Sünniruun – NAUTHIZ (14. november – 28. november)

Ruunisümbolid on väga tugevate mõjudega ning sünniruunid mõjutavad inimese elu ja tulevikku. Sünniruuni enda läheduses hoidmine tagab suurema turvatunde ning see aitab oma energiaga lahendada probleeme ja raskusi, mis eluteele on sattunud.

Enda sünniruuni teadmine ja omamine aitab langetada keerulisi otsuseid ning muuta keerulised situatsioonid enda jaoks võimalusteks.

Sünniruune on 24 ja need on jaotatud aastasesse perioodi.




NAUTHIZ (15. november – 28. november)

Nimi: NAUTHIZ

Järjekorranumber: 10

Tähendus: Vajadus, piirang

Värv: Must

Puu: Pöök

Taim: Ussitatar

Jumal: Skuld

Kivid: Hematiit, obsidiaan, oonüks

Omadused: Vajadused, valu, mõtisklemine, oma piiride tundmine

Märksõnad: Vajadus, abi, vastupidavus, vabastamine, armastus, kirglikkus

Ajalooline tähendus: Vajadus, abi

Fauna: Hunt, koer, rebane, orav, ämblik, kägu, madu, vares, eesel, kirp, koi




Iseloomuomadused

Selle ruunimärgi all sündinuna on Sul väga suured soovid ja eesmärgid. Oled väga ettevõtlik ja suudad paljud oma ideed teoks teha. Samas oled ettevalmistuste tegemisel mitte kõige põhjalikum, mistõttu on valesammud kerged tulema.

Oled iseseisev ning soovid oma iseseisvuse säilitada ka siis, kui see eriti hästi võimalik ei ole. Näiteks on Sul pereelus raskusi pereelule keskendumisega, kuna lihtsalt soovid tegeleda ka kõikide selliste asjadega, mis Sulle meeldivad.

Oled suuteline oma elu jooksul palju korda saatma, kuid see eeldab kannatlikkust ja sihikindlust. Õnn ei tule Sinu õue peale kunagi kiiresti, selleks tuleb palju vaeva näha. Kui Sa aga pole valmis seda vaeva nägema, võid sattuda väga keerulisse majanduslikku seisu.

Rahaasjade korraldamine pole kunagi Sinu tugevaim külg. Ehkki võid aja jooksul oma käitumist rahaasjadega ümberkäimisel parandada, ei kao Sul kunagi soov teha ootamatuid väljaminekuid.




Inimsuhetes ja pereelus on oluline see, et oma emotsioonid kontrolli all hoiaksid. Armuelu pole Sulle kunagi kerge. Ehkki Sulle on pereelu oluline, on Sul raske seda luua ja hoida. Suureks probleemiks on muutlik meel ootuste osas. Sinu ootused pereelu ja partneri suunas on tihtilugu ebarealistlikud, mistõttu võib suhte loomine võtta kaua aega.

Armuelus tuleb panna Sul väga suur rõhk sellele, et oma suhte nimel tööd teha. Kompromisside tegemine pole Sulle kerge ülesanne, kuid ajapikku suudad selles vallas ennast parandada. Peaasi, et Sul oleks tahe seda kõike teha.

Riskide võtmisest tasuks Sul elus eemale hoida. Sa lihtsalt ei suuda riske vajalikul määral hinnata, mistõttu on valeotsused kerged tulema.

Oma tervisele tasuks Sul terve elu rohkem tähelepanu pöörata. Kipud liialdustesse minema, eriti toitumisel.

Sulle meeldib tegeleda asjadega, mis on oma olemuselt unikaalsed ja erilised. Eelistad tegeleda asjadega, millega teised inimesed ei tegele.




Sinu tulevik

Sinu ootused on muutlikud ning Sul ei ole elus kindlaid eesmärke, mille poole püüelda. Need eesmärgid tuleks Sul enda jaoks kindlasti paika panna, kui soovid midagi korda saata.

Püüa vältida negatiivsust ning näe kõikides asjades positiivset. Ka tuleks Sul eemale hoida negatiivsetest inimestest.

Ära jäta tähelepanuta oma varasemaid kogemusi, sest need aitaksid Sul oluliselt kergemini ületada igapäevaseid raskusi.

Ära raiska oma energiavarusid mitme asjaga korraga tegelemiseks. Keskendu ainult ühele tegevusele korraga. Sinu energiavarud pole piiritud ning oma energiavarude liigne hajutamine midagi head endaga kaasa ei tooks.




Soovitused

Ära unusta oma minevikku, ela tänases päevas, kuid hoia sihiks tulevik.



Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...





Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatus-tulevik horoskoop


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Päikesepüüdjad: elu puu


Kaelakee: tiigrisilm


Õun: unakiit


Pendel: metall


Kaelakee: tiigrisilm, lasuriit


Skulptuur: noodid


Söögiriistade komplekt (24 tk)


LED küünlad (4 tk)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)



NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused