Rahustavad mänguasjad, kui lapsel on ärevus

Kommertsartikkel

Rahustavad mänguasjad on loodud selleks, et hoida teie käed lihtsate ja korduvate liigutustega hõivatud. Tänu sellele on lihtsam eirata teatud häirivaid tegureid nagu näiteks erinevad lõhnad, klaustrofoobia, tuled ja tugev heli. Kui satute olukorda, kus häirivad tegurid on liiga valdavad võib just rahustava mänguasja katsumine teie stressi ja ärevust oluliselt vähendada.

Väga paljud lapsed, kui ka täiskasvanud, kes on rahustavaid mänguasju kasutanud, on teatanud paremast enesetundest. Samuti aitavad need mänguasjad teil rahulikult mitu tundi istuda ühe koha peal või lahendada erinevaid ülesandeid. Tegevusterapeudid on juba mõnda aega kasutanud rahustavaid mänguasju, et aidata lastel toime tulla selliste haigustega nagu ADD, ADHD ja autism.

Mänguasjad muutuvad kogu maailmas üha populaarsemaks, kuna need on kergesti kättesaadavad kõigile ning neil on mitmeid hämmastavaid eeliseid.

Kuidas rahustavad mänguasjad töötavad?

Rahustavad mänguasjad pakuvad tähelepanu hajutamist nii lastele, kui ka täiskasvanutele, kellel on keskendumisega suuri probleeme. Raske ärevuse ravimisel kasutatakse rahustavaid mänguasju koos teiste ravimeetodite ja ravimitega.

Värvilise vidina pidev keerutamine või katsumine aitab hoida käed hõivatud ning see pakub rahulolu ärevushäiretest mõjutatud inimestele. Hetkel on väga populaarseks saanud vidin nimega pop it, mis on silikoonist ning kasutaja peab mulle pigistama senikaua kuni need kokku suruvad. See rahustav mänguasi on populaarne nii laste, kui ka täiskasvanute seas.

Populaarse pop it mänguasja leiate Kaup24 veebipoest!

Need, kes tegelevad ärevushäiretega, võivad kinnitada, et ärevus mõjutab kogu keha. Enamasti ilmnevad kõrvaltoimed kätes ja sõrmedes koos selliste sümptomitega nagu värisemine, krambid, rahutus ja kipitus. Rahustavad mänguasjad häirivad ärevuse sümptomeid ja pakkuvad ärevuses inimestele rahu. Samuti on näidatud, et need aitavad tõhusalt ohvritel närve rahustada, kui neil on tõsiselt pingeline eluperiood.

Mida silmas pidada rahustava mänguasja ostmisel?

Poelettidel on mitmesuguseid erinevaid rahustavaid mänguasju, mis on erineva kuju, värvi ja suurusega. Õige valimine sõltub kasutaja isiklikest eelistustest. Näiteks, kas teie lapsele meeldivad rohkem kõvad või pehmed asjad? Valige talle vastupidavast materjalist spinner või hoopiski pehmest silikoonist stressikuul.

Poodidest võite leida igasuguseid hullumeelseid ja ainulaadseid rahustavate mänguasjade disainilahendusi. Tavaliselt on kõige populaarsemad vidinad vurrid, kuubikud, silikoonist asjad ja pusletükid.

Suure valiku erinevaid lastekaupu leiate siit!

Populaarsed rahustavad mänguasjad 2021 aastal

  • Fidget Spinner

Fidget Spinner on üks populaarsemaid stressi leevendavaid mänguasju. Samuti suudab spinner teatud inimestele luua rahu ja heaolutunnet pingelistes olukordades. Fidget spinner on loodud parema keskendumise saavutamiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Spinnerit on kerge kasutada, lihtsalt hoidke spinnerit ühes käes ja teise käega lükake spinner keerlema. Lisaks on spinneriga võimalik ka erinevaid trikke teha.

Spinner on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest ning nende loomisel on kasutatud erinevaid värvitoone. Fidget spinneri keerutamine loob laheda vikerkaare efekti, mida lapsed ja täiskasvanud armastavad.

Kaup24 veebipood pakub suures valikus erinevaid ärevuse vastaseid mänguasju teie lapsele!

  • Pop-it

Pop-it on midagi uut ja väga populaarset praeguste noorte seas. Silikoonist valmistatud pop-it on kui ülikerge mäng, mis rahustab nii lapse stressi, kui ka halba tuju. See on kui mullikile lõhkumine, mis kunagi otsa ei lõppe. Kui olete ühelt poolt kõik mullid ära surunud saate te kogu mänguasja ümber keerata ja uuesti alustada.

Pop-it mänguasjad on tohutult palju erinevaid stiile, suuruseid, kujundeid, värve jne. Igaühele leidub nende seast tõesti midagi: ükssarvikujulised kujundid, vikerkaared, erinevad loomad ja palju muud. Toode on valmistatud silikoonist ja ei tee tüütuid helisid.

  • Fidget Oad

Kui otsite midagi silmapaistmatumat, kaaluge seda armsat fidget ubade aksessuaari. Pigistage seda, et hüppaksid välja silikoonist kinnitatud oad, millel on armsad väikesed näod. Kuna see rahustav mänguasi on pisike, sobib see kaasa võtmiseks kõikjale.

Lihtsalt kinnitage see oma telefoniümbrise, võtmehoidja või koti külge ja pigistage oad ikka ja jälle välja, kui teil on igav, te ei suuda keskenduda või tunnete ärevust.

  • Tangle Therapy

Tangle Therapy mänguasi aitab parandada tähelepanu ning leevendab stressi ja ärevust. Kuna see võib hoida mõlemad käed eriti hõivatud, on mänguasi praktiline ka neile, kes üritavad loobuda halbadest harjumustest, nagu küünte närimine või isegi liigne telefonikasutus.

Lillast, sinisest ja rohelisest kõvast plastikust vuugist valmistatud mänguasi meeldib igale vanusele. Veelgi enam, Tangle Therapy on kasulik kõigile, kes püüavad taastuda kätevigastustest või -probleemidest, kuna see võib aidata liigeseid taastada ja lihaseid tugevdada.

  • Fidget Kuubik

Fidget Kuubik on samuti stressi leevendav mänguasi, mis aitab teil ja teie lapsel luua heaolutunnet ja rahu pingelistes olukordades. Kuubik on mõeldud keskendumise saavutamiseks, kui tunnete et mõtted on liiga laiali ning te ei suuda vajalikke ülesandeid lahendada.NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused