Mille poolest erinevad nõiad ja sensitiivid?

Nõid selle sõna õiges tähenduses ei ole muud kui teadlik inimene, selgeltnägija, selgelt tajuja. Nõidus pole muud kui vahetu individuaalne maailmataju. Valge nõid ei ole must posija, ta kasutab enda energiat, mitte võõrast energiat. Ta oskab energiat vahetada või koguda nii, et ei sattu võõrast energiast sõltuvusse ega tee teisi enda energiast sõltuvaks. Nõid on aus nii enda kui teiste vastu. See ei tähenda lihtsameelsust, nõid tuleb toime igasuguste jõudude mõjusfääris.

Ükski tõeline nõid ei konkureeri teistega, iga nõid ajab oma asja ja on iseseisev isiksus. Siiski on võimalik ka nõidade vaheline koostöö. See on võimalik isegi abielu ja laste soetamise kaudu. Sellise suhte aluseks on usaldus, mida ei kuritarvitata ja omavahel ei konkureerita. Eetiliselt teadlik energiakasutus on valge maagia, mille puhul on ülekaalus puhas ja hele energia. Valge nõid ei ole pühak, aga tema väärtushinnangud on heledat värvi. Omakasupüüdlikud manipulaatorid kasutavad musta maagia võtteid, nende tegevus on teadlik, nad oskavad kasutada võõrast energiat enda eesmärkidel ja nende energia on tume.
Posijad on vaid vahendajad, nad kanaldavad võõrast energiat. Posija kogemused on ka nõiale vajalikud arengu teel, aga nõid ei tohi takerduda ega lõksu jääda. Iga ehtne nõid kasutab vaid enda kasutuses olevat energiat. Nõid on stiihia laps ja ta ise teab seda. Nõid ise ei ole aga stiihia. Ta teeb vaid kõik selleks, et säilitada oma vabadus ja iseseisvus. Ta ei sulandu mingis teises või suuremas energiaväljas. Nõia püüe on olla iseseisev ja võrdne kõigi teiste energiakogumitega. Tulla toime, jääda ellu, säilitada oma teadvus ja iseseisvus, olla eelkõige seesmiselt vaba. Ta peab iseseisvuse ja vabaduse saavutama hoolimata Kõiksuse salapärast, raamidest ning seaduspärasustest. Õigel nõial on selge taju, tal on ka süda ja südametunnistus. Nõid peab vabaduse säilitamiseks kasutama kaitsevõtteid ja suurim kaitse on armastuse energia kasutamine. Nõid peab tegema sihikindlat tööd endaga, et ei laskuks äärmustesse ega minetaks enesekontrolli. See on enda võimekuse maksimaalne rakendamine ja teadlik hoidumine manipulatsiooni ohvriks langemast. Kaugeltki mitte iga end nõiaks nimetav sensitiiv, ravitseja, selgeltnägija või võõra energiaga manipuleerija pole nõid.
Sensitiivsus on arenenud tunnetus. Sensitiiv on ülitundliku tajuga inimene, kes suunab oma oma teadlikku tahet intuitsiooni ja meditatiivsete võtete abil. Sensitiivid võivad ka konkureerida omavahel. Nii mõnigi sensitiiv võib oma tegevuses olla ka süüdimatu. Ta on teadlik oma energiakasutusest, oma võimetest ja arendab ennast pidevalt. Tema energiakasutuse eelduseks on tugev tahte kontroll, ta praktiseerib järjepidevalt erinevaid tahte suunamise harjutusi. Tahet ei saa kasutada vastuolus Kõiksuse energiaga, sensitiivi eesmärgiks pole vabadus, ta on mingi suurema energiakogumi kaitse all. Sensitiivsus on eelkõige meeleerksus. Inimene on juba sündides loodud sensitiivseks. Kõik oleneb sellest, kas ta oskab seda meeleerksust kasutada, kas ta ise tahab seda kasutada ja kui palju on tema meeled häälestatud sensitiivsuseks. Igast tundliku tajuga inimesest võib saada sensitiiv, aga nõid on haruldane nähtus siin ilmas.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Kaelakee: kuldobsidiaan


Käevõru: obsidiaan ja ametüst


Seinakell


LED küünlad (3 tk)


Seinakaunistus: ninasarvikud


Kaelakee: tiigrisilm


Käevõru: labradoriit


Käevõru: päikesesüsteem (16-17 cm)


Kaelakee ja kõrvarõngadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused