Mida räägib teie kohta allkiri?

Allkiri on väga kõnekas kirja element ja räägib palju inimese enesehinnangu kohta. Kui allkirja omanik peab end eriliseks või tähtsaks, siis annavad sellest märku suured ja eriliselt rõhutatud algustähed, allakriipsutused, lõpu- ja alguse pikendused. Suur allkiri viitab sellele, et allkirja omanik on valmis oma tõekspidamisi kaitsma ja peab endast lugu. Korrektne selgestiloetav allkiri viitab asjalikule ellusuhtumisele, aususele ning otsekohesusele. Selline inimene ei varja oma tõelist olemust. Ta tahab, et elu sujuks tõrgeteta ja korrapäraselt. Tugev joon allkirja all toonitab inimese tähtsust juba meeleheitlikult.
Väga väike allkiri viitab kompleksidele või on inimesel madal enesehinnang. Väga kitsas ja kokkusurutud allkiri viitab ihnsusele, egoismile või vaimsetele häiretele. Avar ja lai allkiri viitab suuremeelsusele ja laiale joonele. Laialivenitatud tähed näitavad laiutamist ka elus eneses, inimene tungib süüdimatult ka teiste isiklikku ruumi. Mida keerukam allkiri, seda keerukam on inimene ka iseloomult. Kui allkirjast pole võimalik välja lugeda, kellega tegemist on, see on nagu mingi katkematu niit, sõlmede läbipõimumine või arusaamatu sigri-migri, siis püüab inimene oma tegelikku olemust varjata. Korrapäratu allkiri võib olla nii isikupärane kui lihtsalt lohakas kritseldus. Näiteks arstide käekiri on loetamatu, aga enamasti on tegemist ikka isikupäraga. Lohakas allkiri viitab enamasti ka lohakale ja hoolimatule inimesele. Korrapäratu tugeva vajutusega allkiri näitab tunneteküllust ja seda, et inimesel on raske end kontrollida. Nõrk ja jõuetu allkiri viitab energiapuudusele või haigustele.
Olulised on ka allkirjas tekkivad girlandid või arkaadid. Girland tekib, kui tähed on ühendatud ülalt lahtiste kaarjate joonte abil, eristatav eriti selgelt m ja n puhul. Loob visiooni, nagu tähed oleks põimitud. Arkaadne kaar on vastupidine, tekib allapoole. Eristatakse veel nurgelisi ja niitjaid allkirju. Girlandide kasutajad on vastutulelikud, avameelsed, heasüdamlikud, kaastundlikud, järeleandlikud ja pehmema loomuga inimesed. Kui allkirja isikupära on madal, siis ka lihtsameelsed ja sinisilmsed. Arkaadide kasutajad püüavad luua distantsi enda ja teiste vahele. Sakslased on uurinud kurjategijate käekirju ja leidnud, et kõik kurjategijad kirjutavad arkaadselt, mis ei tähenda, et kõik arkaadselt kirjutavad inimesed oleksid kurjategijad. Nad lihtsalt lähtuvad rohkem egoistlikest motiividest. Nurklik allkiri näitab otsekohesust, iseloomukindlust, otsustusvõimet, vastupanujõudu. Nurk näitab mõistuspärasust allkirjas, nurkliku allkirja omanik on ka suhtlemisel nurklik ja terava ütlemisega, eriti kui tähed asetsevad püstjalt.
Niitjas kirjajoon viitab sujuvale suhtlemisele ja on diplomaatidele omane. Inimene on läbinähtamatu, enamasti ei saa allkirjast välja lugedagi, kellega on tegemist, aga väline mulje on meeldiv. Enamasti on allkirjades erinevaid jooni, aga üks joon kindlasti domineerib. Samaaegselt ei esine kunagi ühes käekirjas girlandi ja arkaadi, sest inimene ei saa olla samaaegselt hooliv ja egoistlik. Ka allkirja siduvus näitab mõndagi. Täielikku sidumatust esineb harva, sagedasem on täieliku joonega ühendatud allkiri. Kõrge sidumisaste näitab, et inimesel on loogilist mõtlemist ja sihikindlust eesmärkide saavutamisel, vahel näitab ka ideede puudumist. Väike seotusaste näitab ideerikkust, sähvivaid häid mõtteid, intuitsiooni, aga ka püsimatust.
Kirja kallak näitab, kui palju on inimene tunnetest mõjutatud. Püstkiri on mõistuseinimestel, kaldkiri näitab tundeid. Mida suurem kalle paremale on, seda rohkem on tegemist tundeinimesega. Väga längus allkiri on haiglaselt tundlikel inimestel. Kui kiri on vasakule kaldu, peaks olema ettevaatlik. See viitab sageli ebaaususele ja kuritegelikele kalduvustele. Enamasti on sellise allkirjaga inimene lihtsalt kinnine ja ebasiiras. Kui kallak suureneb allkirja lõpus, siis on tegemist inimesega, kes kergesti endast välja läheb. Kui kiri on lõpus püstjam, suudab inimene oma tundeid valitseda.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Barbie nukk (GTJ95)


Kaelakee: kass, liblikas ja roos


Käevõru: labradoriit ja kuukivi


Nissan 350Z (2003)


Taro kaardid: African Goddess Rising Oracle (koos raamatuga)


Kausid (5 tk)


Unenäopüüdjad (2 tk)


Seenekujulised kristallid: india ahhaat (7 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngadLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused