2023 aasta Kitsele hiina astroloogia järgi

ÜLDINE AASTA ÜLEVAADE

22. jaanuaril 2022. saab alguse musta vee Jänese aasta, mis kestab 9. veebruarini 2024. Jänese aasta sunnib inimesi rohkem mõtlema sellele, mis on oluline ja mis mitte. Oma sisemise maailma tundmaõppimine on selle aasta üks peamisi märksõnu. Jänes teab päris hästi seda, et eesmärkide poole saab liikuda ainult siis, kui ennast usaldada.

Sellel aastal tuleb luua midagi uut ja olla arenemisprotsessis. Niisama paigalseis pole soositud. Ka ainult rutiinsetele tegevustele keskendumine ei taga selliseid tulemusi, mida oleksid oodanud. Et aga edasi liikuda tuleb paika panna plaanid ja seda saab kõige paremini teha siis, kui usaldada oma sisetunnet. Kõikvõimalikud uued kohustused ja õpingud on sellel aastal soositud.

Teiste inimestega suhtlemine on samuti väga olulisel kohal. Tuleb julgemalt oma ideid esile tuua, kuid seda tuleb teha nii, et teistes inimestes pahameelt ei tekitaks. Diplomaatia on üheks oluliseks märksõnaks. Sellel aastal tuleks vältida vastasseisu teiste inimestega. See eeldab ka mõningal määral kavalust ja manipuleerimist, kuid seda eeldusel, et sellega liiale ei mindaks.

Kindlasti ei saa see olema kerge aasta. Katsumusi on palju ning takistusi tuleb ületada pidevalt. Enamik inimesi võtab seda aga üsna kergelt ning elu paratamatu osana. Jänes on juba oma loomult erinevate takistuste ületaja.
Igat olukorda tuleks sellel aastal hinnata täpselt ja hoolikalt. Mõnel hetkel on parem tegutseda, teisel hetkel aga oodata. Sellist analüüsi tuleb teha igapäevaselt, kui on soov oma eesmärkide poole liikuda. Kinnisilmi tormamine kindlasti kasuks ei tule.

Jänes on külluse sümbol. See tähendab üldiselt head majanduslikku seisu ja sellekohast arengut. Et seda saavutada, tuleb aga olla vastutustundlik ja hoolikas. Tormakus ja rahaga pillavalt ümberkäimine heale majanduslikule olukorrale kindlasti kaasa ei aita.

Jänes on kiire loom. See eeldab ka inimestelt seda, et sellel aastal tuleb kiirelt tegutseda. Uute võimaluste tekkimisel tuleb koheselt neist kinni haarata. Aeglased jäävad headest võimalustest lihtsalt ilma. Jänest peetakse ka rahu-loomaks. See peaks tähendama, et 2023 aasta kujuneb mõnevõrra rahulikumaks, kui varasemad aastad. Ka võivad nii mõnedki konfliktid olemata jääda ja käimasolevad konfliktid võivad vähemalt osaliselt leevendust leida.
See aasta soosib mitmekülgsust ja uute eluvaldkondadega tutvumist. Seetõttu tuleks julgemalt kinni haarata nendest võimalustest, mis aitaksid Sul oma maailmapilti laiendada. Ei tasu eemale heita ka neid valdkondi, mida siiani oled pidanud ebaloomulikeks. Ka sellistel eluvaldkondadel on inimesele midagi pakkuda ja võimaldab oluliselt avardada maailmapilti.

Jänes on pika eluea märk. Seetõttu on sellel aastal suure tähelepanu all tervis ja tervislikud eluviisid. Ka on Jänes viljakuse sümbol, mistõttu on see aasta hea aeg neile, kes on oma perre järelkasvu soovinud.

Rohkem pööratakse tähelepanu ka teistele inimestele ja nende heaolule. Jänes ei ole isekas ning soovib ka tema lähedastel, sugulastel ja naabritel hästi läheks. Suurepärane aasta reisimiseks. Reisida aga tasuks paikadesse, kus varem pole käidud. See võimaldaks juurde saada kogemusi ja teadmisi, mis on sellel aastal väga olulise tähendusega.
2023 AASTA HOROSKOOP KITSELE

Aasta ülevaade

See aasta peaks olema Sinu jaoks päris hea aeg. Mingeid erilisi suuri takistusi ja raskusi Sinu ellu kerkida ei tohiks. Enamik asju kulgeb nii, nagu Sa oled soovinud. Siiski tasub olla ettevaatlik suuremate plaanide teostamisel. Sul on raske keskenduda, mistõttu on Sul ka keeruline kõiki asju piisava põhjalikkusega läbi mõelda.

Arvatavasti leiavad sellel aastal lahenduse mitmesugused probleemid, mis on viimasel ajal Sind kimbutanud. Seetõttu saad jälle ennast paremini tunda ning Sinu optimism on olulisel määral suurenemas.

Kasuks tuleks see, kui tegeleksid sellel aastal rohkem selliste ettevõtmistega, mis on Sulle meelepärased. Vastumeelselt tehtud asjad ei kujune eriti edukateks. Kui pead igapäevased ainult rutiinsete kohustustega tegelema, tüdined neist kiiresti.

Oled sellel aastal tavalisest julgem ja ettevõtlikum, kuid oma plaanid ja tegemised tuleks hoolikalt läbi mõelda. Ainult nii jõuad soovitud tulemusteni.

Arvatavasti toob see aasta kaasa suurema aktiivsuse kõikvõimalikes eluvaldkondades. See tähendab ka seda, et Sul tuleb oma ajalisi ressursse paremini planeerida. Ära jäta ühtegi tegevust viimasele minutile, muidu leiad ennast väga keerulisest olukorrast.

Hea aeg reisimiseks ja puhkamiseks. Sellega seonduvad plaanid tasuks ainult põhjalikult ette valmistada ja läbi mõelda. Reisil olles hoia silm peal oma varal.
Karjäär

Tõenäoliselt on Sul võimalik sellel aastal päris palju korda saata. Pead leidma endas ainult piisavalt tahtejõudu ja julgust erinevatest võimalustest kinnihaaramisel. Võid olla päris kindel, et jõuad kõikide ettevõtmistega soovitud tulemusteni.

Rohkem tasuks tähelepanu pöörata detailidele, need mõjutavad väga olulisel määral Sinu otsuste tegemist. See aga eeldab ka seda, et ennast informatsiooniga pidevalt kurssi viiksid. Suhtle aktiivsemalt teiste inimestega, sest just nende kaudu võid saada väärtuslikku informatsiooni, mida vajad.

Võimalik, et sellel aastal saad ametikõrgenduse või palgatõusu. See peaks olema Sulle väga positiivseks arenguks ning annab indu edaspidiseks tegutsemiseks.

See aasta on suurepärane aeg selleks, et alustada tegelemist mõne täiesti uue tööalase valdkonnaga. Ära karda väljakutseid ja võimalusi. Kindlasti tuleb kasuks see, kui oma teadmisi oskusi pidevalt täiendaksid.

Suhted kolleegidega peaksid sellel aastal olema päris head. Siiski tasub ettevaatlikumalt suhtuda nendesse kolleegidesse, kes heldeid lubadusi jagavad. On oht, et need lubadused jäetakse lihtsalt täitmata.

Tööalases elus tasub mõelda ka pikemaajaliste plaanide peale. See aitab olulisel määral edasi liikuda ning suurendab kindlustunnet.

Arvatavasti tuleb Sul tööalaselt sellel aastal rohkem reisida. See paneb proovile Sinu kohanemisvõime ja oskuse ajalisi ressursse planeerida.
Töökoha vahetus

See aasta on päris hea aeg töökoha vahetamiseks, kuid seda tasub teha siiski ainult siis, kui see muutub hädavajalikuks. Niisama uute väljakutsete otsingutel ei ole seda mõttekas teha, sest tulemused ei saa olema ootuspäraselt. Kui aga töökoha vahetus on hädavajalik, siis on Sulle avanemas ka päris head võimalused. Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat.

Kui oled töötu siis see aasta on suurepärane aeg töökoha otsimiseks. Oled piisavalt enesekindel ja julge, mistõttu oled valmis haarama kinni nendest võimalustest, mis Sulle on avanemas. Võimalik, et väiksemad takistused võivad esile kerkida, kui need ei ole midagi sellist, mida Sa ületada ei suuda.
Armastus

Sellel aastal peaksid armastuse vallas asjad päris hästi kulgema. Väiksemaid vaidlusi ja arusaamatusi kerkib esile ikka, kuid suudad need kiiresti lahendada. Praegu tasukski pingutada ennast selle nimel, et oma suhtes probleemid lahendada, et edaspidi neid vältida.

Kui aasta alguses võib suhe olla mõnevõrra keeruline, arusaamatusi tekib rohkem, siis mida kuud edasi, seda paremini suhe toimima saab.

Oma partneriga tasuks sellel aastal rohkem aega veeta, kõikvõimalikud ühised tegevused tuleksid suhte toimimisele kasuks.

Hoidu sellest, et partnerile oma mõtteid ja ideid peale surud. Võta kuulda seda, mida partner Sulle soovitab. Võid temalt saada väga ideid, kuidas edasi liikuda.

Rohkem tasuks mõelda tulevikule. Selles vallas tasuks paika panna mitmedki olulisemad sihid, sest see aitab kergemini suhtega edasi liikuda. Lisaks suurendab see kindlustunnet.

Suurepärane aeg selleks, et partneriga mõni meeldiv reisi ette võtta. See võiks olla lausa mõni pikem reis kohta, mis oleks eksootiline.

Kui oled vallaline, siis sellel aastal on Sulle avanemas päris huvitavad võimalused. Pead ainult olema ettevaatlik selleks, et Sa ei esitaks võimalikule väljavalitule liialt suuri nõudmisi. Ka ära eelda seda, et uus tutvus kiiresti tõsisema suhte poole liiguks. Arusaamatusi võib tekkida päris palju, kuid need lahenevad ajapikku.

Võimaliku partneri leidmiseks tasub sellel aastal julgemalt proovidega mõningaid alternatiivseid meetodeid.
Inimsuhted

See aasta annab võimaluse tutvuda uute meeldivate inimestega, kes hakkavad mõjutama Sinu tulevikku väga olulisel määral. Ole avatud, kuid samas tuleb oma saladustega väga ettevaatlikult ringi käia.

Jälgi seda, milliste inimestega oled sellel aastal igapäevaselt ümbritsetud. Vältida tasuks negatiivselt meelestatud inimesi, sest nad tõmbavad oma negatiivsuse kaasaga ka Sind. Pigem püüa ennast ümbritseda nende inimestega, kellel on kasvõi väiksemal määral optimismi.

Teistele inimestele lubaduste andmisel on oht ennast siduda asjadega, millest on Sul hiljem raske vabaneda. Ka võid ennast tahtmatult siduda teiste inimeste probleemidega. Seepärast mõtle väga hoolikalt, milliseid lubadusi annad.

Juriidiliste probleemide tekkimine sellel aastal väga tõenäoline ei ole. Kui need peaksidki tekkima, siis suudad need päris kiiresti lahendada. Oled valmis tegema järeleandmisi, et asjad jälle liikuma saada.
Raha

Rahaliselt peaks see aasta olema Sinu jaoks väga hea. Suuremaid arenguid siiski oodata ei ole, mistõttu tuleb leppida oma palgatööga. Samas on see palk kindel ja Sinu stabiilsus peaks olema tagatud. Võimalik, et aasta teises pooles saad veidi rohkem palka.

Oma rahalisi asju tasub siiski mõnevõrra ettevaatlikumalt korraldada. Ei tasu hakata hankima endale kõike seda, mida silm ihkab. On oht, et astud ämbrisse. Lisaks ei pruugi Sa olla ostetuga päev hiljem üldse rahul.

Rahaliste investeeringute tegemisel tasub olla sellel aastal ettevaatlikum. Võimalik, et Sul ei ole kogu vajalikku informatsiooni, et õigeid otsuseid langetada. See võib kaasa tuua probleeme ja arusaamatusi.

Raha laenamiseks ei ole see aasta kõige parem aeg. Sul on raske hinnata, kuidas võiksid Sinu rahaasjad järgnevatel aastatel kulgeda, mistõttu on oht vigu teha.

Mõtle rohkem sellele, kuidas oma väljaminekuid mõnevõrra vähendada. Arvatavasti leiad selles vallas mingisuguse hea lahenduse.
Tervis

Sellel aastal on Sul tervis päris hea. Väiksemaid probleeme tekib ikka, kuid suudad nendest kiiresti vabaneda.

Sellel aastal tasuks jälgida rohkem seda, et Sinu eluviisid oleksid tervislikud. Liigu rohkem looduses, söö tervislikku toitu ja väldi liialdusi.

Suurepärane aeg selleks, et hakata vabanema halbadest harjumustest. Sul on piisavalt tahtejõudu, et soovitud tulemusteni jõuda.

Väga oluline on see, et oleksid sellel aastal füüsiliselt aktiivsem. Niisama kodus istumine kindlasti Sinu tervisele head mõju ei avalda.

Võimalike haigestumiste korral on Sul sellel aastal head võimalused kiiresti paraneda ja taastuda. Kroonilised haigused peaksid olema sellel aastal mõnevõrra leebemad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Numeroloogia kalender


LED küünlad (3 tk)


Küünlaalus


Kilpkonna kujuke: sodaliit


Nõude komplekt lastele (7-osaline) - Villeroy & Boch


Taro kaardid: The Witches


Hundi kujuke: ametüst


Taro kaardid: The Wandering Star (koos raamatuga)


Kristallipuu: tšakra


Taro kaardid: Kali Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused