavust ja turvalisust, mille ta on endale loonud. Partneriga kooselu nõuab aga muutusi ning kohanemist täiesti uute situatsioonidega. Sellega on tal raske leppida, mistõttu võib ta suhte loomist kogu aeg edasi lükata. Ei saa väita, et tema elus oleks vähe võimalusi suhte loomiseks, kuid paljude Sõnni tähtkujus sündinud naiste jaoks on suhte loomine teisejärguline.
KAKSIKUD

Kaksikuid valitseb suhtlusplaneet Merkuur. Kaksikud on oma olemuselt uurijad. Ta on äärmiselt uudishimulik ning ta vajab oma ellu vaimseid stiimuleid, et osa saada erinevatest eluvaldkondadest ja seiklustest. Selle tulemusena võivad suhted tema puhul kergesti tahaplaanile jääda.

SKORPION

Skorpion on salapärane inimene, kes juhindub Pluuto intensiivsest energiast. Tema emotsionaalne sügavus ja soov sügavate seoste järele võib panna teda eelistama eneseleidmist suhtele. Skorpion leiab oma elus sageli lohutust emotsioonide keerulisest rägastikust. Ta soovib seda keerukat sasipundart ise lahti arutada, selle asemel, et seda partneriga jagada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (perekond)


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Ripats: opaliit


Serviis (36-osaline) - Villeroy & Boch


Padi 40 x 40 cm - Vincent van Gogh


Merkaba täht: roosa kvarts


Ripats: veevalaja


Söögiriistade komplekt (20 tk)


Kõrvarõngad: lill


Tööriistakomplekt: 42-osaline


LED küünlad (3 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused