Kuidas kasutada numeroloogiat kodu leidmisel või äri loomisel

Kodu või äri asukohta otsides või ärile nime otsides tuleks keskenduda võnke positiivsele poolele. Tänava nimetuses sisalduvad numbrid ja tähed summeeritakse, teisendatakse ühekohaliseks arvuks. Välja jäetakse üldnimetused (tänav, puiestee, kool jne.). Tänava nimetus näitab ümbruskonna mõju, korteri või maja number on isiklikuma mõjuga.

Kohavõnke leidmine (arvutamisel jäetakse välja üldnimetused):

1 – A, J, S
2 – B, K, T
3 – C, L, U
4 – D, M, V
5 – E, N, W
6 – F, O, X
7 – G, P, Y
8 – H, Q, Z
9 – I, R
Kohavõnge 1

Hea koht kindlustada iseseisvust ja parimat positsiooni. Annab julgust alustada projekte ja organiseerida oma elu. Soodustab juhtpositsiooni saavutamist, aga ka isekust, sest enda vajadused on alati esiplaanil. Sellises kohas tuleb edu läbi enesekindluse, algatusvõime, julguse ja isikupära.

Näiteks Tallinn: 2+1+3+3+9++5+5=28=1

Kohavõnge 2

Hea paik leida sisemist rahu ja armastust, inimene tajub keskmisest rohkem, sest selline koht soodustab tundlikkust ja vastuvõtlikkust. 2 ei armasta võistlust ega kipu domineerima. Sellises kohas arenevad asjad vaikselt ja märkamatult, eduks on vaja teha kompromisse ja koostööd. Aktiivne esiletrügimine annab tagasilööke ja edukas areng võtab aega.

Näiteks Keila: 2+5+9+3+1=20=2
Kohavõnge 3

Hea koht naljaks, naeruks ja seltskondlikuks suhtluseks. Soodustab pinnapealset ellusuhtumist, pillamist ja kergemeelsust. Sellises kohas ei tohiks klatšida teisi ega rääkida liiga mõtlematult, sest miski ei jää saladuseks ja see tekitab probleeme. Sellises kohas on kuulamisoskus oluline ja tehakse palju vigu. Imago ja välimusega seotud tegevused, loomingulised, sportlikud ja lõbusad ettevõtmised arenevad paremini.

Näiteks Rapla: 9+1+7+3+1=21=3

Kohavõnge 4

Hea paik enda harimiseks ja teadmiste hankimiseks. See koht on püsiv ja seal luuakse püsivaid asju ka pikas perspektiivis. Soodustab ehitamist, käelist tegevust ja töökust, aga rikkus ja edu tulevad vaid läbi suure töö ja visaduse, see nõuab pingutamist. Edu on alati seotud enda panusega, kes pingutada ei taha, jääb seal vaeseks või isegi hävitab end.

Näiteks Valtu: 4+1+3+2+3=13=4
Kohavõnge 5

Hea paik seikluseks, põnevuseks, flirdiks. Sellise võnke all ei tohi olla liiga vabamõtteline ja lubada endale liiga palju vabadust, mis õigelt rajalt kergesti kõrvale viib. Soodustab suhtlemist ja reisimist, on väga ligitõmbav, aga kannab ka mingit kaose energiat, püsivate asjade loomine nõuab pingutusi. 5 on värvikas, vaba ja sõltumatu energia, paindlik ja seikluslik, aga pisut närviline ja segadusttekitav. Vahel on elu sellises paigas lihtsalt kaoses, aga see ei ole kunagi püsiv halb mõju. Sellises kohas on edukamad need, kes muutustega paremini kohanevad.

Näiteks Türi: 2+3+9+9=23=5
Näiteks Saaremaa: 1+1+1+9+5+4+1+1=23=5

Kohavõnge 6

Hea ja ilus koht, kus peaks olema mõnus kodu rajada, sest seal tuntakse end kaitstuna ja hoolitakse ka teistest. Sellises paigas tuleks ka enda vajadustest teistele teada anda, aga teiste asjadesse sekkuda pole hea. Soodustab kauni kodu rajamist, kaunite kunstidega tegelemist, laste kasvatamist, vastutustundlikku tegevust, peresuhteid ja loomingulisi ettevõtmisi. Sellises kohas on vastutustundlikud ja pere hoidvad inimesed edukamad, ka ettevõtted, mis hoiavad kokku ühe perena.

Näiteks Nõmme: 5+6+4+4+5=24=6.
Kohavõnge 7

Hea koht, kus süüvida endasse ja saada kontakti oma sisemise olemusega. Soodustab intellekti arengut, õppimist, lahenduste leidmist, sensitiivsust, aga on oht liiga endasse tõmbuda. Soodustab ka reisimist ja selle kaudu teadmiste omandamist, säilitab alati mingi salapära. Sellises kohas on edukamad intellektuaalsed ja tõsisema meelelaadiga inimesed, kallutab hingelisele üksindusele.

Näiteks Pärnu: 7+1+9+5+3=25=7
Näiteks Saku: 1+1+2+3=7
Näiteks Haapsalu: 8+1+1+7+1+1+3+3=25=7

Kohavõnge 8

Hea paik karjääri edendamiseks, soodustab rahaasju ja äriedu, kui teisi ei kahjustata. Ei tohi olla liiga võimukas, ahne või uhke. 8 on hindab vaid parimat kvaliteeti, selles kohas peab kõik olema parim. Kui seda ei õnnestu saavutada, siis käiakse alla. Raha, karjääri ja mõjuvõimu number, aga see mõjuvõim tuleneb suurtest pingutustest, tohutust töövõimest ja parimaks pürgimisest. On vaja tasakaalus hoida vaimsed ja materiaalsed huvid. Selle võnke all on alati ka saatuslik mõju mängus, soodustab oma tõelise kutsumuse äratundmist.

Näiteks Tartu: 2+1+9+2+3=17=8.
Kohavõnge 9

Humanistliku tegevuse ja avara maailmavaate paik. Selles paigas pole vaja karta abi küsida, kui liiga raske tundub, siin ollakse alati valmis teisi aitama. Sügava loomingulise mõjuga, inimsõbralik ja soodustab eneseväljendust. Aga selles võnkes on pisut üleolevat heatahtlikkust, mis tekitab kadedust ja vääritimõistmist.

Näiteks Viljandi: 4+9+3+1+1+5+4+9=36=9
Näiteks Viimsi: 4+9+9+4+1+9=36=9

Eriline tähendus on meisternumbritel 11, 22, 33 jne. Need kohad annavad rohkem
inspiratsiooni ja vaimsust, edukas ollakse siis, kui asju aetakse üldsuse huvides, mitte
isekalt omakasu silmas pidades. Nt Võru- 4+6+9+3= 22; Otepää – 6+2+5+7+1+1= 22;
Kadriorg- 2+1+4+9+9+6+9+7=47=11.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Seinakell


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Kaelakee: ametüst


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Taro kaardid: Cystals (ainult kaardid)


Barbie nukk (HHN10)


Käevõru: lasuriit


Kaelakee: tiigrisilmLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused