Kuidas mõjutab Kuu astroloogias inimese iseloomu?

Enamik inimesi teab oma päikesemärki ja vahel imestab, et ei tunnegi suurt sarnasust selle märgiga. Väga oluline on tegelikult see, millises märgis on sünnihetkel Kuu. Kuu paljastab kõige salajasemad tunded ja annab emotsioonid. Kuidas inimene reageerib mingile olukorrale, see oleneb kuumärgist. Kuu annab sügavad soovid, vajadused, alateadlikud ihad ja unistused, ootused, lootused ja enesetunde.

Kui Kuu on sünnihetkel Jääras,

siis valitseb sõjakas ja põikpäine Marss inimest. Kuu ei tunne end tulemärgis hästi, tuli ja vesi tekitavad auru, inimene meenutab “aurumasinat”. Tuli kuivatab vee või vesi kustutab tule. Parim, mida teha saab, on end tasakaalus hoida. Pole vaja iga olukorda kontrollida, igasse olukorda sekkuda ja arvestada on vaja ka teiste inimestega. Kui Kuu on Jääras, siis annab see sõltumatust, sõjakust, tugevust, puudu jääb aga koostöövõimest. Sõbrana on selline inimene otsekohene, seiklushimuline, liikuv ja optimistlik. Lapsevanemana õpetab lapsed varakult iseseisvaks, käib nendega nii võitlustel kui telkimas. Töö hoiab teda liikvel. Ta juhib, korraldab, otsustab ja pakub välja ideesid. Armastuses on romantiline, intensiivne ja seksikas, võtab juhtimise alati üle. Spontaansena nii alustab kui lõpetab jõuliselt.
Kui Kuu on sünnihetkel Sõnnis,

muudab see maaelemendi viljakaks. See on kasulik kooslus ja Kuu tunneb end hästi. Inimene on soe ja armastav, ehitab oma elu tugevatele alustele. Loob enda ja oma lähedaste ümber ilusa keskkonna, on kiindunud perekonda ja vara annab talle kindlustunde. Kuu tasakaalustab siin Sõnni tujusid, muudab emotsionaalselt vaoshoituks. Sellises asendis on väga mõistlik ja usaldusväärne ega kaota enesevalitsemist. Kuu annab sellises seisus olles inimesele rohkelt veetlust, ka sõbrana on usaldusväärne ja abivalmis. Lapsevanemana on poputav ja hooliv, veidi vanamoodne ja laste loovust ergutav. Töökohal mõistlik kolleeg, töö saab alati tehtud, paremini sobivad loovad ja loodusega seotud tööd. Armastuses tujukas, omandihimuline ja väga pühendunud.
Kui Kuu on sünnihetkel Kaksikutes,

annab see kihiseva šampanja (vesi ja õhk koos). Inimene on jutukas, väljendusrikas ja lobisemishimuline, vaimukas ja püsimatu. Ta on ka pinnapealne ja tema keskendumisvõime on nõrk. Uudishimuliku suhtlejana on ta valmis kõike kogema, tüdimus on kogu aeg tagaplaanil varitsemas. Sõbrana leiab sõpru igalt poolt, tema ümber koguneb suur sõpruskond. Lapsevanemana püsib lastega samal lainel, mingit põlvkondade vastuolu ei tekki. Töökohal on nutikas ja terane, omandab välgukiirusel uusi oskusi ja uut infot, suhtleb palju ja soovib vaba õhkkonda. Vaimuka ja lõbusana on armastuses flirtiv ja pole eriti truu, aga tema külgetõmbejõud on suur.
Kui Kuu on sünnihetkel Vähis,

siis Vähi valitsejana sobib selles asendis olema. Valitsevad tunded, need on kogu aeg esiplaanil, mõjutavad inimest samamoodi, nagu Kuu kahaneb ja kasvab. Kuu Vähis on sentimentaalne, soovib traditsioone ja pärandit säilitada. Inimene on kõrge intuitsiooni ja hea ärivaistuga kollektsionäär. Seis annab aukartustäratava mälu. Kaitseb oma õrnu tundeid kõva kesta ja koorikuga. Kui tundeid haavatakse, tõmbub kesta ja keeldub liikumast. Tohutult tundlik ja õrnahingeline, aga varjab oma nõrku kohti. Heas seisus olles hoolitsev, arvestav ja lahke. Sõbrana hooliv ja tõttab alati appi hädasolevale sõbrale, olles seejuures diskreetne. Lapsevanemana õpetab lastele pereväärtusi, on väga hooliv lapsevanem. Distsipliin ja laste viisakas käitumine on olulised. Töökohal tahab hästi teenida, meeldib suure ja kaitsva organisatsiooni turvalisus, aga naudib ka kodus töötamist. Armastuses soe ja kaitsev, hella hingega ja haavub kergesti. Tõeline ja hell romantik.
Kui Kuu on sünnihetkel Lõvis,

siis on nauding ja lõbustused kohustustest tähtsamad. Armastab häid asju, kirglik ja püsimatu, loov, ligitõmbav ja elujõuline. Rambivalguses olles õnnelik, karismaatiline ja suuremeelselt helde. Suurepärane organiseerija, sündinud juht, tõmbab inimesi ligi. Väärikas ja uhke natuur, kui ignoreeritakse, unustatakse või kõrvale lükatakse, siis on tema hinges talv ja päike loojub. Sõbrana helde, lõbus, populaarne ja meeldiv, lahkelt valmis aitama. Lapsevanemana tahab oma laste üle uhkust tunda. Töökoht on lava, aga vajab ka aplausi ja tunnustust. Juhtival kohal tunneb end hästi, käsutäitjana on rahulolematu ja mässumeelne. Armastuses kirglik ja soe, aga emotsionaalsed stseenid on sagedased. Siiski on ta tunnetes pühendunud ja seab oma armastatu pjedestaalile.
Kui Kuu on sünnihetkel Neitsis,

on heas vormis püsimine ja oma tervise hoidmine esiplaanil. Ka oma pere kindlustamine on väga oluline. Kuu on maamärgiga lähedane ja muudab selle viljakaks. Liiga vähe vett ikaldab saagi, liiga palju muudab põllu poriseks. Kui tasakaal puudub, tekivad kinnisideed ja emotsionaalsed tõkked. Inimene on perfektsionist, tal on kõrged standardid, muretseb ja närveerib pisiasjade pärast. Kardab haiget saada, armastab korda luua, omab austajaid ja järgijaid oma tubliduse tõttu, on väga kannatlik ja täpne. Sõbrana võib näida tundekülm, aga vaid esmapilgul. Tark ja kindel sõber, kriisiolukordades abiks. Lapsevanemana nõuab puhtust ja korda, ergutab õppima, toetab ja julgustab. Töökohal põhjalik, täpne ja hoolikas, väga kriitiline, märkab pisiasju. Armastuses uje ja ettevaatlik, rahulik partner, võtab lubadusi ja suhteid tõsiselt, ei armu kergesti.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Saatuse analüüs


Reisihoroskoop üheks kuuks


Kaelakee: oonüks


Õun: roosa kvarts


Multitööriist: 28-osaline (Victorinox)


Käevõru - lasuriit


Taro kaardid: The Seed and Sickle Oracle (koos raamatuga)


Tass, taldrik ja lusikas


Võitoos


Taro kaardid: Jack-O’-Lantern (ainult kaardid)


Taldrikud (22 cm) (3 tk) - Villeroy & BochLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused