Kuidas mõjutada oma elu positiivses suunas

Sodiaagiratas on jagatud 12-ks sektoriks ehk astroloogiliseks majaks. Iga astroloogiline maja tegeleb kindlate tingimuste, küsimuste, omaduste ja seostega. Päike liigub aasta jooksul läbi kõikidest sodiaagi tähemärkidest ja ka astroloogilistest majadest. Järgmiseks sünnipäevaks naaseb alguspunkti tagasi ning asub siis uuele teekonnale. Nii on see kogu elu jooksul. Laias laastus on aasta igal kuul oma mõju ja eriline tähendus. Sünnipäeva kuu näitab I maja teemasid, järgmine kuu II maja jne. Mõjutama hakkab sünnikuupäevast ehk siis 3. mail sündinud inimese I kuu kestab 3. maist kuni 3. juunini, II kuu 3. juunist kuni 3. juulini jne. Nii saab terve aasta ära jaotada ja keskenduda vastaval perioodil just nendele teemadele, mis antud ajavahemikul aktuaalsemad on.
1 kuu ehk sünnikuu

Parim aeg teha just seda
Seotud I majaga, mis väljendab isikupära, lootusi ja ootusi. Õige aeg tegelda oma isiksusega, et oma elu, tööasju, armuasju ja tervist paremaks muuta. Õige aeg tegelda oma välimuse ja ellusuhtumisega, võtta vastu olulisi otsuseid. See on energia kogumise aeg, mil kaitsejõud tugevamalt toetavad ja organism uueneb.

2 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud II majaga. Päevakorral on väärtuste, vahendite ja turvalisuse teema. Keskenduda tuleks rahale, võlgade tasumisele, väärtuste hoidmisele. Võib küsida palka juurde, tegelda dokumentidega, kõikvõimalike materiaalse maailma asjadega. Sel kuul ei tohi olla rahaasjades hooletu, on vaja kainet mõistust. Sel ajavahemikul talub organism halvasti emotsionaalset ja füüsilist koormust, kuna häälestub energiavarude taastamisele ja säilitamisele. On vaja koguda füüsilist ja vaimset energiat. Ainevahetus on aeglane, kehakaal tõuseb kiiremini, stress ohustab pidevalt.
3 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud III majaga. See on eneseväljenduse, õdede-vendade, naabrite ja igapäevase suhtlemisega seotud. Õige aeg suhteid luua ja neid parandada, oma sõpruskonna ja naabrite asjadega end kurssi viia. Õige aeg sõpru ja sugulasi külastada. Suhtlemine on võimendatud. Armueluks see siiski pole parim aeg, kallutab pigem kergemeelsusele.

4 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud IV majaga. See puudutab lapsepõlvekodu, oma loodud koduga, vanemaid, oma perega seotud asju. Õige aeg keskenduda kodustele asjadele, oma lähedastele, kujundada ümber kodu, teha midagi oma kätega, kolida või teha remonti, teha aiatööd või muud koduga seonduvat. On võimalik luua püsivaid asju ka pikas perspektiivis.
5 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud V majaga. Loomingulise tegevuse, puhkuse, hobide, armuseikluste aeg. See on eelkõige lõõgastumise aeg, mis sobib hästi meelelahutuseks, väikesteks seiklusteks ja hobidega tegelemiseks. Võib reisida, uue hobi avastada, kellegi erilise inimesega kohtuda, võib lubada endale rohkem naudinguid. See on hea aeg inspiratsiooni kogumiseks, kaunite kunstidega tegelemiseks, meelelahutuseks, reisimiseks. Sel kuul on kerge minna meeleliste naudingutega ka liiale. Mõõdutunne tuleks ikka säilitada.

6 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud VI majaga. Igapäevane töö, teenindus, koostöö ja tervis on vaatluse all. Õige aeg lasta tervist kontrollida, parandada toitumist või füüsilist vormi, kandideerida uuele töökohale või mõne organisatsiooni liikmeks. Igapäevane töö sujub paremini just sel kuul. Töövõime on hea, võib isegi lisakoormust võtta, talutakse paremini isegi rutiinseid tegevusi. Tervislikud eluviisid tulevad vaid kasuks.
7 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud VII majaga. Tõeliste partnerlussuhetega tuleb tegelda just sel ajavahemikul aktiivsemalt, samuti oma Mina-tunnetusega. Õige aeg leida endale uus äripartner, elukaaslane, allkirjastada tähtsaid partnerlusega seotud lepinguid, abielluda. Just nüüd saab tugevdada ka olemasolevaid partnerlussuhteid laiemas plaanis ja sügavuti.

8 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud VIII majaga. Esiplaanil on ühisvarad, surma teema, metafüüsika ja seksuaalsusega seotud valdkonnad. Õige aeg korrastada ühisvarasid, avada säästukonto, kohtuda mõne erilise inimesega, tegelda sügavamate eluliste teemadega.
9 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud IX majaga. Elu mõtte otsingute, õppimise, usu ja spirituaalsuse aeg. Õige aeg kontakteeruda kaugel elavate inimestega, arendada oma oskusi, õppida midagi uut, tegelda oma mainekujundusega, mõelda laiemalt elu üle, täiendada ennast, astuda ülikooli või hakata tegelema mingi metafüüsilise huvialaga.

10 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud X majaga. Esikohal on karjääri teema, lapsevanemaks olemine, kõrgemad püüdlused. Õige aeg paluda ametikõrgendust, paista töösuhetes silma, nautida karjäärialast edu, teha karjääris muutusi. Kuraasi on rohkem, probleemid lahenevad paremini. Sel perioodil ei tohi olla passiivne, head võimalused võivad kaotsi minna.
11 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud XI majaga. Ühiskondliku tegevusega seotud aeg, ka sõpradega suhtlemiseks hea. Õige aeg astuda seltsi või klubi liikmeks, leida uusi sõpru, vaadata üle oma eesmärgid. Kergem on leida mõttekaaslasi, hea aeg on ka tuleviku planeerimiseks.

12 kuu

Parim aeg teha just seda
Seotud XII majaga. Karma ja alateadvuse mõju on suurem. On vaja maha võtta hoogu, mõelda tervisele, hellitada ennast rohkem, magada rohkem, viia end tasakaaluseisundisse tagasi, taastada oma energia. Kallutab depressioonile, on vaja tegutsemiseks motivatsiooni. Tekkivad kergemini õnnetused, avariid ja ohtlikud olukorrad. Sünnipäeva eelsel kuul tehakse rohkem suitsiide. Sel kuul on kasulik eneseanalüüs, lugemine, meditatsioon, looduses viibimine, keha ja hinge turgutamine.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Millest räägib Sinu nimi?


Lapse horoskoop


Elukoha horoskoop


Kaelakee: mäekristall


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Multitööriist: 12-osaline


Taro kaardid: Gentle Creatures Wisdom Deck (koos raamatuga)


Nukk Alexa


Kaelakee ja kõrvarõnmgad


Taro kaardid: Surrealist Tarot (koos raamatuga)


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Kausid (3 tk) - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused